Цитрулін маалат, BiotechUSA, Citrulline Malate, Green apple 300 г

  • Виробник: BioTechUSA
  • Артикул: 00-00000092
  • Штрих код: 5999076215867
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 440 грн
Citrulline Malate бренду BiotechUSA - відмінний засіб для людей, які бажають покращити витривалість та ефективність тренувань. Цитрулін малат — це органічна сіль, що здатна зв'язувати та виводити молочну кислоту з м'язів. Відповідно, вживання дієтичних добавок з цитруліном малатом зменшує неприємні відчуття після тренувань.

Дослідження показують, що цитрулін малат підвищував витривалість як в атлетів, так і у звичайних людей, які мали регулярні фізичні навантаження.

Цитрулін малат підвищує рівень аргініну ефективніше за дієтичні добавки з аргініном. Орнітин, цитрулін та аргінін залучені в сечовому циклі, який має на меті вивести продукти обміну білка. Відповідно орнітин перетворюється в цитрулін, далі — аргінін. Аргінін, крім того, що бере участь в метаболізмі протеїнів, забезпечує судинорозширювальний ефект. Краще кровопостачання дає можливість поживним речовинам швидше поступати до м'язових волокон, пошкоджених після тренування.

Склад в одній порції (3 грами): L-цитрулін-малат 2990 мг.

Приймати внутрішньо за 30 хвилин до тренування або під час тренувального процесу.

Не вживати у випадку індивідуальної непереносимості компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці якомога далі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Форма випуску
Порошок
Кількість
300 г
Кількість речовини в порції
1000 мг і більше
Кількість порції
80 - 100

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені