Вітамін B12, 1 мг, Гідроксокобаламін, смак вишні, Hydroxocobalamin, Source Naturals, 60 таблеток

  • Виробник: Source Naturals
  • Артикул: SN2654
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 200 грн

Рекомендується при:

  • захворюваннях серцево-судинної системи
  • порушенні циклу сну
  • занепаді сил
  • ослабленому імунітеті
  • порушеннях пам'яті
  • розладах нервової системи

 

Що це?

Однією з основних дій вітаміну В12 є допомога при транспортуванні кисню до кожної клітини - В12 сприяє регенерації еритроцитів. Також, поряд з іншими вітамінами групи В, він необхідний підтримки рівня Гомоцистеїну. Гідроксокобаламін B12 від Source Naturals підтримує здоров'я мозку та енергію за допомогою значної дози вітаміну B12 у зручній формі пастилки.


Як це працює?

Гідроксокобаламін - це форма вітаміну B12, яка транспортується в крові, перш ніж вона перетворюється на коферментні форми метилкобаламіну або аденозилкобаламіну всередині клітини. Вітамін В12 є єдиним з водорозчинних вітамінів, який здатний накопичуватися в організмі, переважно в нирках, печінці, легенях і селезінці. Він забезпечує здоров'я серцево-судинної та нервової систем, а також відповідає за нормалізацію сну та підтримання енергії під час неспання. Цей вітамін досить мультизадачний - він важливий для правильного зростання організму, посилює імунітет, покращує апетит, збільшує вироблення енергії, підтримує здоров'я нервової системи, покращує пам'ять і здатність концентруватися, має заспокійливий ефект, позитивно впливає на функцію репродуктивних органів як у жінок, так і у чоловіків. Він також бере участь у метаболізмі жирів та вуглеводів, посилює синтез та здатність до накопичення білків. Це особливо корисно для дорослих віком від 50 років, яким потрібна допомога у споживанні рекомендованої денної норми.


Приймати по 1 таблетці на день. Покладіть таблетку під язик і дайте їй повільно розсмоктатися. Змінюйте положення таблетки, щоб уникнути тривалого контакту з однією областю.


Перед застосуванням,під час вагітності, лактації, прийому ліків чи за наявності будь-яких захворювань рекомендуеться проконсультуватись із лікарем. Зберігати в сухому, прохолодному, темному, недоступному для дітей місці.

Елемент

Вага

Одиниця

Процент

Порція

1

таблетка


Порцій в упаковці

60Вітамін B12 (у вигляді гідроксокобаламіну гідрохлориду)

1

мг

16 667%

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцям, Без лактози, Без глютена
Форма випуску
Таблетки
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
60 - 80

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені