Контейнери

Контейнер, Scitec Nutrition, Food Container blue
Під замовлення
344 грн

Купити контейнери у Львові та Україні

Контейнер для їжі - багаторазова, екологічна ємність для транспортування та зберігання продуктів. За наявності кришки контейнери для спорту стануть у пригоді, як спортсменам, так і всім хто цього потребує. Адже харчовий бокс призначений для зберігання, перевезення та нагрівання їжі. Харчовий контейнер може використовувати дитина в школі, батьки на роботі чи у тренажерному залі. Можна вибрати компактний розмір, який буде зручно носити у сумці. 


Матеріали, з яких варто контейнери для їжі купити

На ринку представлено багато різних моделей, які задовільнять будь-яку потребу. Всі різні за структурою, за цільовим призначенням, за матеріалом виготовлення:

  • Найбільш популярні моделі виготовляють з харчового пластику. Вони і легкі, і міцні, і недорогі одночасно. 

  • Силіконові форми є більш екологічними і їх можна використовувати, як для гарячих, так і для холодних страв. 

  • Металеві контейнери міцні і їх часто використовують для зберігання круп чи інших сипучих продуктів.

  • Скляні бокси підходять для використання вдома, оскільки вони важчі. Можна використовувати у мікрохвильовій печі та можна ставити у морозильну камеру.

  • Вакуумний ланч бокс спорт використовують для продовження терміну придатності страв. Він виготовляється з різних матеріалів. Проте найкраще обирати скляні з кришкою, на котрій є спеціальна кнопка, яка відповідає за викачування повітря.

Ланч бокс купити варто через ряд переваг. Найбільшою перевагою контейнерів для їжі є їх термостійкість. Оскільки вони виготовляються зі спеціальних матеріалів, не варто турбуватись, що гаряча їжа може увібрати у себе шкідливі випари чи що контейнер деформується під впливом гарячого. Контейнери герметично закриваються, тому не варто хвилюватись, що їжа розлиється. Скляні контейнери можна використовувати для розігрівання їжі у мікрохвильовій печі. Часто бокси використовують для заморожування фруктів, овочів, м’яса, молочної продукції. Оскільки виробники контейнерів для їжі дотримуються правил виготовлення, їжа не втрачає свої смакових властивостей, перебуваючи у них. Контейнери розраховані на щоденне використання, тому їх виготовляють з міцних матеріалів. До цієї переваги також можна віднести довговічність. Можна не турбуватись, що контейнер розіб’ється, чи трісне, чи деформується. Практичність боксів пояснюється їх здатністю до легкого очищення. Бокси не вбирають запах їжі та за рахунок гладкої поверхні, неможливе розмноження бактерії. Можна обрати контейнер з кількома відділеннями і повноцінний обід гарантований.


Як обрати контейнер для їжі?

Для того, щоб обрати якісний набір контейнерів для їжі, який прослужить не один рік, необхідно звернути увагу на ряд характеристик. Висока вартість продукції не завжди виступає гарантом якості. Необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд товару. На ньому неприпустимі жодні тріщини чи сколи. Адже навіть через мінімальне, на перший погляд, пошкодження, страва може втратити свої смакові якості або ж це унеможливить транспортування.

Пластикові контейнери для їжі мають виготовлятись з харчового пластику. Він є безпечним для зберігання їжі у ньому. Пластикові контейнери можуть мати різне призначення: для зберігання косметики, інструменту та інших речей. Перед тим як контейнер для спортивного харчування купити, необхідно перевірити кришку на міцність та герметичність закривання.

Під час огляду товару має бути відсутній сторонній запах. Адже неякісні бокси можуть завдати шкоди організму людини.

Контейнери для спорту Львів можна обрати на сайті аптеки Nutrix (Нутрікс). Якщо виникають додаткові запитання, то менеджери з радістю допоможуть, нададуть додаткові інформацію та детальний опис товару. А ще перед вибором контейнерів для їжі необхідно ознайомлюватись з відгуками інших покупців.


Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені