Яєчний (альбумін)

Купити яєчний (альбумін) протеїн у Львові та Україні

При виготовленні яєчного протеїну використовують яєчний білок (він же альбумін або овальбумін), який робиться з білку курячих яєць і має високу біологічну цінність серед інших видів білку. Також яєчний білок не містить жиру, дуже багатий корисними властивостями і є кращим білковим джерелом із-за повного складу незамінних амінокислот, амінокислот з розгалуженим ланцюгом і глутамінової кислоти. Як тільки яєчний білок потрапляє в травну систему, він повністю засвоюється організмом.

Серед іншого, яєчний протеїн має середню швидкість засвоєння, приблизно 1,5 - 3 години, це швидше за білок сої і казеїну, проте повільніше за білок сироватки. Завдяки сірковмісним в нім амінокислотам тіло отримує критичний імпульс для вироблення гормонів, тому його часто вживають під час набору м'язової маси, або при схудненні.

До появи порошку яєчного протеїну бодибілдерам доводилося варити круто десятки яєць або фактично відділяти яєчний білок від рідкого жовтка яйця, щоб витягнути корисний білок.


Для чого потрібен яєчний протеїн

Протеїновий яєчний порошок є широко використовуваною харчовою добавкою. Це важливий макроелемент, який допомагає нарощувати м'язи, відновлювати тканини і виробляти ферменти і гормони.

Можливі переваги протеїнових порошків для здоров'я включають наступне:

- Втрата ваги.

Багатий білком альбумін насичує більше, ніж жири або вуглеводи. Це допомагає у збереженні ситості впродовж тривалішого часу. Почуття ситості призводить до менших порцій і менш частих перекушувань, що допомагає контролювати або скидати вагу, якщо це необхідно.

Варто альбумін купити і приймати, хоч би, тому що він здатний знизити масу тіла і загальну жирову масу у людей з надмірною вагою і ожирінням. Він також допомагає понизити артеріальний тиск, рівень холестерину і ризик серцево-судинних захворювань.

- М'язове зростання.

Яєчний протеїн ідеально підходить для зростання м'язів. Він сприяє нарощуванню м'язової маси швидше і ефективніше. Протеїнові добавки допоможуть набрати масу після силового тренування.

Дослідження показують, що білкові добавки покращують розмір і силу м'язів у здорових дорослих людей, що виконують силові вправи, наприклад, підняття тяжкості.

- Відновлення після тренування.

Разом із зростанням м'язів альбумін ціна також допомагає відновлювати пошкоджені м'язи і тканини. Він також використовується спортсменами для прискорення відновлення після м'язового болю. Дослідження показали, що приймання білкових добавок після тренування може допомогти відновленню, зменшуючи ушкодження м'язів і покращуючи м'язову продуктивність, а також синтез м'язового білку.

- Забезпечення додаткового живлення.

Людям, яким складно задовольнити щоденну потребу у білці з раціону, яєчний протеїн купити може стати здоровою альтернативою і відмінним рішенням. Спортсменам, важкоатлетам, літнім людям і людям з хронічними захворюваннями може знадобитися підвищене споживання білку.

Спортсменам з напруженими фізичними вправами може бути корисно отримувати приблизно в два рази більше рекомендованого щоденного споживання білку, в діапазоні від 1,4г до 2,0г на кг маси тіла.

- Підвищення імунної системи.

Яєчний протеїн купити Україна, що приймається щодня, може зміцнити імунітет. Це ідеальна добавка для відновлення після хвороби або травми. Це також корисно для прискорення відновлення ран або при інших захворюваннях.

- Допомога у збереженні здоров'я шкіри.

У людей з дефіцитом білку шкіра часто старіє і обвисає швидше, ніж зазвичай. Також відзначається втрата м'язового тонусу і в'ялість шкіри на ногах і руках. Дієта з більш високим вмістом білка, що, наприклад, включає яєчний протеїновий порошок, може допомогти запобігти передчасним ознакам старіння.

- Стимуляція здорового зростання волосся і нігтів.

Яєчний протеїн ціна може забезпечити підтримку здоров'я волосся і нігтів. Нігті, які розшаровуються, ламаються або стають ламкими, часто є ознаками дефіциту білку. Білкова добавка посприяє стимулювати здорове зростання волосся, яке схильне до ушкодження, а також посприяє кращому зростанню нігтів для тих, хто помічає, що їх нігті не ростуть швидко.


Як вибрати яєчний протеїн

Те, на що слід звернути увагу при виборі протеїнового білку:

  • Біодоступність білку на порцію.

Протеїнові порошки з високим вмістом білку і амінокислотами з розгалуженим ланцюгом на порцію працюють краще, ніж з меншим (ідеальна кількість повинна складати від 15г до 25г на порцію).

  • Відповідні сертифікати.

Важливо, щоб на упаковці були вказані позначення, що говорять про те, що препарат пройшов сертифікації якості.

  • Можливість змішування з іншими продуктами і напоями.

Це дрібниця, але деякі люди вважають за краще змішувати білкові порошки зі смузі, їжею або замішувати в млинці.

  • Репутація бренду.

Якщо ви вирішили купити протеїн для набору маси або з інших причин, варто спробувати популярні бренди, працюючі на репутацію, найчастіше вони намагаються використати якіснішу сировину, стараючись при створенні продукту максимально дотримуватися балансу компонентів.

  • Добавки.

Великою перевагою будуть додаткові інгредієнти у вигляді корисних мікроелементів, вітамінів і мінералів.


Як приймати яєчний протеїн

Час приймання і дозування порошку залежатиме від ваших цілей, ваги і рекомендацій виробника на упаковці.

Також, радимо перед тим, як купити яєчний протеїн або замовити протеїн, обов'язково проконсультуватися з дієтологом, який дасть додаткові рекомендації.


Протипоказання і побічні ефекти

Хоча протеїн з яєць є безпечною харчовою добавкою, завжди є ризик наявності індивідуальної непереносимості і алергічних реакцій.

У тих, хто не звик приймати альбумін, він може викликати здуття живота.

Окрім здуття живота, основними ризиками приймання яєчного білку є надмірне споживання рибофлавіну, натрію і/або селену. Варто дотримуватися рекомендованої добової дози порошку, щоб понизити цей ризик.

Не рекомендується приймати людям з хворобами печінки і нирок.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені