Карбо ікс

Під замовлення
404 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
230 грн

Купити карбо ікс у Львові та Україні

Вуглеводи означають – вуглеводи та гідрати, тобто вода та вуглець. Простий вуглевод – цукор, складний вуглевод – крохмаль, суперскладний вуглевод – клітковина. Для спортсменів вуглеводи – це невід'ємна частина харчування як необхідність спортивного життя, білки та жири також.

Організм відчуває особливу потребу у вуглеводах у процесі силових активних тренувань і після їх проведення, а також після фізичної роботи.

Без запасу вуглеводів можна відчувати запаморочення і деяке нездужання, а за нестачі вуглеводів можливий серйозний ризик втрати свідомості. Тому необхідний у м'язах певний запас вуглеводів, щоб проводити повноцінні силові тренування.

У процесі проведення силових навантажень на 1 кг ваги організму потрібно 5 г вуглеводів. При активному нарощуванні м'язової маси організму потрібно на 1 кг ваги – 10 г вуглеводів.

Повільні (складні) вуглеводи – це продукти рослинного походження: крохмалисті овочі, бобові, всі види круп, хліб із цільного зерна.

Швидкі (прості) вуглеводи - це фрукти та ягоди, цукор у чистому вигляді, десерти та солодощі (морозиво, цукерки, шоколад), мед, сиропи, соки, макаронні вироби та хліб із білого пшеничного борошна.

В результаті, для зростання м'язів має важливість не лише білок, а й вуглеводи.

Якісні вуглеводи, які у своєму складі мають складну структуру і не містять цукру - це карбо вуглеводи.


Що таке карбо ікс (x carbo)?

X carbo є харчовим препаратом, і в першу чергу для людей, які займаються спортом, які мають посилені фізичні навантаження. Це джерело високоякісних вуглеводів, що нормалізує вуглеводний обмін. Карбо вуглеводи можуть використовувати атлети, які дотримуються низькокалорійної дієти.

В основі carbox - ефективні вуглеводи, які забезпечують в організмі необхідну кількість глюкози, а також забезпечують відчуття ситості на тривалий період дня.

Цей препарат виготовляється у вигляді порошку, який легко розчиняється у воді. Зазвичай це порошок у пачках вагою 1000 г, що має смакові варіанти ожини, ківі, апельсин, яблуко, лимон, ананас та ін.

Карбо ікс сприяє зниженню втоми та забезпечує анаболічний ефект.

Carbox - високоякісний ізотонік, який підвищує тренувальний процес та його продуктивність, а також сприяє відновленню після інтенсивних та сильних фізичних навантажень. Вживання продукту перед і після тренування запобігає катаболічним втратам та покращує загальну працездатність.


Який принцип дії карбо ікс?

Формула x carbo, яка є інноваційною, ґрунтується на комбінації двох джерел вуглеводів, які є відповідними, та які підібрані відповідно до критерію швидкості травлення, а також, вивільненню простих цукрів у кровотік.

Дуже ретельно лабораторно відібрана комбінація глюкози та мальтодекстрину (вуглеводів з високим та середнім глікемічним індексом), забезпечує надходження енергетичних компонентів та їх систематичний запас.

Ізотонік x carbo має у кожній порції суттєву дозу таурину (аміноетансульфонова або тауринова кислота задіяна у регуляції ліпідного обміну).


Навіщо використовувати carbox?

- Для збільшення приросту мускулатури.

- Для активації вироблення інсуліну.

- Для збільшення показника сили та витривалості.

- Має позитивний вплив на когнітивні здібності.

- Для заповнення запасів глікогену у м'язових волокнах.

- Для подавлення апетиту в певній мірі.

- Для підвищення енергетичного потенціалу при фізичних й атлетичних вправах.

Для нарощування рельєфних м'язів та отримання максимальної ефективності від тренувань, є можливість купити карбо в магазині Nutrix з широким вибором асортиментів сертифікованих товарів для здоров'я та інші.


Застереження щодо вживання x carbo

- Дієтична добавка не може замінювати і бути замінником різноманітної дієти.

- Протягом дня вживання не повинно перевищувати 1 порції (добова норма).

- Не вживати людям, які мають цукровий діабет.

- Не приймати при вагітності та грудному вигодовуванні.

- Небажано приймати неповнолітнім, і людям схильним до алергії.

- Застереження щодо застосування особам, які перенесли нещодавно операцію.

- Зберігати продукт при середній оптимальній або кімнатній температурі (не високо- та не низькотемпературних режимах).

- При зберіганні важливо, щоб упаковка була закрита герметично.

Додатково ознайомитись із препаратом та carbox купити можна на сайті аптеки Nutrix та carbox львів.

У створенні красивого та спортивного тіла потрібно підходити комплексно, використовуючи для цього: спортивне харчування, вживаючи правильні вуглеводи (x carbo), правильне споживання білків та жирів, та проводячи регулярні тренування.

Карбо ікс не залишає організму можливості трансформувати надлишок вуглеводів у жирову тканину і дозволяє заблокувати до 500 ккал.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені