Конопляний

Конопляный Протеин, Hemp Protein, Nutiva, 851 гр
В наявності

1 120 грн

Купити конопляний протеїн у Львові та Україні

Канабіс – надзвичайно корисна рослина, проте з поганою репутацією через використання в неправильних цілях. Коли суспільство чує слово «конопля», одразу виникає не найпозитивніша асоціація. Якщо цю рослину використовувати у правильних цілях, а не як психотропну речовину, то вона відкриває перед нами великі можливості. Почуття ейфорії викликає прийом індійських конопель (Cannabis indica), в той час, як конопляний протеїн виробляється з технічної коноплі, яка подібного ефекту не викликає. У ній практично відсутні канабіноїди, тому ніякої шкоди здоров'ю і психіці рослина завдати не може. Ще споконвіку наші предки з коноплі виготовляли нитки, додавали в їжу та деякі ліки.

Зараз, коли технологічний прогрес у дії, є набагато більше технічних можливостей для опрацювання рослини, які дозволяють залишити лише корисні і прибрати зі складу всі шкідливі речовини.

Конопляний протеїн це білкова добавка, яка містить у своєму складі усі 20 амінокислот, включаючи 9 незамінних амінокислот. Забезпечує організм клітковиною та мінералами, сприяє регенерації м’язів, навіть при високих фізичних навантаженнях. Амінокислоти, що присутні в конопляному протеїні, діють як пальне для м'язів. Отримання амінокислот в достатній кількості кожного дня надзвичайно необхідно. Конопляний протеїн здатний замінити продукти тваринного походження.

Величезним плюсом конопляного протеїну є відсутність антинутрієнтів, які є у всіх бобових і злакових культурах. Людському організму важко перетравити ці речовини. До прикладу, фітинова кислота і дубильні компоненти, що присутні в соєвому чи гороховому протеїні, блокують всмоктування мінералів і знижують рівень заліза в крові. Едестин і альбумін, білки, які входять до складу цього протеїну необхідні для підтримки здорової імунної системи. Аргінін допомагає привезти в норму кров'яний тиск і знизити ризик серцево-судинних захворювань. Завдяки нерозчинній клітковині в даному порошку, в організмі покращується робота шлунково-кишкового тракту.

Порошок конопляного протеїну містить незамінні жирні кислоти. При надходженні в організм вони виробляють вдвічі більше енергії, ніж вуглеводи. Крім того, білки розщеплюються в організмі довше. Це, в свою чергу, призводить до того, що енергія вивільняється набагато повільніше.

Таким чином, конопля не тільки підвищує рівень енергії, вона також підтримує енергію протягом дня.

Серед усіх представлених протеїнів, саме конопляний протеїн можна вживати не лише спортсменам, а й дітям, літнім людям, жінкам та чоловікам. І кожен з них знайде йому застосування: як спортивне харчування, як смачна добавка або ж основна дієта. Вживати його можна будь-яким зручним способом: додавати його під час готування страв, коктейлі, смузі. Для поповнення організму незамінними амінокислотами та жирами, вистачить вживати 1 ст. ложку порошку в день. Для спортсменів можна збільшити дозування.


Використання протеїну

Також існують додаткові способи методи:

1. Даний протеїн можна використовувати як додаток до вашого основного раціону. Конопляний протеїн прекрасно поєднується з будь-якими іншими продуктами та додає цікавого смаку.

2. Додають у різні напої чи смузі.

3. Даним білком можна частково заміняти борошно, що додасть більше клітковини, а також корисних жирів і багато інших поживних речовин.

Підтримка здорового рівня білка прискорює метаболізм, а також збільшує наш потенціал спалювання жиру. Головне чітко дотримуватися вказаного дозування та не зловживати. Перш ніж купити конопляний протеїн, проконсультуйтеся з вашим сімейним лікарем.

Ще краще, як рослинний білок, порошок конопляного протеїну забезпечує організм достатньою кількістю білка, але також є гіпоалергенним і підходить для людей із чутливістю до сої, глютену, яєць або молочних продуктів. А також він стане приємним бонусом для вегетаріанців.

Джерела походження рослинного білка різні, але найкращим за вмістом білків, жирів, клітковини, вітамінів і корисних мікроелементів відмічають конопляний протеїн.


Ефекти від вживання конопляного протеїну

Якщо визначити правильне дозування, то можна домогтися наступних ефектів:

- зниження надмірного апетиту шляхом сповільненого засвоєння білків;

- прискорення метаболічних процесів в організмі;

- активізація процесу схуднення;

- втрата надмірної ваги;

- зменшення проявів целюліту;

- набуття красивого м'язового рельєфу;

- отримання заряду бадьорості та енергії на цілий день.


Переваги конопляного протеїну

До переваг протеїнових коктейлів можна віднести:

- заміна одного прийому їжі;

- пити можна відразу після пробудження, щоб забезпечити ефект що тонізує;

- дозволяє економити час на приготування їжі;

- на перетравлення білків організму потрібно витратити багато енергії, тому навіть без надмірних фізичних навантажень можна прискорити процес схуднення;

- наявність у складі такої кількості вітамінів і мінералів додатково сприяє нормалізації їх балансу в організмі, що є важливим фактором під час дієтичного харчування.

Конопляний протеїн - це унікальний за складом білок, що без зайвих зусиль витісняє усі інші його види. Незамінні жирні кислоти в коноплях допомагають знизити рівень шкідливих жирів. Крім того, вони також зменшують утворення бляшок в артеріях. Амінокислоти, легка засвоюваність і багатий вміст вітамінів та мінералів, роблять його найкращим серед рослинних протеїнів. Цей продукт однозначно заслуговує уваги як пересічних людей, так і професійних спортсменів.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені