Казеїн

Купити казеїн у Львові та Україні

Казеїн - це білок, який у своєму складі містить всі незамінні амінокислоти, які необхідні для людського організму. Чистий казеїн - це тверда речовина білого кольору, яка немає смаку. Ссавці виробляють цей компонент (казеїн), як складник молока для вигодовування дітей.

Молоко жінки складається з 40% казеїну та 60% сироватки. У корови білок молока на 80% складається з казеїну і 20% сироватки. Таким чином казеїн зв’язується з кальцієм і фосфором, що робить молоко відмінним джерелом життєво необхідних мінералів.


Дія казеїну

Казеїн - білкова добавка, яка постачає у м’язи амінокислоти, необхідні для нарощування м’язів та відновлення енергії. Після фізичних тренувань людське тіло отримує мікророзриви на м’язових волокнах, тому щоб відновити здорову форму необхідно вживати додаткові вітаміни та білки, такі як казеїн.

Правильний сон і достатнє надходження білку відіграють значну роль у відновленні м’язів. Казеїнові продукти забезпечують додаткове підвищення рівня білка для підтримки організму.


Використання

В ізольованому вигляді казеїн протеїн використовується як основний компонент на сироварнях та у виробництві білкових добавок. Бодибілдери та спортсмени можуть вживати казеїнові продукти одразу після закінчення тренувань або ж перед, що позитивно впливатиме на самопочуття та відновлення. Казеїн - один з основних інгредієнтів при створенні дитячих сумішей у вигляді заміни природного молока.

Структура та властивості

Казеїн в природі існує, як молекула, яка розташовується в зваженому стані в навколишній рідині. Структура казеїну називається міцелою.


Вчені виділяють чотири підтипи казеїну:

aS1-казеїн

aS2-казеїн

b-казеїн

k-казеїн

Три перших підтипи дуже чутливі до кальцію (крім k-казеїну). Вони зв’язують кальцій і фосфор, і постачають їх для перетравлення та всмоктування. k-казеїн має іншу функцію - структурну, він зберігає міцелу неушкодженою, поки травні ферменти не видалять її.


Види казеїну

Найбільш поширений казеїн - казеїнат кальцію та міцелярний казеїн.

Казеїнат кальцію

Казеїнат кальцію - форма казеїну, яка має густу консистенцію, більше піниться і погано розчиняється. Такий казеїн використовується в харчовій промисловості.

Міцелярний казеїн

Найпоширеніша форма казеїну, яку вживає більшість атлетів та спортсменів. Цей вид казеїну немає недоліків казеїнату кальцію, він не такий густота та пінистий, та й на смак приємний. Міцелярний казеїн береже в собі вихідну структуру білка. Коли він потрапляє в шлунок, цей вид казеїну утворює міцели - щільні згустки, у які майже не потрапляють травні ферменти, отже, грудка казеїну буде розщеплюватися довше.


Гідролізований казеїн

Цей вид казеїну піддається ферментативному гідролізу, тому він засвоюється швидше, ніж звичайний казеїн. Його застосовують відразу після тренування, щоб м'язи отримали достатню кількість амінокислот.

Коли приймати казеїн:

Казеїн зазвичай приймають на ніч. Казеїн засвоюється повільно, протягом багатьох годин, тому якщо його прийняти перед сном, він всю ніч буде підживлювати організм. Казеїн готується як на воді , так і на молоці. Рекомендована порція – близько 35-39 г казеїну.

Коли ще можна приймати казеїн? Приймається як замінник їжі. Про голод і катаболізм можна забути на 4-5 годин.

Прийом казеїну після тренування недоцільний, тому що в цей період потрібні легкозасвоювані білки. Купити казеїн можна онлайн в аптеці Нутрікс.


Переваги вживання казеїну

  • Підтримує фізіологічні функції

Для дорослих протеїновий коктейль на основі казеїну під час регулярних тренувань сприятиме здоров’ю кісток і нарощуванню м’язів. Чашка молока міститься 300 міліграмів (мг) кальцію, який міститься в міцелах казеїну.

В основному дорослі потребують від 1000 мг до 1300 мг кальцію на добу. Достатнє споживання кальцію допомагає у профілактиці остеопорозу.

  • Допомагає наростити м’язи

Казеїн - повноцінний білок, який повільно засвоюється, тому його полюбляють культуристи. Соєвий і сироватковий білок швидко виділяються в кров, тоді як казеїну для перетравлення потрібно 7 годин.

  • Запобігає розпаду м'язів

Низька швидкість перетравлення казеїну рівномірно постачає амінокислоти в пошкоджені м’язи протягом певного часу після тренування. Цей процес відмінно відновлює.

  • Відчуття ситості

Після вживання казеїну людина відчуває ситість і стримує тягу до фастфуду.


Ризики

Алергія

Коров’яче молоко містить багато алергенів, які викликають занепокойства у немовлят при штучному вигодовуванні.

Якщо дитина має алергію на коров’яче молоко, лікар може запропонувати гідролізовану суміш на основі казеїну. Цей вид казеїну допомагає дітям з алергією отримувати поживні речовини для росту.

Якщо людина підозрює, що у неї алергія на молоко, ми рекомендуємо звернутись до алерголога, щоб визначити основну причину алергії на молоко.

Аутизм

Деякі дослідники підозрюють взаємозв'язок між споживанням казеїну та розладами що призводять до аутизму.


Несприятливий вплив на здоров'я

Споживання великої кількості калорій, ніж потрібно організму, може призвести до нездорового збільшення ваги.

Варто також зазначити, що високе споживання білка з казеїном або іншими добавками може бути небезпечним для деяких людей, особливо для тих, у кого порушена функція нирок.

Перш ніж приймати казеїн або продукти на його основі проконсультуйтесь з лікарем!

Добавка казеїну може підтримати ріст м’язів, стати аналогом білка, якщо людина не вживає яйця, м’ясо, морепродукти або сої.

Добавка казеїн протеїн допоможе набрати вагу або побороти поганий апетит на фастфуд. Казеїновий протеїн купити можна в аптеці Nutrix за вигідною ціною.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені