Соєвий

Купити соєвий протеїн у Львові та Україні

Соєвий протеїн - це натуральний рослинний протеїн, продукт переробки з сої. Цей протеїн прекрасно підходить для вживання вегетаріанцями, оскільки під час його виготовлення зовсім не використовується м'ясо, а лише соя. А соя це рослинний продукт, зернобобова культура, яка багата на білок. Більшість спортсменів, чи це новачки чи професіонали, які вже багато років у спорті, не можуть обійтися в своєму щоденному раціоні без протеїнів. А все тому, що концентрація білка є надзвичайно корисною для людей, які займаються фізичними навантаженнями, піддаються інтенсивним тренуванням, а також щоденно витрачають велику кількість енергії. Адже як відомо білок для м'язів наче будівельний матеріал. В спортивних колах багато років проходять дискусії про те чи корисно купити соєвий протеїн чи ні, чи шкідливий такий відомий продукт, як соя. Якщо вислухати всі сторони, розглянути всі аргументи за і проти, то можна дійти висновку, що споживання його за призначенням та в помірних кількостях шкоди для нашого організму не несе. Звісно, що тут вибір за спортсменом, проте спробувати його точно потрібно, тим більше що соєвий протеїн купити України немає проблем, адже велика його кількість, яка представлена на ринку є сертифікованою.


Користь та шкода протеїна

Давайте розглянемо яку ж користь та шкоду може принести соєвий протеїн для організму людини.

Бодібілдери по всьому світу довший час побоювалися його вживати. На щастя, вчені з'ясували, що всі їх переживання були марними: може він і не володіє чарівними властивостями як інші види протеїну, але і не несе шкоди організму. Соєвий протеїн не вплине на наш організм так, як це може зробити, наприклад, сироватковий. А все тому, що його біологічна цінність нижча навіть за казеїновий протеїн (казеїновий - 77, соєвий - 73). Окрім своєї низької біологічної цінності, соєвий протеїн має низку недоліків.

Глутатіон, як відомо, є одним з найважливіших антиоксидантів в організмі людини. Захищає наші клітини та запобігає окисленню ліпопротеїнів, які мають низьку щільність (холестерин). Багаторічні дослідження показали, що соєвий протеїн є менш ефективним в порівнянні з сироватковим білком, оскільки в меншій кількості виробляє глутатіон та менш позитивно впливає на імунну систему людини. Також за допомогою досліджень на щурах, вченим вдалось довести, якщо не підживлювати соєвий протеїн іншими речовинами, то рівень холестерину буде підвищуватись, що може призвести до атеросклерозу.

Також стало відомо, що соєві протеїни можуть містити у своєму складі компоненти, які можуть ставати на заваді перетравленню і поглинанню різних поживних речовин. Двома антинутрієнтами, які містяться в сої, є інгібітори протеази та лектини. Лектини - протеїн, який майже не засвоюється нашим організмом, в наслідок чого може виникнути пошкодження кишківника та можуть розвинутись аутоімунні захворювання. Інгібітори протеази, які містяться в сої, також порушують роботу шлунково-кишкового тракту.

Не дивлячись на мінуси, соєвий протеїн поширений у світі та активно пропагується світовими виробниками, за рахунок своєї низької собівартості. Ціна на цей продукт є значно нижчою ніж на інші види білкових добавок. Безсумнівно ця добавка буде використовуватись вегетеріанцями, а також людьми, які мають непереносимість лактози. А все завдяки її відсутності у складі протеїну з сої. Тим самим зможуть надолужувати нестачу білка в організмі. Істотна біологічна користь, яку приносить лецитин, що входить до складу сої, проявляється в нейтропній дії, а саме в знижені дратівливості, стомлюваності, покращується увага, пам'ять та здатність сприймання нової інформації, пригальмовуються процеси старіння в організмі. Соєвий протеїн багатий на вміст Omega 3 та 6 жирів. Не так агресивно впливає на нирки, як до прикладу білки тваринного походження, а це важливий показник для людей, які мають патології сечовидільної системи. Вчені довели позитивний вплив на щитовидну залозу, а саме на підвищення рівня тироїдних гормонів, які спалюють жир. А це плюс для людей, які сидять на дієті та мріють схуднути. Також виявляється, що багато інститутів працюють над доведенням теорії про користь соєвого протеїну високої якості при лікуванні ракових пухлин.


Кому необхідний протеїн?

Соєвий протеїн рекомендується вживати особам, які:

- мають непереносимість лактози, глютену та тваринного білка

- вегетаріанці та вегани

- професійно займаються спортом та силовими навантаженнями

- практикують дієти з низьким вмістом вуглеводів

- мріють схуднути та забути про зайву вагу


Соєвий протеїн допоможе розвинути рельєфні м'язи. Щоб побачити результат якнайшвидше, його необхідно вживати в якості напою 3-4 рази на день. А також проконсультуйтесь зі своїм фітнес тренером. Якщо ви все ж таки вирішили, то ми радимо соєвий протеїн купити лише в перевірених магазинах. З розвитком індустрії спортивного харчування активізувались різні шахрайські організації, які спеціалізуються на створені підробок низької якості. Які в кращому випадку не подіють, а в гіршому несуть загрозу життю.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені