Шейкери

Купити шейкери у Львові та Україні

Сьогодні у багатьох індустріях, у тому числі й у спортивних, щодня з'являються якісь новації. Іноді буває дуже складно стежити за всіма новинками, зрозуміти, що це таке, навіщо і як використовувати, який варіант краще вибрати.

Чергове “нове” слово, яке використовують для позначення місткості, у якій змішують різні напої. Етимологія слова дуже проста, якщо перекласти з англійської, то виявиться, що шейкер те саме, що і "трясти". По-простому, шейкер це пляшка, у якій можна змішати вміст, струснувши його. Проте, шейкер, як дуже зручний винахід, використовується не тільки спортсменами, а й барменами, навіть просто у побуті.

Цікавий той факт, що насправді подібні місткості для змішування виникли дуже давно. У Південній Америці вирізали серцевину із різних фруктів, щоб наливати туди рідини. Це відбувалося близько 7000 років тому. Єгиптяни випередили винахід шейкера 3000 років тому. Шейкер, у тому вигляді, що звичний нам, був створений на початку XIX століття.


Види шейкерів

Згідно з функціоналом, шейкери бувають різними: шейкер для коктейлей, шейкер для протеїна, шейкер для спортивного харчування, шейкер для побутових потреб.

Вони відрізняються за формою, об’ємом, мають різну шкалу визначення порції. У деяких шейкерах є навіть відсіки для сухих речовин, сумішей, таблеток.

Сьогодні на ринку шейкерів зустрічаються види з однією, двома або трьома камерами/відсіками.

Якщо камера одна, то її призначення - для рідини. Шейкер із двома камерами придуманий для рідких та сухих речовин (якщо це шейкер для спортивного харчування, передбачаються протеїнові суміші, амінокислотні комплекси, гейнери). Шейкер із трьома камерами: у третю можна покласти капсули. Цікаво, що шейкер для коктейлей буває різних видів:

  • Бостонський/ Бостон шейкер/ американський.
  • Паризький/французький шейкер.
  • "Ковбойський" швидкісний шейкер.
  • Кобблер/ класичний/європейський/ італійський шейкер.


Навіщо використовувати шейкер?

Перше, і найочевидніше, щоб змішувати рідини. Шейкер для коктейлей придуманий тому, що з'єднувати холодні інгредієнти не так просто, якщо їх багато.

Професійні бармени користуються шейкерами ще й тому, що в будь-якому коктейлі присутня вода для того, щоб напій не вийшов занадто концентрованим. Якщо використовувати шейкер, вдається досягти ідеального відсоткового співвідношення, не зіпсувавши смаку напою. Бонусом під час використання шейкера є швидке охолодження.

Другий важливий момент – швидкість. Шейкер дозволяє швидко та якісно змішувати інгредієнти у будь-якому місці: на роботі, у спортзалі, на вулиці або під час подорожі.

Спортсмени та мандрівники крім протеїнових сумішей заливають у шейкер звичайну воду або смузі.

Можна зробити висновок, що шейкер - багатофункціональна місткість.

Головний бонус шейкерів у тому, що їх дуже просто використати. Жодних складних інструкцій, рекомендації по збиранню апарату або потенційних проблем, якщо хочете придбати спортивний шейкер.

При купівлі шейкера для коктейлей доведеться повозитися. Пояснення дуже просте та логічне - це професійний пристрій. Інструкція із застосування подібного шейкера відрізняється залежно від його виду.


Шейкер купити

Придбати шейкер дуже просто в інтернеті, який рясніє різними видами та різною ціновою політикою. Якщо шукайте "шейкер купити Україна" або навіть більш конкретно "шейкер купити Львів", то неодмінно знайдете багато варіантів! Зверніть увагу на аптеку Nutrix, асортимент якої відрізняється високою якістю!

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені