Трібулус

Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
446 грн
Під замовлення
299 грн
Під замовлення
590 грн
Під замовлення
669 грн
Під замовлення
600 грн
Під замовлення
290 грн
Під замовлення
315 грн
Під замовлення
877 грн
Під замовлення
330 грн
Під замовлення
800 грн

Купити трібулус у Львові та Україні

Екстракт трибулус (однорічна трав‘яниста рослина, що росте в Австралії, Африці, Південній Азії та Європі) використовується як добавка, оскільки він сповнений корисних речовин:

  • флавоноїди уповільнюють процеси старіння, зменшують запалення та алергічні реакції, захищають роботу серця;
  • алкалоїди - підвищують розумову та фізичну активність та підсилюють роботу ЦНС;
  • дубильні речовини - протизапальні сполуки, що діють проти бактерій та інфекцій.

Через наявність протодиосцину у складі трібулус спортивне харчування для людей, яким важливо збільшити м‘язову масу за рахунок стимуляції вироблення тестостерону.

Рекомендовано вживати виключно за умови регулярних фізичних навантажень. Ефект простежується протягом всього курсу прийому - нормалізується робота центральної нервової системи, інтенсивніше формується суха м‘язова тканина і фізична сила.


Лікарі часто рекомендують трібулус купити у випадку зниження лібідо у чоловіків, еректильної дисфункції та безпліддя. Його властивості комплексно допомагають відновити чоловіче здоров‘я:

  • стимулює репродуктивну систему
  • підвищує тестостерон
  • пришвидшує метаболізм
  • зміцнює судини
  • використовується у лікуванні аденоми
  • підвищується загальна активність та відновлюється енергія

Для жінок показаннями вживати трібулус таблетки є проблеми з менструальним циклом, затримка води організмом (цей екстракт має сечогінні властивості) та стабілізація гормонального фону.

Під час курсу помічається омолодження та відновлення еластичності шкіри, зниження зайвої ваги, підвищується фертильність та лібідо, відчутне полегшення проходження періоду менопаузи, зменшення приливів і роздратованості та краща концентрація під час розумової активності.

Препарати на основі трибулус в аптеці зустрічаються у складі ліків від чоловічого безпліддя, але ми пропонуємо обирати серед асортименту на сайті Nutrix, оскільки там представлено продукти всесвітньо відомих брендів, сертифіковані та доставлені безпосередньо від виробника.

Перш ніж обирати трібулус в аптеці або на нашому сайті, радимо порадитись із вашим лікарем або кваліфікованим фармацевтом Nutrix, який безкоштовно надає консультації щодо прийому, уважно вивчаючи протипоказання (серцево-судинні захворювання, гіпертонія, гіпертрофія простати) та побічну дію (висипання на шкірі, підвищений тиск, випадіння волосся, порушення травлення).

Замовити трібулус можна вже сьогодні на нашому сайті. Він дуже добре поєднується із протеїном, креатином та вітамінно-мінеральними комплексами. При замовленні від 1500 грн доставка безкоштовна.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені