D рибоза

Д-Рибоза, D-Ribose, Doctor's Best, 250 гр.
Під замовлення
995 грн

Купити D рибозу у Львові та Україні 

При постійних заняттях спортом, організм має отримувати всі вітаміни й мінерали. І щоб досягти певного результату, не завжди вистачає лише фізичного навантаження та правильного харчування.

Сьогодні, багато спортсменів, для забезпечення енергією організму та підтримки фізичної витривалості, вживають натуральні добавки. Спортивні комплекси допомагають насичувати організм потрібними мінералами та вітамінами, які не завжди можуть надходити з їжею.

Особливо корисною добавкою є рибоза, яка є вуглеводом природного походження і впливає на обмін речовин в організмі та скорочення м'язів. 

Завдяки своїм корисним властивостям, вуглевод допомагає поліпшувати спортивні результати атлетам.


Що таке рибоза 

D рибоза - це моносахарид або вуглевод, який легко розчиняється у воді і має солодкий присмак. Вона є частиною молекули, яка відповідає за зберігання та вивільнення енергії, реакцію м'язів на нервові імпульси та надходження рибонуклеїнової кислоти до РНК. Рибоза входить до складу вітаміну В2 (його ще називають рибофлавіном), який відіграє велике значення для організму.

Вуглевод допомагає відновитися організму після тренувань, допомагає витримати важкі навантаження та сприяє у виробленні білків та накопиченні кислот.

Рибофлавін (вітамін В2) є важливим елементом для обміну речовин та покращення метаболізму. Вітамін добре розчиняється в воді та впливає на процес засвоєння інших вітамінів групи В. 

Споживати вітамін потрібно кожного дня, через те, що зберігається в організмі його дуже мало. Тому, якщо немає можливості вживати продукти, в яких міститься d рибоза, тоді варто приймати натуральні добавки. 

Спортсменам, які активно тренуються, потрібно наповнювати свій організм вітамінами і мінералами, тому спортивне харчування незамінне в таких випадках.

Звичайно, для поповнення організму вітаміном В2, потрібно вживати всі необхідні продукти, в яких міститься корисний вітамін. Найбільше рибофлавіну в продуктах:

 • м'ясі та продуктах м'ясного походження (нирки, печінка, язик);

 • молочних продуктах (сир, молоко);

 • жирній рибі (оселедець, лосось);

 • яйцях;

 • горіхах та насіннях соняшнику;

 • грибах (білі, спеціальний сорт печериць);

 • овочах (в невеликій кількості в бобових, зелених листових).

В продуктах тваринного походження більше рибофлавіну, ніж в овочах, але все рівно раціон має бути різноманітний.

Не завжди всі вітаміни можна отримати з їжі, а харчування при активному способі життя іноді хаотичне. Тому, краще додавати людям, які ведуть активний спосіб життя в свій раціон натуральні добавки.

При недостатній кількості надходження в організм вітаміну, потрібно рибофлавін купити в аптеці Nutrix або магазині спортивного харчування.

Адже, при відсутності належної кількості вітаміну, погіршується обмін речовин, з'являються проблеми з кишково-шлунковим трактом. А зменшення білків в організмі впливає на всі процеси.

Спортсменам та атлетам, які постійно займаються важкими тренуваннями, рибоза впливає допомагає підтримувати організм в активній фізичній формі.

Потреба даного вітаміну для всіх людей встановлюється в залежності від віку і статі. Спортсменам варто вживати рибозу від 2 грамів з поступовим підвищенням дози до 5 грамів на добу. Приймати препарат потрібно перед тренуванням і після спортивних занять. В деяких випадках, тренери радять вживати вітаміни по 3-4 рази на добу протягом декількох днів. Пізніше переходити на звичайну добову норму.

Але, варто пам'ятати, що надмірна кількість білку в організмі може теж негативно впливати на обмін речовин. Тому, слід коригувати вживання натуральних добавок і не допускати надлишку вітаміну В2.


Основні властивості рибофлавіну

Рибофлавін відіграє головну роль в метаболічних процесах. Завдяки вітаміну, організм переробляє жири, білки та вуглеводи та перетворює їх в енергію, яка необхідна для м'язових тканин. 

Функції рибози для організму людини:

 • бере участь в обмінних процесах та сприяє метаболізму;

 • допомагає в засвоєнні всіх вітамінів групи В, які необхідні організму;

 • покращує зір та зберігає очі від хвороб;

 • знешкоджує запальні процеси в організмі;

 • поліпшує роботу серця;

 • зменшує головні болі;

 • усуває нервові розлади;

 • бере участь в утворенні м'язової та кісткової тканини;

 • впливає на шкіру та волосся (називають “вітаміном краси”);

 • підвищує імунітет;

 • налагоджує травлення та підтримує середовище кишківника;

 • захищає кістки та покращує м'язові функції;

 • підвищує працездатність та витривалість при важких навантаженнях;

 • надає енергії спортсменам, які постійно займаються фізичними вправами.

Взагалі, без рибофлавіну, організм людини не може нормально функціонувати. А при веденні активного способу життя, мають надходити всі вітаміни та мінерали в потрібній кількості.

Але перед використанням, людям, які мають захворювання чи непереносимість до вітаміну, потрібно проконсультуватись з лікарем.

Адже, бувають випадки протипоказань до вживання препарату. Наприклад, при надмірному прийманні рибози, можуть виникати алергічні реакції (свербіж, поколювання, поява помаранчевої сечі, або чутливість до світла) або кишкові розлади. Також не рекомендують приймати натуральну добавку спортсменам з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, стоматитом, курячою сліпотою та іншими хворобами.

Взагалі, вітамін В2, до складу якого входить рибоза - незамінний вітамін для кожної людини. Тому, його потрібно отримувати щоденно не тільки від продуктів, але і в натуральних добавках.Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені