Гороховий

Купити гороховий у Львові та Україні

Вже нікого не здивуєш протеїновими добавками, оскільки вони містять велику кількість, такого цінного для організму, білка. Цей вид добавок популярний серед людей, які займаються спортом, які хочуть наростити м'язи та мати гарний рельєф. До ще однієї групи людей, які прагнуть отримати якісний білок, відносять вегетаріанців та веганів, стиль харчування яких, не забезпечує їх достатньою кількістю протеїну. Сироватковий протеїн обирають найчастіше.


Що таке гороховий протеїн

Гороховий протеїн - це чистий ізолят рослинного походження, який виробляється з жовтого гороху. Він забезпечує організм високою кількістю білка та амінокислот. Оскільки горох, як зернобобова рослина, не містить у складі глютену чи лактози, то цей продукт підходить для будь-якої людини, яка шукає джерело білка, який не містить лактозу, сою і глютен. Протеїн з гороху на 100% вегетаріанський. Його часто використовують у дієтичному та спортивному харчуванні як для коктейлів, смузі, випічки, так і просто під час приготування страв.

По складу амінокислот подібний до сироваткового білка і вважається одним з найкращих джерел вегетаріанського білка як для росту м'язів, так і для відновлення після фізичних навантажень. Протеїн з гороху це органічний, рослинний білок, який наділений надзвичайно високою засвоюваністю - аж цілих 98%.

Білок гороху класифікується як «Intermediate-Fast». Так позначають продукти, які після перетравлення мають властивість швидко засвоюватися організмом, і давати постійну і тривалу появу амінокислот в організмі. Pea Protein не має небажаних ефектів, таких як здуття живота після вживання. Ізолят горохового білка — здобувають за допомогою ізолювання, з меленого жовтого гороху, білка. Гороховий протеїн є надзвичайно корисним для здоров’я, оскільки містить до 18 необхідних організму амінокислот.

Гороховий протеїн по складу бідний на метіонін. Однак його недостатню кількість можна компенсувати введенням у свій раціон таких продуктів як риба, птиця, яйця, свинина або ж яловичина. У його складі є амінокислота аргінін, яка відповідає за здорову роботу серця та хороший кровообіг.

Гороховий протеїн багатий на вміст заліза, яка становить 30-40 % від рекомендованої лікарями добової норми споживання на день. Оскільки дане залізо рослинного походження, то засвоюваність його гірша. Покращити її можна додаючи до раціону вітамін С, або з продукти, які багаті на цей вітамін. Серед найпоширеніших це цитрусові. В розвинених країнах близько 15% жінок мають нестачу заліза. Якщо додати у всій раціон це продукт, то можна його чудово поповнити.

Гороховий протеїн відповідає для споживання як для вегетаріанців, так і веганів. У його складі відсутній глютен, а також основні алергени такі як арахіс, риба, яйця, пшениця, молоко. Тому він підходить практично до будь-якої дієти. Протеїн має більш пористу структуру, тому добре міксується з водою, набагато краще ніж інші рослинні білкові порошки.


Дослідження

Багаторічні дослідження доводять, що гороховий протеїн допоможе спортсменам збільшувати м’язову частку в поєднанні з постійними тренуваннями. Дослідили, що чоловіки, які приймали гороховий протеїн та ті які приймали сироватковий протеїн, збільшували однаково кількість м’язів. Це свідчить проте, що даний протеїн настільки ж ефективний в збільшені м’язової маси, як і більш популярні порошки на молочній основі. Проте без енергійних тренувань такого результату добитись неможливо.

Вчені довели що даний протеїн допомагає спортсменам довше не відчувати голод, якщо порівнювати його з вуглеводами чи жирами. Це означає якщо добавити його у свій раціон, то можна скоротити споживання загальної кількості калорій, що призведе до зниження маси тіла. Даний білок показав свою ефективність на рівні з казеїновим та сироватковим протеїном.

Дослідження, які проводились на тваринах показали, що даний порошок має властивість зменшувати чинники розвитку серцево-судинних захворювань, а саме підвищений рівень холестерину в організмі і високий тиск. Дане дослідження проводилось на щурах і у них виявили зниження артеріального тиску протягом 2 тижнів експерименту. Гороховий протеїн може понизити рівень холестерину в крові. Оскільки вважається, що він поглинає холестерин в клітинах, що призводить до зменшення утворення жирів в організмі. Не зважаючи на те що, результати досліджень вражають, необхідно пройти ще декілька етапів, щоб бути впевненими.

Даний вид протеїну майже завжди добре переноситься і має дуже малу кількість побічних ефектів. Поза як його отримують за допомогою ізоляції горохового білка, він містить у своєму складі низьку кількість клітковини, не викликає газоутворення в животі, як інші представники з родини бобових. Однак може включати велику кількість натрію, а це необхідно врахувати людям на спеціальних дієтах.

Допоміжні прийоми горохового протеїну - це чудовий спосіб збільшити вживання білка у своєму раціоні. Це надзвичайно корисно для бодибілдерів, які бажають збільшити свою м’язову масу.


Дозування горохового протеїну

Вчені радять споживати 1,5 г білка на 1 кг ваги спортсмена в день, що є найбільш корисною дозою для спортсменів, у яких присутні фізичні навантаження. Проте не рекомендують збільшувати дозу більше ніж до 5 г порошку на 1 кілограм маси тіла на день. Пояснюють це тим, що приймаючи великі дози протеїну, печінка може не справитись з обробкою даного продукту, а це в свою чергу ймовірно підніме обсяг аміаку в крові, викличе нудоту та діарею.

Більшість людей, які все ж таки вирішили спробувати порошок горохового білка, вживають з ним коктейлі, соки або ж змішують з водою. Вживають його в якості напою після тренування. Також протеїн можна додавати вранці до вівсянки, рисової або пшеничної каші. Заміщувати борошно для випічки. Готувати морозиво, додаючи у смузі. Для найкращого результату гороховий протеїн найкраще вживати протягом двох годин після силового навантаження.

Український ринок багатий на торгові марки горохового протеїну. Якщо виникає думка гороховий протеїн купити, то зверніть увагу на відгуки та вартість, яка не може бути надто низькою. А також обов’язково проконсультуйтесь з лікарем або ж тренером.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені