L-карнітин

На складі
1 300 грн
На складі
85 грн
Під замовлення
100 грн
Під замовлення
1 620 грн
Під замовлення
698 грн
Під замовлення
57 грн
Під замовлення
85 грн
Під замовлення
52 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
1 395 грн
Під замовлення
920 грн
Під замовлення
609 грн
Під замовлення
55 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн

Купити L-карнітин у Львові та Україні

Насправді "карнітин " - це термін, який описує відразу декілька з'єднань :

• L- карнітин - найвідоміша форма карнітину, що знаходиться як в організмі, так і в деяких добавках.

• Ацетил L- карнітин грає не останню роль в метаболізмі. Він має властивості, що захищають нервову систему.

• Пропіоніл- L- карнітин має знеболюючі властивості, приносить неоціниму користь для здоров'я серця.

• D- карнітин є протилежністю L- карнітину. Шкідливий для нас, затримує всмоктування корисних форм карнітину.

• L- карнітин L- тартрат - тип карнітину в спортивному харчуванні, який корисний для відновлення хворих м'язів.


Також L- карнітин (левокарнітин), його іноді помилково називають вітаміном B11 - незамінна природна амінокислота, яку природним чином за допомогою лізину і метіоніну виробляє в печінці і нирках наш організм, вона схожа по своїх складових на вітаміни групи В. Амінокислоти об'єднуються у білки, вони виконують багато важливих функцій в організмі. Карнітин допомагає організму розщеплювати жирні кислоти і перетворювати їх на енергію для живлення клітин.

L- карнітин пігулки часто використовують через їх відмітну здатність спалювати жир, оскільки вони потенційно можуть оптимізувати використання жиру як джерело енергії, що приведе до підвищення продуктивності при виконанні вправ. При правильному використанні, може стати відмінним доповненням до вашого режиму тренувань.


Для чого потрібний L- карнітин?

Отже, зупинимося детальніше на тому, для чого ж нам потрібна ця амінокислота.

• L- карнітин важливий помічник при схудненні.

Було висловлено припущення, що L- карнітин допомагає тілу виробляти енергію за рахунок використання жирових запасів тіла, дозволяючи вам тренуватися довше і сприяючи втраті жиру. Наявні дані свідчать про те, що він може сприяти зниженню ваги за рахунок збільшення витрати калорій.

Доведено, що щоденний прийом добавки левокарнітину збільшує концентрацію цього амінокислотного з'єднання в крові і м'язах, що може поліпшити метаболізм жирів в результаті збільшення концентрації карнітину в м'язах.

Висновок: L- карнітин може допомогти у втраті ваги, дозволяючи вам тренуватися довше і збільшуючи витрату калорій.

• L- карнітин може поліпшити фізичну працездатність і відновлення.

Враховуючи його потенційну здатність спалювати жир, вважається, що L- карнітин оптимізує те, як ваше тіло використовує жир як паливо, дозволяючи вам тренуватися довше. Деякі дослідження також показали, що тритижневий прийом добавки L- карнітину знижує ушкодження м'язів від вправ високої інтенсивності.

Виходить, що L- карнітин може поліпшити результати вправ за рахунок збільшення здатності вашого тіла використати жир як паливо і допомогти вам швидше відновитися за рахунок зменшення хворобливості м'язів.

• L- карнітин може сприяти здоров'ю серця.

Дослідження показують позитивні результати при використанні L- карнітину під медичним спостереженням для лікування серцевих захворювань. Він може підвищити рівень енергії, оскільки збільшує кількість палива, необхідного серцю для функціонування. У систематичному огляді, проведеному одним з найбільших у світі приватних медичних і дослідницьких центрів Мейо, карнітин був пов'язаний з 27% зниженням смертністю від усіх причин.

Левокарнітин також може грати роль в підтримці нормального рівня холестерину.


Продукти, що містять L- карнітин

Продукти тваринного походження, такі як морепродукти (найбагатшими джерелами левокарнітину є печінка тріски і оселедець), червоне м'ясо і птах, молочні і кисломолочні продукти. Горіхи, цільнозернові, овочі і фрукти у меншій мірі містять карнітин.

За даними Національного інституту здоров'я, люди, що дотримуються дієти, яка включає продукти з тваринним білком, отримують ~70-180 мг карнітину за добу. Ті, хто виключає продукти тваринного походження з раціону, наприклад вегани, забирають 9-12 мг корисних властивостей карнітину зі свого раціону.


Дефіцит L- карнітину

Нестача карнітину в структурі організму може проявлятися при поганій здатності засвоювати ферменти (наприклад, в силу літнього віку), а також при жорстких дієтах, голодуванні, цирозі печінки і спадкової патології нирок.

Сповільнюється м'язовий метаболізм, це може привести до міопатії і кардіоміопатії. У дитячому віці дефіцит карнітину проявляється гіпоглікемічною або гіпокетоновою енцефалопатією.

Денна норма L- карнітину - для кращого ефекту рекомендується приймати близько 500-1500 мг карнітину в добу.


Як приймати L- карнитин?

Важливо дотримуватися вірного часу прийому. Варто враховувати той факт, що найвища точка активності карнітину досягається приблизно через 40 хвилин після застосування і зберігається до 2-3 годин. Найкращим часом прийому карнітину - за 30-40 хвилин до початку фізичних тренувань.

Рекомендується дотримуватися інструкції виробника на упаковці.


Як вибрати L- карнитин?

Найзручнішим варіантом є пігулки або капсули, в такій формі випуску мінімум побічних добавок. Якщо стоїть вибір між рідким левокарнітином або в пігулках, краще брати пігулки. З плюсів рідкого карнітину - він зберігається достатньо довго, і його користь не втрачається до самого кінця терміну зберігання, а також при відкритті його цінні властивості не окислюються з часом.


Протипоказання

Більша частина людей добре переносять левокарнітин, але люди з індивідуальною непереносимістю можуть відчути дискомфорт і побічні ефекти :

- важких захворюваннях жкт

- алергії на молочні продукти і білок

- під час вагітності і в період лактації

- якщо є труднощі зі щитовидною залозою

- також при деяких інших захворюваннях, тому до початку прийому карнітину кращим варіантом буде консультація лікаря, який скоректує і підбере потрібне вам дозування.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені