Замінники харчування

Гранола Protein GranolaGo On 300 грам
На складі
130 грн
Новинка
Протеїнові мафіни брауні, Hi Protein Brownie, Olimp Nutrition, 500г, Шоколад
Під замовлення
747 грн
Новинка
Протеїновий пудинг Protein Pudding, Scitec Nutrition, 400 г, Подвійний шоколад
Під замовлення
0 грн
Новинка
Протеїнові млинці Protein pancake, Scitec Nutrition, 1036 р, Шоколад-банан
Під замовлення
0 грн
Новинка
Суміш для випічки, Протеїновий брауні, Protein Brownie, Scitec Nutrition, 600 г
Під замовлення
0 грн
Арахісова паста 100% Peanut Butter, Scitec Nutrition, 500 г
Під замовлення
0 грн
Арахісова паста Peanut Butter, Scitec Nutrition, 400 г, Хрумка
Під замовлення
0 грн
Замінник живлення Oatmeal, Scitec Nutrition, 1500 г, Банан
Під замовлення
0 грн
Вівсяні пластівці Flav'n'Oats, Scitec Nutrition, 1000 г, Без смаку
Під замовлення
0 грн
Замінник харчування Zero Coffee, BioTechUSA, 330 мл, Кава латте
Під замовлення
0 грн
Протеїнова піца Protein Pizza, BiotechUSA, 500 г, Цільнозернова
Під замовлення
0 грн
Протеїнова паста Protein Pasta, BiotechUSA, 250 г, Фузілі
Під замовлення
0 грн
Протеїновий кекс Protein Muffin, BiotechUSA, 750 г, Білий шоколад
Під замовлення
0 грн
Протеїнове морозиво Protein Ice Cream, BiotechUSA, 500 г, Шоколад
Під замовлення
0 грн
Протеїновий брауні, Protein Brownie, BiotechUSA, 600 г
Під замовлення
0 грн
Безлактозний кетчуп, Zero Sauce, BiotechUSA, 350 мл
Під замовлення
0 грн
Білкова вівсянка, Protein Oatmeal, 1000 г, Банан - Яблуко
Під замовлення
0 грн
Протеїновий крем, Protein Cream, BiotechUSA, 400 г, Білий шоколад
Під замовлення
0 грн

Купити замінники харчування у Львові та Україні

Замінники харчування - це продукти, які не потребують приготування. Переважно це напої, батончики чи гелі. Спортивні замінники харчування використовуються під час активних фізичних навантажень для покращення результатів спортсмена, а також ними можна якісно коригувати вагу. До нього відносять батончики, каші, пудинги, капкейки, арахісові пасти. Спортивне харчування у своєму складі містить мікро-, макроелементи та широкий спектр вітамінів, які позитивно впливають на нервову та серцево-судинну систему.  Кожен з видів харчування у різному співвідношенні містить клітковину, вуглеводи, протеїн та жир. Вуглеводи відповідають за насичення організму енергією, а клітковина відповідає за злагоджену роботу шлунково-кишкового тракту. Також існують добавки, які містять молочний білок - казеїн та сироватковий протеїн.

Для людей, які професійно займаються тим чи іншим видом спорту, замінник харчування надає якісну можливість, щоб збалансувати свій раціон і контролювати кількість білків, жирів та вуглеводів. Форма, у якій виготовляють спортивні замінники харчування, а це різноманітні батончики та гелі, є надзвичайно зручною, щоб покласти їх до своєї сумки. Дуже зручно використовувати під час перекусу, замість шкідливого фаст-фуду. Замінник їжі має здатність легко перетравлюватись та засвоюватись в організмі, не викликаючи відчуття важкості та втоми.


Склад замінників харчування

Склад спортивних замінників харчування надзвичайно різноманітний та залежить від потреб спортсмена. До прикладу, бодібілдери використовують у своєму раціоні харчування, яке містить велику кількість білка, оскільки він виступає будівельним матеріалом для м’язів. А тому жирів і вуглеводів у такому харчуванні буде небагато. Оскільки зайвий жир сформує жировий прошарок, який не буде прикрашати тіло бодібілдерів.

Спортсмени - атлети споживають харчування, яке містить велику кількість вуглеводів та жирів, адже вони додають організму енергії. Наявність великої кількості білка не є такою важливою.

Існує універсальний склад всіх замінників харчування і до нього входять:

  • Білки. Відповідають за відновлення пошкоджених м’язів під час тренування. Виробники продукції можуть використовувати різні типи білків: яєчний, сироватковий, соєвий, казеїновий. 

  • Вуглеводи. Оскільки вуглеводи є головним джерелом енергії, їх вміст просто необхідний. Клітковина відповідає за ефективну роботу шлунково-кишкового тракту атлета.

  • Жири. У невеликій кількості можуть замінювати вуглеводи, оскільки також насичують спортсмена енергією.

  • Вітаміни. До складу замінників харчування додають різного роду вітаміни для підтримки організму в тонусі.

  • Мікро і макроелементи. Дані елементи відповідають за нормалізацію травлення, нормальну роботу серця та нервової системи.

До замінників харчування відносять батончики, гелі, напої та порошки. Енергетичні гелі популярні серед велосипедистів. До їх складу входить синтетична похідна глюкози, яка виступає потужним джерелом енергії. Солодка, густа рідина може містити у своєму складі таурин, кофеїн та фруктозу. Такі замінники є надзвичайно ефективними коли необхідно подолати тривалі дистанції.


Призначення спортивних замінників харчування

Замінники харчування купити варто після ознайомлення з їх призначенням.  Серед них виділяють такі:

  • Для схуднення. Вони поширені серед людей, які слідкують за своєю вагою та бажають схуднути. Оскільки до складу цього виду харчування входять тільки натуральні інгредієнти, не додають цукру та знижений обсяг насичених жирів. А також вміст даного харчування збагачений L-карнітином, який має властивості транспортування, засвоєння і переробки жирних кислот.

  • Для швидкого приготування. Для того, щоб витрачати менше часу на приготування та споживання їжі, спортсмени деколи користуються замінниками харчування між повноцінними прийомами їжі. В середньому виходить 3 повноцінних прийоми їжі і 3 прийоми замінників. Адже часу та зусиль на приготування, до прикладу, панкейків необхідно зовсім небагато.

  • Для людей з певними захворюваннями. Купити спортивне харчування варто для людей, у яких порушена функція пережовування та ковтання їжі, які не мають можливості піднятись і знаходяться у лежачому положенні. Добавки у вигляді гелю чудово підходять для зондового харчування.


Дозування замінників харчування

Згідно з дослідженнями оптимально для організму буде 1-2 порції добавки протягом дня. При цьому кількість калорій не може бути менше ніж 200. Під час прийому замінників, перерви робити не обов’язково. Радять використовувати як перекуси між прийомами основних страв. Додавати спортивне харчування у свій раціон радять поступово. Таке харчування є абсолютно безпечним. Проте ним не можна замінювати звичний раціон. Оскільки він наповнений всіма необхідними природними корисними елементами, які неможливо отримати штучним шляхом. 

Вводити у свій раціон спортивні замінники харчування рекомендують після спілкування з тренером та лікарем дієтологом. Вони допоможуть обрати саме те, що необхідно спортсмену. 

Серед протипоказань виділяють індивідуальну непереносимість складових замінників.

Ціна замінники харчування є надзвичайно різною. Вона залежить від складу, торгової марки та форми випуску. Купити дане харчування можна в аптеці Nutrix (Нутрікс). Тут представлений широкий виріб продукції, який кожен може обрати згідно своїх потреб та смакових побажань.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені