Панкейки, пудинги, джеми

Новинка
Протеїнові мафіни брауні, Hi Protein Brownie, Olimp Nutrition, 500г, Шоколад
Під замовлення
747 грн
Новинка
Протеїновий пудинг Protein Pudding, Scitec Nutrition, 400 г, Подвійний шоколад
Під замовлення
0 грн
Новинка
Протеїнові млинці Protein pancake, Scitec Nutrition, 1036 р, Шоколад-банан
Під замовлення
0 грн
Новинка
Суміш для випічки, Протеїновий брауні, Protein Brownie, Scitec Nutrition, 600 г
Під замовлення
0 грн
Протеїнова піца Protein Pizza, BiotechUSA, 500 г, Цільнозернова
Під замовлення
0 грн
Протеїновий кекс Protein Muffin, BiotechUSA, 750 г, Білий шоколад
Під замовлення
0 грн
Протеїновий брауні, Protein Brownie, BiotechUSA, 600 г
Під замовлення
0 грн
Кленовий сироп, Maple Syrup, Now Foods, 473 мл
Під замовлення
0 грн
Панкейк, BiotechUSA, Pancake, Chocolate, 480 г
Під замовлення
330 грн

Купити панкейки, пудинги, джеми у Львові та Україні

Сьогодні заняття спортом та підтримання тіла в формі - не лише данина моді, але і стиль життя. Адже, щоб досягти певних результатів, не досить лише одних фізичних навантажень. Умови здорового способу життя відомі - правильне харчування, відмова від нічних перекусів та солодощів, позитивні емоції, свіже повітря та спортивне навантаження.

Але як відмовитися від такого задоволення, як солодощі. І чим замінити надходження в організм смачних продуктів, щоб не нашкодити фігурі.

Сьогодні існує багато натуральних добавок для спортсменів, які хочуть набрати масу і наростити м’язи, при цьому отримувати задоволення від їжі.

Найпоширенішими корисними, солодкими продуктами для спортсменів, вважаються панкейки на протеїні, пудинги та джеми.

Так чи дійсно таке спортивне харчування корисне і чи не вплине негативно на здоров'я.


Панкейки спортивні

Під час спортивних занять, спортсмени отримують набагато більше фізичне навантаження, ніж людина в повсякденному життя. Отже, і організм втрачає більше енергії, сил і корисних речовин. 

Тому, здорове харчування передбачає вживання всіх необхідних вітамінів і мінералів - білків, жирів, вуглеводів. І головне, правильно підібрати продукти і співвідношення всіх елементів. Адже, для нарощування м'язів, а не жирових складок, варто більше вживати білків. 

Для спортсменів, які  постійно потребують солодощів, виробники спортивного харчування пропонують замінники харчування без цукру.  Це такі ж самі солодкі продукти всіх видів, лише з обмеженим вмістом цукру. Такі солодощі не зашкодять надмірною кількістю вуглеводів і принесуть радість після важких фізичних навантажень.

Солодощі без цукру бувають різних видів:

 • протеїнові панкейки;

 • батончики на протеїні;

 • протеїнове морозиво;

 • джеми і соуси з вмістом протеїну;

 • протеїнові пудинги.

Є багато різновидів спортивних продуктів, які є прекрасною альтернативою солодощам і мають корисну дію для здоров'я та фігури.

Найпоширенішими замінниками харчування, вважаються панкейки, пудинги, джеми. Склад всіх продуктів різний, але всі без вмісту цукру і з додаванням вітамінів та білку.

 • Панкейки для спортсменів виготовляються з натуральних продуктів, в склад яких входять складні вуглеводи та обмежена кількість цукру. В основному вони містять - борошно, вівсянку, білок,  сухе молоко, підсолоджувачі та інші смакові добавки. Випускаються продукти у вигляді порошку, який потім розмішується і готується. Можна вживати, як сніданок, або перекус після фізичних навантажень.

 • Пудинг для спортсменів - це смачний вид перекусу для спортсменів, який містить в собі багато білку та складні вуглеводи. Продається також у формі порошку, який можна розмішати з водою, або молоком і залишити застигнути. Рекомендовано вживати в складі дієти з метою втрати ваги, так і при звичайному харчуванні. 

 • Джеми спортивні - виготовляються в густому вигляді з різними фруктовими смаками. Додаються при вживанні каші, йогурту та як наповнювач у випічку.

Звичайно, всі ці продукти не можуть замінити повноцінного харчування, але як перекус чи додаток до сніданку, добре підходять. 

Вживати спортивні замінники можна щодня, але не в великій кількості (від 1 до 3 приймань на день). Адже, в раціоні мають бути присутні і натуральні продукти, які містять в собі білок і складні вуглеводи (м’ясо, соєві продукти, сир твердий, бобові, овочі, каші, печінка та інші).

Панкейки, пудинг, джеми купити можна в магазині спортивного харчування та аптеці Nutrix.


Користь від пудингів для спортсменів

Спортсмени, щоб досягти певних результатів, мають не тільки постійно займатися, а і обмежувати себе в харчуванні. Адже, як би не хотілось смакувати солодощами, часто вони стають перепоною на шляху до спортивних цілей.

Але, сьогодні існує багато замінників харчування, які можна вживати без страху набрати зайві жири та вуглеводи. 

Високобілкові панкейки, джеми та пудинги користуються популярністю серед атлетів та спортсменів. Так чи приносять такі солодкі замінники користь і чи можна їх їсти всім. 

Позитивні якості від солодких, спортивних перекусів:

 • допомагають тим спортсменам, які дуже люблять солодощі;

 • нарощують м'язи, але не додають зайвої ваги завдяки великому вмісту білка та невеликої кількості складних вуглеводів;

 • підтримують кістки, завдяки вмісту в складі білка;

 • втамовують голод після важких тренувань;

 • заряджають енергією перед тренуваннями завдяки складним вуглеводам;

 • наповнюють організм корисними вітамінами;

 • уповільнюють обмін речовин;

 • допомагають психологічно витримувати дієти.

Але, вживання навіть натуральних добавок може принести не лише користь, а і негативно вплинути на організм чи фігуру (відкладення жирів на талії, нудота та непереносимість певних складників). Тому, потрібно слідкувати за раціоном і не харчуватися лише солодкими перекусами.

Панкейки на протеїні купити можна в будь-яких спортивних магазинах та аптеках. Головне, уважно дивіться інструкцію та склад продуктів. 

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені