Цинк, Scitec, Zinc, 25 мг, 100 таблеток

  • Виробник: Scitec
  • Артикул: 5999100018761
  • Штрих код: 5999100018761
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 244 грн
Цинк - це мінерал, який відіграє важливу роль в багатьох ферментативних функціях. Він підтримує здорову функцію імунної системи і антиоксидантні системи організму.

Цинк – життєво важливий мінерал для кожної людини. Він входить до складу понад 300 різних гормонів і ферментів, які продукуються організмом, відіграє важливу роль практично у всіх важливих процесах. Насамперед, цинк бере участь у зростанні та відновленні клітин, регулює функції нервової, статевої та імунної систем, нормалізує травлення, регулює рівень цукру в крові та обмін жирів. Крім того, цинк - це ще й краса нігтів і волосся.

Дефіцит цього елемента в організмі призводить до багатьох розладів, таких як: стрес, швидка стомлюваність, депресія, погіршення зору, порушення сексуальної функції, зниження рівня інсуліну та інше. Ось чому так важливо отримувати достатню кількість цинку кожній людині, зокрема спортсменам.

Попередження: Не використовувати, якщо у вас алергія на будь-яке з'єднання. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.


Не є медичним препаратом.

Фахівці виробника рекомендують приймати цинк по 1 таблетці на день із їжею.

Склад на порцію - 1 таблетка:


Цинк (цинк цитрат, цинк сульфат) 25 мг

Характеристики

Країна-виробник
Угорщина
Форма випуску
Таблетки
Кількість
100 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
100 - 120

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені