Вітамін D3+K2, Vitamin D-3, KAL, цитрусовий смак, 59 мл.

  • Виробник: KAL
  • Артикул: CAL41369
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 415 грн

Рекомендується при:


  • слабких кістках, хрящах та суглобах
  • остеопорозі
  • остеохондрозі
  • внутрішніх та зовнішніх кровотечах


Що це?

Поєднання вітаміну D3 та К2 вкрай важливі та потрібні для нормальної роботи серцево-судинної системи, підтримки рівня кальцію, здоров'я кісток. D3 допомагає засвоєнню кальцію в організмі, а високоефективна формула вітаміну К2 у формі (MK-7) з ферментованого нуту, перешкоджає кальцинування судин, а саме, виводить з них кальцій, що не засвоився.


Як це працює?

Головне завдання вітаміну D – забезпечити правильне зростання та розвиток кісткової тканини шляхом регуляції рівня кальцію в організмі. Крім цього, він відновлює м'язи, підвищує імунітет, підтримує рівень фосфору в крові, бере участь у регуляції артеріального тиску, а значить, і в роботі серця. Також вітамін D необхідний для правильного функціонування нирок та щитовидної залози. Природний джерело вітаміну D – сонце, у першу чергу цей компонент засвоюється шкірою, надаючи її у позитивний вплив. Вітамін К регулює процеси згортання крові, запобігаючи таким чином внутрішнім і зовнішнім кровотечам. Саме тому цей вітамін лікарі використовують часто при важких пологах. Також вітамін К бере участь у синтезі важливого білка остеокальцину, який відповідає за міцність кісток. Таким чином він сприяє запобіганню таких хвороб як остеопороз та остеохондроз.


Показання до застосування

Приймати 1 капсулу щодня з їжею чи склянкою води.

Попередження
Увага! Продукт призначений тільки для дорослих. У разі вагітності / годування грудьми, прийому медичних препаратів або наявності будь-якого захворювання слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням продукту. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Продукт може природним чином змінювати колір.
Після відкриття упаковки зберігати в прохолодному, сухому місці.

ЕлементВага ОдиницяПроцент
Порція15краплі 
Порцій в упаковці59  
Вітамін D-3 (холекальциферол)125мкг625
Вітамін К-2 (как MK-4 (менатетренон))500мкг417

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Без ГМО
Форма випуску
Рідина
Кількість
59 мл
Кількість порції
40 - 60

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені