Високовуглеводні

Купити високовуглеводний гейнер у Львові та Україні

Гейнер - харчова добавка для збільшення калорійності у раціоні харчування, засіб для збільшення ваги методом накопичення, і засіб для стимулювання росту м'язів у тілі спортсмена або людини, що веде активний спосіб життя.

Гейнер являє собою сумісні у суміші вуглеводи й білки. Вуглеводи можуть бути повільні, які присутні в основному у таких продуктах як овочі та крупи, що мають невисоку калорійність, а також швидкі вуглеводи, присутні в борошняних та солодких виробах продуктів, що мають більш високу калорійність.


Що таке високовуглеводний гейнер?

Щодо самої назви продукту, його склад і його призначення визначаються відносною кількістю в ньому білка з вмістом від 15 до 25%, і високої кількості вуглеводів, що міститься в ньому.

Така добавка є дуже потужним висококалорійним джерелом енергії та додаткової сили професійним спортсменам, особливо перед самими змаганнями. Тільки не всім ця добавка дозволена, особливо тим, хто має схильність до зайвого набору ваги або вже має цю проблему. Але людям, які бажають підвищити масу тіла у зв'язку з проблемою їхньої худорлявості тіла, це буде відмінним засобом для застосування такого у своєму раціоні додаткового харчування.


  • Гейнери, що мають високу калорійність – це вуглеводи прості, тобто швидкі.

Такі добавки схвалюються активними спортсменами і є гарантами для набору м'язової маси, крім того, вони корисні організму. Вуглеводи, які поглинаються організмом швидко - це швидкі вуглеводи (декстроза) та корисні добавки для набору маси.


  • Гейнер для набору маси – це гейнер, який допомагає набрати м'язову масу швидше. Це дуже хороший перекус, смачний, поживний та корисний. Різниця з протеїновим коктейлем у тому, що гейнер дає заряд організму вуглеводами, що легко засвоюються, а не тільки білком. Заряджаючи тіло енергією, гейнер сприяє виробленню інсуліну, який своєю транспортною функцією дозволяє амінокислотам проникнути набагато швидше в м'язові тканини.

Функція гейнера – заповнити запаси глікогену з допомогою вуглеводів, й у будівництва м'язів поповнити організм білком.


Яка користь від прийому високовуглеводного гейнера?

Перевага високовуглеводного гейнера полягає у швидкому насиченні організму.

Високовуглеводний гейнер має також інші переваги:

- стимуляція загального самопочуття;

- результат відновлення тканин м'язів, їх стабільне зростання та збільшення їх маси;

- гарна рельєфна форма тіла;

- у крові підвищення інсуліну;

- поповнення організму, причому швидко, амінокислотами;

- поповнення запасів глікогену;

- стабілізація та нормалізація метаболізму.

При дуже швидкому обміні речовин, зайвий жировий прошарок не буде проблемою, а м'язова маса зростатиме, але повільно. І щоб у процесі тренування, яке зазвичай проходить інтенсивно, енергія не закінчувалася дуже швидко, то обов'язково додатково потрібно підживлення організму калоріями, тобто вуглеводами.

Високовуглеводний гейнер купити в аптеці Nutrix, де продукція сертифікована та якісна.


Як приймати високовуглеводний гейнер?

Практичне застосування гейнера дає можливість використовувати його замість одного повноцінного прийняття їжі на день. Підвищення відсотка енергії, сили та продуктивності завдяки застосуванню гейнера, робить його цінним і вигідним продуктом у раціоні спортсменів, а також людей з активним способом життя. Але людям, схильним до повноти та зайвої ваги, цей продукт краще не вживати.

Застосовувати його можна за півгодини до занять або 20 хвилин після занять, або в проміжках між їжею, як один з додаткових засобів у харчуванні, щоб підвищити калорійність свого поживного раціону.

Стандартна кількість вживання продукту при змішуванні порошку гейнера та рідини - це 30-50 г разом з 300 мл рідини, що буде універсальним розміром порції продукту, готовим до вживання. Рекомендований час прийому – вранці або безпосередньо перед або після тренування.

Є можливість замовити високовуглеводний гейнер в інтернет-магазині аптеки Nutrix та високовуглеводний гейнер купити Україна.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені