Дектроза

Під замовлення
314 грн
Під замовлення
200 грн

Купити дектрозу у Львові та Україні

Декстроза - це енергетична харчова добавка, вид вуглеводів та моносахарид природного походження.

Цей продукт збільшує в тілі енергію негайно, оскільки відразу потрапляє в кров, минаючи перетравлення в кишечнику, і підвищує рівень цукру в крові.

Декстроза купити, аналізуючи дії та переваги цієї речовини та препарат декстроза.


Для чого потрібна декстроза?

Достатня кількість енергії витрачається під час заняття будь-яким із видів спорту. Якщо в процесі занять відчувається занепад сил або енергетична слабкість у рухах, це говорить про те, що знижений вміст цукру в крові і, як наслідок, недостатньо енергії, а значить неможливо продовжувати активну діяльність і повноцінне тренування. Тоді у цій ситуації допоможе декстроза.

Оскільки мозкова діяльність використовує енергію на виконання різних команд м'язової діяльності та вирішення інтелектуальних завдань, потрібно приблизно 120 грам декстрози на добу, щоб функціонування мозку було повноцінним. Інакше буде почуття зниженої працездатності, погіршення настрою, концентрації, розсіяної уваги. І це призводить до зменшення добової продуктивності роботи організму.

Використання декстрози - це енергетичне поповнення енергією кожному, кому потрібна енергія звичайного цукру, але декстроза у спорті як дієтична - це декстроза спортивне харчування.

Препарат декстроза купити в аптеці Nutrix.


Як приймати декстрозу та в яких кількостях?

Декстроза приймається будь-який час доби, залежно від часу тренувань. А також перед тренуванням, якщо відчувається нестача енергії.

Під час тривалих та інтенсивних тренувань приймати декстроза препарат у малих дозах.

Після тренувань додавання декстрози в коктейль, зробить засвоєння інших поживних речовин більш краще.

Декстроза добавка добре поєднується з іншими харчовими добавками джерел білка.

Декстроза препарат порошок – найпоширеніша форма. Добова доза суворо від 40 до 70 г декстрози для професіоналів, які займаються бодібілдінгом. Для посилення ефекту її краще приймати з креатином близько 5 г на порцію.

Але універсальної дози цього цукру однаково для всіх не існує, оскільки багато залежить від:           1) толерантності до цукру; 2) умов кишківника; 3) інтенсивність тренувань; 4) від самої форми прийому декстрози.

Кожному спочатку рекомендується починати з мінімальних доз, зі спостереженням за реакцією тіла на цукрову декстрозу, збільшуючи дозу поступово, не перевищуючи відповідні стандарти добавки, рекомендації лікаря, спеціаліста з харчування.

У людей з гіпоглікемією декстроза (глюкоза) використовується для прискорення лікувальної дії під час великого падіння цукру.

Протипоказання декстрози: цукровий діабет, внутрішньочерепна гіпертензія, гіпонатріємія, дитячий вік.

По суті декстроза – це D-глюкоза, що має назву виноградного цукру, оптичний ізомер глюкози, який у процесі фотосинтезу виробляють зелені рослини, а також є найкращим переносником креатину у м'язи.

Різниця декстрози та глюкози - у їхній просторовій структурі.

Саме декстроза має властивість найшвидше потрапляти у кров, і часто знаходиться в харчових добавках для використання після силових або інтенсивних навантажень та вправ у спорті, збільшуючи енергію, а також впливає на розвиток м'язової маси та сили.

Декстроза моногідрат (глюкоза) моносахарид - найбільш поширений вуглевод, що міститься в різних органах зелених рослин, отриманий методом гідролізу крохмалю кукурудзяного та картопляного. Очищена та кристалізована Д-глюкоза містить одну молекулу води.

Дія декстроза внутрішньовенно у розчині та декстроза у таблетках.

Декстроза у розчині, що має властивості глюкози – це джерело енергії клітинного метаболізму.

Розчин декстрози 5% (200 ккал/л) ізотонічний застосовується ще для поповнення організму рідиною і має дію дезінтоксикації.

Розчин декстрози 10% (400 ккал/л) гіпертонічний має дію розширювати судини, підвищуючи скоротливість міокарда, а також покращує обмін речовин та антитоксичну функцію печінки.

Розчин декстрози становить 20% 680 ккал/л.


Які покази активних речовин препарату глюкози та декстроза у таблетках?

- Відшкодовує в організмі вуглеводи.

- Має дію відновлювати недостатній водний баланс внаслідок діареї та рвоти, а також у період після операцій.

- Показано при інфузійній дезінтоксикаційній терапії.

- Діє як компонент рідин кровозамінних та протишокових.

- Для приготування розчинів.

Враховуючи усі за і проти декстрози, й ознайомившись із дією та перевагами препаратів декстрози, а також сертифікацією товару на сайті аптека Nutrix, декстроза купити Україна.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені