Цинк, Now Foods, Zinc Picolinate, 50 мг, 60 капсул

  • Виробник: NOW
  • Артикул: 00-00000660
  • Штрих код: 733739015501
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 220 грн

Цинк є мікроелементом, який необхідний для здорового функціонування організму людини. Він відповідає за ряд функцій в організмі людини й допомагає стимулювати активність щонайменше 100 різних ферментів.

Цинк потрібен для активації Т-лімфоцитів (Т-клітин). Т-клітини допомагають організму двома способами: контроль і регулювання імунних реакцій, напад на інфіковані або ракові клітини. Дефіцит цинку може серйозно погіршити функцію імунної системи, що підвищує сприйнятливість до різних патогенів.

Цинк відіграє важливу роль в регулюванні взаємодії нейронів один з одним.Це впливає на те, як швидко ми запам'ятовуємо, працюємо, вчимося та формуємо спогади.

Було виявлено, що цинк скорочує тривалість епізодів застуди до 40 відсотків. Вживання цинку пов'язане зі зменшенням тривалості й тяжкості застуди, якщо приймати його протягом 24 годин після появи симптомів.

Цинк відіграє важливу роль в підтримці цілісності та структури шкіри.


Вживання цинку знижує ризик запальних захворювань. Уже кілька десятиліть відомо, що цинк відіграє важливу роль в імунній функції. Дефіцит цинку був пов'язаний зі збільшенням інтенсивності запалення при хронічних захворюваннях.


Цинк запобігає пошкодженню клітин сітківки, що допомагає затримувати втрату зору.


Кілька досліджень і випробувань пов'язують поганий стан цинку з низькою якістю сперми. Недостатній рівень цинку може бути фактором низької якості сперми. Це приводить до чоловічого непліддя.

 Рекомендації щодо застосування: Приймати по 1 капсулі в день, бажано під час їди.

Застереження: Тільки для дорослих. Продукт не призначений для довгострокового використання. Використовуйте згідно з вказівками. Не застосовувати під час вагітності та годування груддю. Перед початком вживання проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати або страждаєте яким-небудь захворюванням. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після відкриття зберігати в прохолодному, сухому місці. Продукт може природним чином змінювати колір.

Склад на порцію (1 капсула): Цинк (з піколінату цинку) 50 мг.

Інші інгредієнти: Рисове борошно, целюлоза (капсула) і стеарат магнію (рослинне джерело).

При виробництві не використовуються дріжджі, пшениця, глютен, соя, молоко, яйця, риба, молюски, горіхи.

Виробляється згідно зі стандартами GMP на підприємстві, яке обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.


Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцям, Кошерний, Без глютену, Без ГМО
Форма випуску
Капсули
Кількість
60 шт
Кількість речовини в порції
До 100 мг
Кількість порції
60 - 80

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2022 Всі права захищені