Травні Ферменти (Формула Ензимів), Digest Basic, Enzymedica, 90 капсул

  • Артикул: ENZ29010
  • Штрих код:
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 470 грн

Рекомендується при:

- дисфункції шлунково-кишкового тракту
- ушкодженні слизової оболонки кишечника
- дисбактеріозі
- здутті
Що це?

Digest Basic від Enzymedica - це суміш ензимів високої якості, яка підтримує нормальне травлення, допомагає впоратися з симптомами нетравлення, метеоризму, здуття, печії та нерегулярного випорожнення. Усі ензими цієї формули мають примітку Thera-blend, яка означає правильну комбінацію ферментів з урахуванням рівня pH, в якому вони діють найефективніше. Формула ензимів для травлення від Enzymedic відмінно засвоюється організмом, діє швидше за багатьох аналогів, а також відрізняється капсулою, яку дуже легко ковтати.Як це працює?

Ферменти необхідні організму не тільки для правильного перетравлення їжі, яке не приносить дискомфорту, але також для розщеплення продуктів на жири, білки, вуглеводи та клітковину. Наш організм потребує такого розщеплення, оскільки тільки такі корисні речовини можуть правильно засвоїтися, перетворившись на енергію. У цьому вся процесі задіяна соляна кислота шлунка. З віком секреція соляної кислоти може знижуватися, внаслідок чого їди несуть все більше дискомфорту, що б ви не з'їли. Також на погіршення перетравлення впливають неправильний спосіб життя, раціон, операції (наприклад, видалення жовчного міхура), генетичні зміни чи хронічні хвороби. Підвищити секрецію соляної кислоти допомагають травні ферменти чи ензими. Ці речовини натуральним чином впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, не завдаючи шкоди. Найбільш відомим травним ферментом є панкреатин.

В результаті прийому травних ензимів ви не тільки забудете про тяжкість у шлунку, здуття, нетравлення та інші неприємні симптоми, але й покращите загальне самопочуття. Хронічна втома, поганий стан шкіри та зайва вага також часто є результатом порушення травлення. Ензими високої якості від спеціального бренду Enzymedica демонструє чудові результати у боротьбі з усіма перерахованими факторами порушення роботи ШКТ!

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені