Цитрулін маалат, BiotechUSA, Citrulline Malate, 300 г

  • Виробник: BioTechUSA
  • Артикул: 00-00000616
  • Штрих код: 5999076215850
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 570 грн
Citrulline Malate бренду BiotechUSA - відмінний засіб для людей, які бажають покращити витривалість та ефективність тренувань. Цитрулін малат — це органічна сіль, що здатна зв'язувати та виводити молочну кислоту з м'язів. Відповідно, вживання дієтичних добавок з цитруліном малатом зменшує неприємні відчуття після тренувань.

Дослідження показують, що цитрулін малат підвищував витривалість як в атлетів, так і у звичайних людей, які мали регулярні фізичні навантаження.

Цитрулін малат підвищує рівень аргініну ефективніше за дієтичні добавки з аргініном. Орнітин, цитрулін та аргінін залучені в сечовому циклі, який має на меті вивести продукти обміну білка. Відповідно орнітин перетворюється в цитрулін, далі — аргінін. Аргінін, крім того, що бере участь в метаболізмі протеїнів, забезпечує судинорозширювальний ефект. Краще кровопостачання дає можливість поживним речовинам швидше поступати до м'язових волокон, пошкоджених після тренування.

Приймати внутрішньо за 30 хвилин до тренування або під час тренувального процесу.

Не вживати у випадку індивідуальної непереносимості компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем. Контейнер слід зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці якомога далі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Склад в одній порції (3 грами): L-цитрулін-малат 2990 мг.

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Сертифікація і дієта
Веганам
Форма випуску
Порошок
Кількість
300 г
Кількість речовини в порції
1000 мг і більше
Кількість порції
100 - 120

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені