Рисовий

Купити рисовий протеїн у Львові та Україні

Щоденні заняття спортом чи будь-якою фізичною активністю за останній час стали дуже популярними, що не може не тішити. Регулярні заняття спортом дозволяють не тільки отримати гарну фігуру, а й покращити фізичні показники. Досягти бажаного результату не завжди вдається через ряд причин і тут на допомогу приходить спортивне харчування. На ринку представлений широкий вибір добавок, які допомагають спортсменам, як новачкам, так і професіоналам, з урахуванням всіх потреб його організму, пришвидшити процес досягнення бажаного результату. На жаль не всі можуть дотримуватись збалансованого харчування та оцінювати кількість спожитого білка, який є будівельним матеріалом для наших м’язів, тому на допомогу приходить вже готовий протеїн.


Що таке рисовий протеїн

Про що ви думаєте вперше як тільки чуєте “рис”? Мабуть, про вуглеводи. Але в цих білих зернятках міститься велика кількість білка, яка підходить і для вегетаріанців, щоб збільшити м’язову масу під час тренувань.

Рисовий протеїн отримують завдяки технології подрібнення рисових зерен і обробки їх ферментом, який відокремлює крохмаль від білка. Це відносно новий вид білка, створений для людей, які з тих чи інших причин не вживають білка тваринного походження.

Рисовий білок засвоюється повільніше, ніж сироватка (яка є найшвидшою на ринку), але швидше, ніж казеїн (найповільніше засвоюваний білок). Рисовий білок технічно не є повноцінним білком, але він містить достатню кількість незамінних амінокислот.

Рисовий протеїн купити варто ще й через те що, він не містить алергенів та глютену. Людям з алергією або чутливістю до сої, лактози, яєць, горіхів і глютену немає про що турбуватися. Рисовий протеїн вводять при низькокалорійних дієтах, оскільки він містить мало жирів і у ньому зовсім відсутній цукор. Він необхідний не тільки для росту м'язів та ефективного періоду відновлення, але й усьому організму для нормального функціонування.

Виробництво рисового білка є більш екологічним, тобто потребує менше природних ресурсів, ніж до прикладу молочні білки, такі як сироватка та казеїн, а вирощування рису виділяє менше вуглецю, ніж вирощування великої рогатої худоби.

Цей вид протеїну легко засвоюється, оскільки його споживання зазвичай не призводить до здуття живота, спазмів або іншого дискомфорту в шлунку.

Технічно протеїн з рису не відповідає критеріям якості, як до прикладу конопляний чи гороховий. Оскільки необхідно у своєму складі не лише мати 9 основних амінокислот, а й мати їх у достатній кількості. Тут недостатньо лізину, який відіграє важливу роль у підтримці вироблення кальцію, сприянні метаболізму жирних кислот, підтримці здорового рівня холестерину та живленні сполучних тканин. Проте, його можна знайти в складі інших продуктів, таких як червоне м’ясо, свинина, птиця, сир, тріска, яйця, соєві боби, сир тофу.


Користь від вживання рисового протеїну

Рисовий протеїн користь надзвичайно велика, оскільки він містить вітаміни групи В, залізо, магній, калій і фосфор, не викликає дискомфорту після вживання та підходить як спортсменам, які бажають покращити форму та збільшити свої силові можливості, так і людям, які з різних причин не вживають тваринний білок, але хочуть отримувати повноцінне насичення організму вітамінами, мінералами та амінокислотами. Він надає тонізуючого ефекту, а також позитивно впливає на стан шкіри, нігтів та волосся.

Чи корисний рисовий білок для схуднення наразі точно не відомо, проте існують дослідження, які вказують на те що люди, які приймали рисовий протеїн все ж таки відмічають втрату ваги. Їжа з високим вмістом білка, як правило, змушує вас довше не відчувати голоду, ніж їжа з високим вмістом вуглеводів.

Якщо ви думаєте чи варто купити рисовий протеїн, то спробувати точно варто. Адже смаків є безліч і всі вони легко змішуються у рідинах, смузі. Коктейль має здатність втамовувати почуття голоду, але вживати його слід лише за умови дотримання збалансованого харчування, щоб не зашкодити організму.

Купуючи рисовий протеїн, ви можете вибрати або чистий рисовий протеїн, де рис є єдиним джерелом білка, або суміш рослинного походження, де рис є одним із багатьох джерел білка. Перевага білкової суміші полягає в тому, що ви отримуєте більш різноманітний амінокислотний профіль. Алгоритм прийому рисового протеїну зазвичай простий і кожен виробник вказує його на упакуванні. Проте перед вживанням радимо проконсультуватись з вашим тренером чи сімейним лікарем.

Рисовий протеїн купити Україна можна без проблем. На сьогоднішній день на ринку існує широкий вибір як виробників, так і варіантів, які вони пропонують. Проте не можна забувати, що рисовий протеїн ціна не може бути занадто низькою, оскільки він буде менш якісним. Головне не робити помилки, думаючи, що протеїни можуть замінити повноцінні прийоми їжі. Адже, вони розроблені як додаткові харчові добавки, використовувати які найкраще тільки після консультації з фахівцями.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені