Органайзери для таблеток

Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
84 грн
Під замовлення
48 грн
Під замовлення
150 грн
Під замовлення
150 грн

Купити органайзери для таблеток у Львові та Україні

Здоров'я і життя людини - це найголовніша цінність. Тому, багато людей, сьогодні, підтримують здоровий стиль життя і займаються спортом. 

Для підтримання спортивної форми та наповнення організму мінералами та вітамінами, потрібне не лише правильне харчування і фізичні навантаження, але і вживання вітамінів та таблеток для спортсменів.

Для зручного зберігання вітамінів та контролю приймання спортивних пігулок, виробники розробили спеціальний органайзер для таблеток.


Що таке органайзер для таблеток

Щодня багато спортсменів, вимушені приймати безліч різних пігулок. Для досягнення результатів, вони мають отримувати корисні мінерали. Але, не всі речовини можуть надходити з їжею. Тому люди, які активно займаються фізичними навантаженнями, вживають натуральні добавки та вітаміни у вигляді таблеток. 

І щоб не переплутати години прийому та кількість таблеток чи вітамінів, використовують органайзери для таблеток. Адже, носити пластинки чи баночки постійно в сумці - не зручно і вони можуть пошкодитись. 

Органайзер -  це маленька коробочка з декількома секціями, для зберігання таблеток чи капсул. Виготовляють такі контейнери зі спеціального нетоксичного пластику, який відповідає всім санітарним нормам. Зберігати таблетки в таких коробочках цілком безпечно і зручно. Моделі органайзерів бувають різних форм і кольору - круглі, прямокутні, у вигляді довгастої посудини. 

Органайзер для таблеток маленький вміщує всі препарати в такому вигляді, як вони виготовлені. Завдяки щільному закриванню кожної секції, на пігулки не впливає температура повітря, постійне переміщення чи перевертання коробочки в сумках, валізах. 

Органайзери відрізняються один від одного кількістю та функцією відсіків для таблеток. Бувають коробочки для приймання препаратів 2 рази на день, тоді на контейнері буде напис “ранок і вечір”. Також використовують 3-разове приймання і в такому разі зручним буде органайзер для таблеток ранок день вечір. Особливо популярними є контейнери для таблеток на 7 днів, де на кожний день можна розкласти ту кількість спортивних вітамінів, яку необхідно приймати.

Сьогодні, виробники контейнерів для пігулок дивують не лише кількістю секцій, а і своїми корисними функціями:

 • прості органайзери - для одноразового приймання вдень одного чи двох видів таблеток;

 • органайзери з декількома секціями - для приймання багатьох видів капсул по декілька разів вдень (на кожній секції вказують день та час приймання);

 • контейнери з розділювачем таблеток - в пластиковій коробці присутня секція з функцією розрізу таблетки навпіл;

 • пластикові коробочки з вбудованим таймером - для нагадування спортсмену про приймання пігулок (у вигляді звукового сигналу);

 • органайзери для подрібнення препаратів в порошок.

Звичайно, більше користуються попитом органайзери для таблеток на тиждень, де можна розкладати різні види спортивних вітамінів на кожен день і по годинах прийому.

Зручність таких засобів в тому, що не потрібно носити з собою кілька банок, пачок таблеток при постійному прийманню спортивної добавки.

Органайзер для таблеток купити в аптеці Nutrix можна або в інших спортивних магазинах України.


Корисні властивості органайзера

Сучасний органайзер для таблеток - це оптимальне рішення для всіх спортсменів, які постійно вживають багато натуральних добавок, але в міру своєї зайнятості, часто забувають про своєчасне приймання. 

Основними позитивними властивостями органайзерів є:

 • малий і місткий - дозволяє переносити і перевозити в одному контейнері більше 5 видів препаратів;

 • легкий - шляхом тонкого протиалергічного пластику, органайзер легкий і навіть при наповненні аксесуару великою кількістю таблеток, він зручний в переносці;

 • багатофункціональний - багато секцій, програма таймера, секція роздрібнення та розрізу таблеток;

 • призначений для довгострокового вживання таблеток - можна розподілити приймання всіх вітамінів та добавок на 7 днів ;

 • надійний - захищає таблетки від забруднення, ламання та розм'якшення;

 • зручний - в міру закінчення пігулок в одній із секцій, можна швидко замовити нові;

 • точний в часі - органайзер з таймером постійно контролює і сповіщає про приймання спортивних таблеток.

Звичайно, що при тривалому прийманні препаратів, дуже зручно мати такий стильний, спортивний аксесуар. Адже, від цього залежать спортивні результати спортсмена та його здоров’я. 

 Спортивний, багатофункціональний органайзер для таблеток купити у Львові можна в спортивному магазині чи аптеці міста.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені