Спортивні аксесуари

Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
150 грн
Під замовлення
129 грн
Під замовлення
129 грн
Під замовлення
129 грн
Під замовлення
387 грн
Під замовлення
129 грн
Під замовлення
130 грн
Під замовлення
129 грн
Під замовлення
84 грн
Під замовлення
143 грн
Під замовлення
48 грн
Під замовлення
344 грн
Під замовлення
150 грн
Під замовлення
150 грн

Купити спортивні аксесуари у Львові та Україні

Спортивні аксесуари це речі без, яких неможливо уявити навіть домашнє тренування, не говорячи вже про професійний спорт. Вони допомагають підтримувати тіло в тонусі, тренувати витривалість та силу м’язів, а також урізноманітнити довкілля.

Купуючи аксесуари для спорту, необхідно потурбуватись про їх якість, щоб зробити тренування максимально якісними та отримати хороший результат. Фізичні тренування будуть давати кращий результат за наявності шейкера з протеїновим коктейлем і будуть легше проходити за наявності пляшки для води. А фітнес гумки допоможуть пропрацьовувати різні групи м’язів, як жінкам, так і чоловікам. Спортивні аксесуари купити варто всім хто тільки розпочинає заняття спортом.

На що звернути увагу під час вибору аксесуарів для спорту?

Якщо здійснюється онлайн-покупка, рекомендується ознайомитись з описом товару, переглянути розмірну таблицю, а також прочитати відгуки інших спортсменів. Якісні аксесуари спортивні не можуть бути надто дешевими, адже їх виготовляють з дорогих, якісних матеріалів. Саме такі аксесуари прослужать довгий період часу. Спортивні аксесуари в Україні представлені такими українськими брендами: Red Point, Terra Incognita, Commandor та багато інших.


Спортивний аксесуар шейкер

Спортивне харчування є важливою складовою бажаного спортивного результату. За допомогою шейкера можна приготувати протеїновий коктейль і він є зручним для використання в залі, під час пробіжки  чи під час змагань. Шейкер купити варто з урахуванням матеріалу, з якого він виготовлений (часто це пластик, силікон та метал), з урахуванням його будови та вартості. 

Пропонують шейкери різні за об’ємом в залежності від спортивного харчування, яке буде споживатись. До прикладу для протеїнового коктейлю достатньо 500 мл, для гейнеру необхідно шейкер не менше 700 мл. На стакані наявна мірна шкала, яка є зручною для використання.

Шейкери бувають на дві, три та чотири камери. Одна камера для рідини, друга для порошкоподібного харчування. Третю камеру використовують для зберігання вітамінів до прикладу. А четверту камеру в шейкері використовують для зберігання додаткової порції спортивного харчування.


Спортивний аксесуар органайзер для таблеток

Органайзер для таблеток або ж таблетниця являє собою невеликий пластиковий бокс, який використовують для роздільного зберігання вітамінів чи медикаментів та зручності вживання по днях чи годинах. Органайзер для таблеток варто купити вагітним жінкам та дітям, людям похилого віку, які страждають на хронічні захворювання. Органайзери виготовляють з безпечного харчового пластику, який можна і потрібно систематично мити та не допустити розмноження бактерій. Серед основних функцій таблетниці виділяють:

 • зберігання всіх вітамінів, які зараз вживаються, в одному місці

 • щоденний або погодинний прийом

 • компактність та мобільність дозволяє завжди тримати його під рукою

 • не потрібно вести запис про приймання таблеток (все видно візуально)

 • гігієнічність та чистота препаратів


Контейнери поділяються за видами згідно з потребами:

 • добові, де міститься 4 відділення (вітаміни на ранок, день, вечір та ніч)

 • тижневі, де вітаміни діляться на кожен день

 • для порошку з непроникними кришками для безпечного зберігання

 • електронні з таймером для відстеження часу прийому та нагадування

Спортивний аксесуар гумки для фітнесу

Гумки для фітнесу є надзвичайно популярними та актуальними товарами. В мережі інтернет існує безліч відео тренувань з цим аксесуаром. Це універсальний тренажер, за допомогою якого виконують великий спектр вправ для м’язів рук, ніг, грудей, спини та пресу. Основною перевагою гумок для фітнесу в порівнянні з іншим інвентарем є невеликий розмір та вага. Їх можна завжди брати з собою та використовувати при першій же нагоді. Завдяки цій перевазі гумки можна використовувати будь-коли та будь-де.


Спортивний аксесуар пляшки для води

Під час тренувань рекомендують вживати просту, негазовану воду, адже вона набагато корисніша за солодку воду. В процесі тренування можна вживати амінокислоти та мінерали, за допомогою яких збільшується продуктивність тренування. Для того, щоб пляшка для води купити, необхідно дотримуватись декількох правил:

 • Відсутній токсичний запах пластику

 • Зручна форма для використання та миття

 • Мінімум важкодоступних місць у будові

 • Наявність силіконової прокладки, як захисту від протікань

 • Обрати краще напівпрозору ємність, що допоможе слідкувати за рівнем рідини всередині

Пляшку для води можна обрати будь-якого кольору та з будь-яким малюнком. На ринку пропонують різні за об’ємом тари. Від маленьких компактних, до пляшок з великим обсягом. Варто обрати пляшки, які щільно закриваються.

Спортивні аксесуари для жінок та спортивні аксесуари для чоловіків купити немає проблем. Аксесуари для спорту купити Україна варто, оскільки на ринку існує багато перевірених часом брендів, які на цьому спеціалізуються. Речі для спорту можна придбати онлайн не виходячи з дому. Можна отримати консультацію спеціаліста, які аксесуари для занять спортом необхідні на кожного рівня фізичної підготовки.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені