Пляшки для води

Спортивна пляшка BIOTECH 750 мл
Під замовлення
150 грн

Купити пляшки для води у Львові та Україні

Усім, кому важливе своє здоров'я, необхідна вода. Особливо, підтримка водного балансу необхідна всім, хто займається спортом, а для спортсменів питання підтримки потрібного питного режиму особливо актуальне.

Організм людини вимагає більшої кількості споживання води під час активного фізичного навантаження. Але воду у стаканчику складно взяти із собою на фітнес або у спортивний зал. А також, не вдасться прикріпити до велосипеда. І, оскільки повторне використання пластикових одноразових пляшок небажане, то потрібна така пляшка, яка задовольнить потреби багаторазового використання в процесі занять спортом.

Таким аксесуаром є спортивні пляшки для води, які можна вибрати та купити пляшку для спорту в аптеці Nutrix.


Чи мають переваги спортивні пляшки для води?

Для занять спортом необов'язково мати такий аксесуар як пляшка для води спортивна. Але все ж таки, вона зручніша, ніж звичайна пластикова пляшка для води. Зручність та компактність дають можливість легко поміщати її у сумці або навіть у невеликому рюкзаку.

Пляшка для води спортивна набагато зручніша для пиття оскільки вона має:

- особливу форму, яка зручна для тримання у руці;

- горлечко, яке по ширині є широке для зручності наливання напоїв, та для зручності миття, що є важливим;

- спеціальний клапан для пиття, що має безліч моделей пляшки для води, щоб не відкручувати кришку.


Які бувають спортивні пляшки для води?

Пляшки розрізняються за:

- Об'ємом від міні-пляшок до літрових пляшок, що залежить від рівня активності та тривалості тренування. Для заняття йогою в статичних позах не потребується великого споживання рідини, тому достатньо пляшки об'ємом 0,5 л. Але для багатогодинного тренування з кросфіту явно знадобиться досить більший обсяг води й відповідно об'єм пляшки.

- Складом матеріалу виготовлення: скляна, металева, пластикова. 

- Конструкцією кришки: відкидна кришка із фіксатором; кришка з різьбленням з наявністю гумового прошарку.

- Механізмом відкривання. Механізм із відкидною кришкою на кнопці завжди тримає в чистоті зону для пиття;

- Спортивна пляшка для води з трубочкою, яка має широке горлечко, герметичну кришку та трубочку для безпечного та зручного пиття у подорожі, на роботі, під час прогулянки та, що важливо, під час тренувань у спорті. Пляшка з трубочкою – це також пляшка для води спортивна дитяча.

Пляшка для води спортивна прикріплюється до рами велосипеда, є можливість поставити її в підсклянку будь-якого розміру, її можна брати до спортзалу, на тренування, використовувати на ранкових пробіжках та тривалих прогулянках. Таку спортивну флягу використовують для простої чистої води, також для тонізуючих напоїв, енергетика, фруктових коктейлів, смузі, соку і навіть можна закладати у неї свіжі фрукти чи овочі.


Що потрібно враховувати перед тим, як купити пляшку для води?

Декілька показників, які рекомендовано враховувати перед тим як купити пляшку для спорту.

- Герметичність – надійність від протікання.

- Простота у догляді (широке горлечко, можливість мити в посудомийній машині) оскільки пляшку потрібно мити після кожного застосування.

- Матеріал пляшки: а) Пляшка зі скла екологічна, але крихка і тому не дуже практична. б) Спортивна фляга металева проста у догляді та довговічна, хороша у туристичних походах, а також у спеку. в) Пластикова місткість має бути маркована значками безпеки, інакше є небезпека виділення токсичних речовин під час експлуатації. Найбільш безпечний пластик – Tritan, але спортивні пляшки для води з такого пластику коштують недешево. Спортивні пляшки для води виготовляють із харчового пластику, який практичний у побуті. У кожній пляшці передбачається герметична кришка, що запобігає пролиттю води.

- Об'єм, щоб вистачило рідини на все тренування або довгий забіг.

- Форма краще ергономічна, поверхня зручна в руці та нековзна.

- Зручність у застосуванні, і щоб відкривати та закривати однією рукою.

- Мірна шкала як зручна перевага для контролю кількості випитої води.

Щоб покупка була корисною та якісною незалежно від бренду, надійніше вибирати продукцію від виробників із сертифікованими товарами, та спортивна пляшка для води купити в інтернет-магазині аптеки Nutrix.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені