Комплексні тестобустери

Купити комплексні тестобустери у Львові та Україні

Якщо маєте бажання збільшити відсоток м'язової тканини використовують тестостероновий бустер, який є добавкою нехімічного типу, він також коригує рівень статевих гормонів. Цікавим виявляється те, як ці бустери впливають на збільшення основного чоловічого гормону в організмі.

Бустери зазвичай у складі мають компоненти природного, рослинного походження та вітаміни. Будьте уважними, тому що іноді серед інгредієнтів можна виявити синтетичні речовини. Вони можуть впливати на зміну рівня природного тестостерону.

На сьогодні проведено чимало наукових досліджень, які підтверджують позитивний вплив тестостеронового бустери на людський організм за наявності завдання з набору м'язової маси.


Тестобустери види

D-аспаргінова кислота оптимізує секрецію тестостерону. Вона є дуже дослідженим препаратом на ринку бустерів. Аспартат присутній у нейроендокринних тканинах організму людини та бере участь у синтезі лютеїнізуючого гормону та тестостерону. Згідно з науковими дослідженнями, D-аспаргінова кислота безпосередньо є каталізатором продукування тестостерону в людському організмі. Тобто вона посилює секрецію гормону та підвищує його синтез.

Як наслідок, виходить подвійна вигода при використанні даного препарату.

Трибулус протягом тривалого часу належить до категорії найкращі тестобустери. У його складі речовини, які називаються стероїдними сапонінами, вони підвищують тестостерон. Протодіосцин із них найважливіший.

ZМА – тестостероновий бустер, у складі якого знаходяться три різні компоненти.

Перший з них - цинк, це хімічний елемент, що бере участь у роботі багатьох гормонів, зокрема інсуліну (гормон зростання), тестостерону і естрогену.

Другий компонент у складі тестобустера – магній. Це макроелемент, що бере участь у понад трьохстах ферментних процесах у людському організмі і, у тому числі допомагає синтезувати білок.

Тонгкат впливає на прискорення відновлення після закінчення фізичних вправ і збільшує силові показники. Істотна частина тестостерону, яка циркулює в організмі, безпосередньо стосується білка під назвою ГСПГ (глобулін, що зв'язує статеві гормони). Пов'язаний із ним тестостерон визначається як пасивний і впливає на збільшення м'язової маси.

Тільки у вільного тестостерону є необхідний ефект, важливий для досягнення цієї мети. Під ефектом мається на увазі андрогенна дія, тобто маскулінізація, та анаболічний ефект.

Існує думка, що саме активний компонент тонгкату пов'язує та захоплює ГСПГ, це, своєю чергою, запобігає інактивації вільного тестостерону.

Збільшення рівня вільного тестостерону дає можливість досягати прогресу переваг у м'язобудуванні, на що впливає підвищений рівень тестостерону.

Активний елемент у складі горянки великоквіткової - ікаріїн. Він є речовиною, яка відповідає за здатність горянки відносити себе до розряду “тестостероновий бустер”.

Згідно з дослідженнями, під час яких щури отримували дози цього хімічного елемента, спостерігалося підвищення рівня тестостерону у 3 рази. На жаль, на сьогодні відсутні дослідження на людях, які б могли підтвердити або спростувати унікальність властивостей даного препарату. Попри це є підстави вважати, що горянка має шанси бути результативним бустером для вироблення тестостерону.


Навіщо потрібні препарати для підвищення тестостерону, тестобустери?

Вони сприяють підвищенню витривалості та працездатності.

Тестобустери впливають на імунітет і серцево-судинну систему.

Найкращі тестобустери сприяють зменшенню відсотка жиру в організмі завдяки тому, що налагоджують обмін речовин.

Вони позитивно впливають підвищення рівня лібідо.

Тестобустери допомагають відновлюватися після складних навантажень, як завдяки надходженню глікогену і білка в м'язи.

Тестобустери відрізняються за дозуванням та нормами приймання:

D-аспарагінову кислоту, згідно з рекомендаціями, слід вживати у першій половині дня, після пробудження, по 3 г на день.

Рекомендації щодо трибулуса такі: від 300 до 600 мг на добу.

Оптимальна кількість ZMA становить одну дозу за пів години до сну.

Досить ефективний, згідно з дослідженнями, приймання тонгкат. Рекомендоване дозування – від 200 до 600 мг на добу.

Найбільш уважним слід бути при прийнятті горянки великоквіткової. Універсальне дозування відсутнє через відмінності у хімічній активності та ефекті продукту від різних фармакологічних фірм. Уважно читайте інструкцію та дотримуйтесь рекомендацій виробника.

Запитуючи “тестобустери працюють чи ні?”, слід розуміти, що жоден з дійсних сьогодні бустерів не в змозі вийти за межі фізіологічних можливостей у рівні показнику цього гормону. Максимально допустима межа відзначена цифрою 29 нмоль/л, що відповідає 8,3 нг/мл.

Відповідно до багатьох досліджень, тестобустери топ рівня дійсно впливають на збільшення тестостерону. Необхідно лише вибрати якісні тестобустери.

Головне завдання тестостеронових препаратів – сприяти виробленню головного чоловічого гормону в організмі природним шляхом.

Якщо порівнювати зі стероїдами, отриманими хімічним шляхом, тестобустери мають низку переваг: вони досить легко переносяться, сприяють стабільному збільшенню м'язової маси, сприятливо впливають на зменшення відсотків жиру в організмі, не сприяють проявам агресії, можуть підвищити рівень лібідо.

Якщо виникає бажання тестобустери купити, слід пам'ятати, що є протипоказання: ниркова недостатність, захворювання серцево-судинної системи, артеріальна гіпертонія.

Нині препарати для підвищення тестостерону можна купити як у магазинах спортивного харчування, так і в інтернет-магазинах.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені