Протеїнові чіпси

Протеїнові чіпси, BiotechUSA, паприка, 25 г
Під замовлення
75 грн
Протеїнові чіпси, BiotechUSA, барбекю, 25 г
Під замовлення
75 грн

Купити протеїнові чіпси у Львові та Україні

Протеїнові чіпси - це альтернатива здоровому та приємному перекушенню, а також, це захист від переїдання. Білки, що містяться в них у великій кількості, сприяють підтримці росту м'язів. Клітковина, що міститься в них, захистить мікрофлору кишечника. Ці хрумкі снеки мають відмінну особливість від чіпсів звичайних картопляних меншим вмістом калорій та жирів. Ще одна їх особливість у тому, що чіпси протеїнові мають стан запечених, а не смажених.

Мають протеїнові чіпси користь більше, ніж звичайні чіпси, і мають у собі зміст:

- ізоляти соєвого білка,

- подрібнених бобів,

- картопляних пластівців,

- картопляного крохмалю,

- соняшникової олії,

- І сіль.


Які переваги мають протеїнові чіпси?

Ці чіпси не є ідеально поживними, але вони є корисними - наприклад, чіпси з протеїну калорійність 120 ккал в пачці, 21 грам протеїну, відсутність цукру.

Чіпси можуть бути як перекушування, але крім звичайних чіпсів, які спортсменам не підходять. Але все ж таки харчові сучасні технології дозволяють виробляти і мати чіпси з вмістом білка 75% і 15% жирів, і при цьому без вуглеводів і цукру. Саме такий продукт, як чіпси з протеїну, урізноманітнюють раціон спортсмена вприкуску до спортивних напоїв.

Для різноманітності гами смаків та застосування корисного продукту без жирів та вуглеводів у період суворої дієти, чіпси з протеїну купити в аптеці Nutrix.

Хрумкі снеки чіпси протеїнові мають хрумку структуру завдяки також колагенового білка, який перевершує рослинні звичайні протеїни як соєвий білок, але в той же час трохи поступається білку м'яса або білку молочних продуктів.

Насолодитися корисним продуктом дозволяє саме хрумка структура цього продукту, але також і різноманітність смакових ароматизаторів. Відтінки смаку та приємна пряність – це хороший спосіб урізноманітнити дієту.

Протеїнові чіпси купити, насолоджуючись приємним та корисним продуктом.


Для кого чіпси протеїнові та на що звернути увагу?

Цей снек є ідеальним вибором для атлетів, і для всіх, хто хоче вести здоровий спосіб життя.

Основні переваги альтернативного продукту:

- 100 калорій та 11 г білків на одну порцію,

- асортимент продукції містить вишукані смаки,

- ідеальна альтернатива нездоровим перекушуванням,

- можливість споживати як перекушування,

- доповнення до збалансованого раціону,

- підходить для вегетаріанців.

Зручні порційні упаковки протеїнових чіпсів ідеально підходять людям, які надають перевагу водночас здоровій та приємно-смачній їжі. Якщо хочеться перекусити на ходу – зручні 25-грамові пакети або іншого об'єму, які зручно носити в сумці із собою та перекусити у будь-який зручний час. Певна серія чіпсів, які допоможуть у втамування голоду, і не додадуть зайвих кілограм тілу, оскільки містять на 60% менше вуглеводів та жиру від звичайних чіпсів із супермаркету, і вони є відмінним джерелом білків.

Білки, які у складі протеїнових чіпсів, впливають на м'язову масу та її збільшення, а також отримали схвалення Асоціації вегетаріанців. Тому, замовляючи протеїнові чіпси без коливань, завжди можна мати під рукою перекус не тільки здоровий, але й смачний.

Зверніть увагу, що маркування на упаковці продукту виконано англійською мовою як мінімум. Але також може бути і іншими мовами: французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською, фінською.

Для задоволення своїх запитів купити протеїнові чіпси в аптеці Нутрікс, щоб насолоджуватися хрусткими чіпсами, багатими якісними нутрієнтами, які затребувані не тільки у атлетів у період суворої дієти, але й у спортсменів-аматорів, які теж із задоволенням застосовують різні добавки, що дозволяє поласувати смаком та корисним продуктом.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені