Срібло, Now Foods, Silver Sol, 118 мл

  • Виробник: NOW
  • Артикул: 733739014078
  • Штрих код: 733739014078
Безкоштовна доставка
На замовлення від 1 500 грн
  • 445 грн
Рекомендації щодо споживання: по 10 упорскувань 1-3 рази на день по необхідності.Склад на порцію (1 чайна ложка (5 мл)):

Кількість в 1 порції% від добової норми
Очищене срібло 50 мкг Інші інгредієнти: Дейонізована вода.

Не виготовляється з дріжджами, пшеницею, глютеном, соєю, молоком, яйцем, рибою, ракоподібними або інгредієнтами горіха. Виробляється згідно зі стандартами GMP на підприємстві, яке обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.
Застереження: Зберігайте в місці, недоступному для дітей. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не рекомендується приймати дітям. Не приймати під час вагітності або годування грудьми. Не рекомендується вживати дану добавку протягом більше 2 тижнів на місяць. У разі прийому будь-яких ліків або наявності захворювань слід проконсультуватися з лікарем.

Після відкриття зберігати в прохолодному сухому місці.

Рекомендації по застосуванню

Дорослим: приймайте по 1 чайній ложці 1 - 3 рази на день за потребою.Попередження: Не використовувати, якщо у вас алергія на будь-яке з'єднання.

Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Purified Silver 50 mcg

Інші інгредієнти

Деионизированная вода.

Не справляється з дріжджами, пшеницею, глютеном, соєю, молоком, яйцем, рибою, молюсками або інгредієнтами горіха. Виробляється в установці GMP, яка обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени.

Характеристики

Країна-виробник
США
Сертифікація і дієта
Веганам, Вегетаріанцям, Без ГМО
Форма випуску
Рідина
Кількість
120 мл
Кількість порції
20 - 40

Відгуки покупців

Увага: HTML не підтримується!


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені