Мальтодекстрин

Мальтодекстрин MyProtein, Maltodextrin, 1000 g
Під замовлення
420 грн

Купити мальтодекстрин у Львові та Україні

Мальтодекстрин - швидкий вуглевод, який виробляється у вигляді білого або кремувато-білого порошку процесом гідролізу з будь-якого крохмалю за допомогою використання води, кислоти чи ферментів. Цей порошок має властивість добре розчинятися у гарячій та холодній воді, його використовують як харчову добавку з солодкуватим смаком.

Мальтодекстрин це рослинний полісахарид, який містить 4 калорії на грам та має високий мальтодекстрин глікемічний індекс (ГІ) 105(85)-136 з індексом DЕ 18-20 (відсоток відновного цукру). Мальтодекстрин з високим DE, за глікемічним індексом наближається до глюкози з Гі-100.


Де використовують мальтодекстрин?

 • Як консервант для більшого терміну зберігання продукції, також як наповнювач до оброблених продуктів.

 • Замінником цукру чи жиру в оброблених харчових продуктах, у низькокалорійних продуктах або продукті без цукру.

 • У косметології як допоміжний утворювач структури крему, гелю, бальзаму тощо. 

 • У фармацевтичній галузі як підсолоджувач і наповнювач для активних речовин. Завдяки йому медикаменти (таблетки, порошки, сиропи) засвоюються краще, він покращує однорідність та розчинність. 

 • У харчовій промисловості використовують у дитячому харчуванні, молочних продуктах, маргарині, маслі, соусах, закусках, майонезі, штучних підсолоджувачах та спортивних напоях тощо. Спортивний напій ізотонік зі складом мальтодекстрину дає можливість для організму тривалості фізичних навантажень, підтримки в нормі водно-сольового балансу і PH крові, забезпечення енергії та втамування спраги.


Яка від мальтодекстрин користь?

Корисна дія мальтодекстрину як патоки у тому, що патока містить елементи фосфору, калію, кальцію, натрію, магнію, заліза. Взаємодіючи комплексно, ці елементи мають життєво важливі властивості та енергетично поповнюють організм людини, беручи участь у процесах обміну.

 Мальтодекстрин виконує роль функціональної добавки та має такі допоміжні завдання: 

 • загущення (краще засвоюється як крохмаль і не викликає алергічних реакцій); 

 • поліпшує смакові властивості;

 • діє як консервант; 

 • його використовують у якості розпушувача;

 • він підвищує розчинність спортивних добавок; 

 • впливає на збільшення калорійності продукту.

Мальтодекстрин купити в аптеці Nutrix, де значний вибір сертифікованої продукції від світових виробників.


Чим замінити мальтодекстрин?

Властивості мальтодекстрину не мають переваг перед властивостями інших вуглеводів.

Адекватною заміною мальтодекстрину можуть бути будь-які продукти з високим ГІ.


Як застосовують мальтодекстрин у спорті?

У гейнерах мальтодекстрин використовується в першу чергу як джерело енергії, також для збільшення м'язової маси. Він являється постачальником швидких калорій, і його використовують в гейнерах у великих кількостях.

Мальтодекстрин креатин - це комплекс на основі мальтодекстрина та моногідрат креатина з покращеним засвоєнням добавки креатина на 60 % завдяки мальтодекстрину. Покращене засвоєння призводить до максимальної ефективності тренувального процесу до 35 %. Завдяки мальтодекстрину, креатин діє більш потужно і результативно навіть там, де організм спортсменів не реагував на чистий креатин позитивно.

Мальтодекстрин є частиною збалансованої дієти з білками та клітковиною, універсально підходить для спортсменів усіх видів спорту та для фізично активних людей.

Полісахарид добре комбінується з певними продуктами: пластівцями вівсяними, йогуртом, напоями та коктейлями.

Мальтодекстрин та порошкові протеїнові коктейлі добре поєднуються разом та доповнюються. Напій приймають під час занять або безпосередньо перед тренуванням.

Мальтодекстрин для схуднення добре вживати безпосередньо за 30 хвилин до початку тренувань. 

Мальтодекстрин для набору ваги добре вживати після тренувань для відновлення запасів глікогену. 


Як дозувати та мальтодекстрин скільки додавати?

Стандартне значення мальтодекстрин становить 3 грами на кожні 2 кілограми ваги.

Для атлетів дозування розраховується індивідуально.

Надмірне вживання мальтодекстрину може спровокувати швидке набирання ваги при мало активному способі життя.

З обережністю мальтодекстрин застосовувати людям з цукровим діабетом, оскільки в крові суттєво підвищується рівень глюкози дією полісахариду з причини його високого глікемічного індексу. 

Протипокази цієї речовини людям, що страждають на цукровий діабет другого типу в період загострення, та людям з надмірною вагою.

Якими б не були про мальтодекстрин відгуки, та найкращим індикатором є власний організм, до якого потрібно прислухатися, а також до рекомендацій фахівців, та купувати якісну продукцію від надійних виробників, а також дізнатися мальтодекстрин ціна на сайті аптека Nutrix та мальтодекстрин купити Україна.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені