Трібулус, Optimum Nutritiun, Tribulus, 625 мг, 100 капслул

  • Артикул: 00-00000598
  • Штрих код: 748927023053
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 315 грн
Трібулюс тестеріс, також відомий, як якірці сланкі, є улюбленим засобом спортсменів, які бажають наростити м'язи без вживання стероїдів. Сапоніни, які містяться у трібулюсі, стимулюють гіпофіз, який у свою чергу впливає на виділення тестостерону у чоловіків.

При регулярному застосуванні трібулюс у чоловіків підвищує витривалість, пришвидшує відновлення, допомагає швидше набрати м'язову масу. Суттєво додає енергії, що дозволяє збільшити частоту і тривалість тренувань.

Трібулюс підвищує лібідо в чоловіків. Застосовується при еректильній дисфункції.

Трібулюс використовують при болючому сечовипусканні, захворюваннях нирок, хворобі Брайта як сечогінний засіб. Також при захворюваннях шкіри, у тому числі при атопічному дерматиті. Препарат профілактує захворювання серцево-судинної системи.

Рекомендації щодо вживання: Приймати внутрішньо по 1 капсулі 2 рази на добу під час їди.

Склад на порцію (1 капсула): Tribulus 625 мг.


Інші інгредієнти: діоксид кремнію, желатин, магній.

Застереження: Не рекомендується приймати жінкам та особам молодше 18 років, при індивідуальній непереносимості компонентів препарату. У разі виникнення алергічних реакцій вживання добавки слід припинити. Перед вживанням слід проконсультуватися з лікарем. Зберігати добре закритим в сухому прохолодному місці, якомога далі від нагрівальних приладів і прямого потрапляння сонячних променів. Берегти від дітей

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Рекомендовані товари

Nutrix © 2022 Всі права захищені