Вітамін D-3 + К-2, Now Foods, 1000 IU + 45 мкг, 120 капсул

  • Виробник: NOW
  • Артикул: 00-00000118
  • Штрих код: 733739003690
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 277 грн

Вітамін Д-3, Vitamin D-3 Now Foods - це дієтична добавка, яка сприяє зміцненню кісток та покращенню імунної функції. Вітамін D допомагає засвоювати організму кальцій та фосфор, знижує судоми литкових м'язів, добре відбивається на зростанні зубів та кісток. Вітамін D-3 є ключовим вітаміном у високому ступенем абсорбції у формі м'якого гелю.

Вітамін D дуже важливий вітамін як для дітей, так і для дорослих. Вітамін D, як правило, отримують з раціону (у невеликій кількості) або він виробляється у шкірі під впливом ультрафіолетових променів. Вітамін Д впливає стан кісткової системи та організм в цілому. Продукт забезпечить структурну підтримку та захистить організм від ризиків, пов'язаних із дефіцитом вітаміну Д в організмі дорослої людини.

Вітамін Д-3 регулює всмоктування кальцію та фосфатів з кишечника та транспорт мінеральних солей, бере участь у мінералізації кісток, регулює процес виведення через нирки. Іони кальцію впливають на тонус м'язів скелетної мускулатури, на нервову провідність та процеси, що регулюють згортання крові. Дефіцит Вітаміну Д-3 в організмі послабить імунну систему, стан кісткової системи (особливо у жінок у період менопаузи та під час вагітності).

Вітамін К підвищує міцність судинних стінок, сприяє загоєнню ран, упорядковує шлунково-кишковий тракт, попереджає остреопороз, сприяє хорошій роботі нирок та мінералізації кісткової тканини, бере участь у процесах формування кісток.

Приймати по 1 капсулі 1-2 десь у день під час їжі.

Індивідуальна непереносимість інгредієнтів продукту.

Не рекомендується вживати особам, що не досягли 18 років, вагітним і годуючим жінкам.

Використовуйте харчові добавки в поєднанні з збалансованим раціоном харчування і програмою тренувань.

Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.

Зберігати в недоступному місці для дітей.

Компонент
Склад 1 порції
Вітамін D3 (як холекальциферол)
1000 МО
Вітамін С (аскорбілпальмітат)
3 мг
Вітамін К2 (з менахіноном)
45 мкг


Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені