Середньовуглеводні

Купити середньовуглеводний гейнер у Львові та Україні

Гейнер - спортивна харчова добавка, до складу якої входить натуральний білок та вуглеводи. Як відомо, білок виконує будівельну функцію для м’язів, а вуглеводи додають багато енергії, внаслідок чого відбувається ріст м'язової тканини у людей, які не мають такої генетичної схильності. Крім цих двох складових, до його складу входить суміш вуглеводів та протеїнів з різним глікемічним індексом. Ці компоненти необхідні для відновлення у м’язах глікогену та їх швидкого відновлення після фізичних навантажень. Гейнер для тренувань містить велику кількість вітамінів, мінералів та ненасичених жирів. Цей набір речовин допомагає легко та швидко засвоювати білок, насичують організм енергією та створюють умови для швидкого росту м’язів.


Типи гейнерів

Гейнери поділяють на три групи за співвідношенням у їх складі білків та вуглеводів:

 • Високовуглеводний. До його складу відповідно входить більше вуглеводів, близько 70%, а білка 15%. Даний тип підходить для найнаполегливіших спортсменів, які бажають швидко та якісно збільшити м'язову частину.

 • Середньовуглеводний гейнер. До його складу входить 50% вуглеводів, а білка 25%. Він є найпопулярнішим за рахунок цього поєднання оскільки є універсальним.

 • Високобілковий гейнер. В даному типі можуть бути різні відсоткові співвідношення вуглеводів, проте білка є близько 40%.


Середньовуглеводний гейнер - переваги

Цей тип гейнеру є абсолютно універсальним, який підходить практично всім за умови правильного використання. До основних переваг чому необхідно замовити гейнер середньовуглеводний:

 • Допомагає відновити енергію після тренувань

 • Збільшує кількість амінокислот в людському організмі

 • Відновлює тонус м'язів за рахунок збільшення енергії всередині клітини

 • Істотно збільшує м’язову масу в короткі терміни

 • До складу гейнерів входять вітаміни та мінерали, які позитивно впливають на весь організм та здатні підвищити імунітет

 • При використанню згідно з правилами, гейнери не мають протипоказань

Зазвичай гейнер випускається у формі порошку, тому для його розчинення використовують тепле молоко або воду. Білок, який міститься у молоці допомагає покращувати дію гейнеру. Також краще обирати молоко з вищою жирністю. Воду краще використовувати під час сушки організму через її низьку калорійність.

Добову дозу гейнеру необхідно розділити на декілька прийомів після тренування. Схему прийому необхідно обговорити з тренером.

Середньовуглеводний гейнер купити необхідно спортсменам, які мають худорляву статуру. У людей пришвидшений метаболізм, за рахунок чого не відбувається швидкий ріст м’язів. В такому випадку гейнер є чудовим виходом. Проте не потрібно чекати на результат лише від одного гейнера. Необхідно добавити фізичні навантаження.

Коли гейнер використовувати для набору маси, але без фізичних навантажень, буде утворюватись жировий прошарок.


Правильне вживання та дозування гейнеру

Гейнер, як і будь який з видів спортивного харчування, буде ефективним при правильному споживанню. Рекомендують вживати гейнер перед тренуванням для досягнення високих результатів. Використовуючи його для набору маси за 30 хв до тренування, м’язи насичуються білками і вуглеводами, які є необхідними для тривалого інтенсивного тренування. В період проведення сушки тіла, добавку вживати не варто. Організм буде живитись за рахунок жирового прошарку.

Після тренування виснаженим м'язам необхідна порція вуглеводів з білками для відновлення. Проте організму необхідно дати час на відпочинок. Найоптимальніше це 30 хв після тренування тоді вже можна приймати гейнер. Не рекомендується робити перерви на декілька днів та не можна замінювати основні прийоми їжі.

Дозування однієї порції становить 100-150 грам, проте вона вираховується індивідуально, враховуючи наступні фактори:

 • кількість калорій в щоденному харчуванні

 • маса тіла спортсмена

 • частота та кількість прийому їжі

 • призначення використання гейнеру

 • інтенсивність та регулярність тренувань


Поєднання гейнеру з іншими добавками

Поєднавши вживання гейнеру з деякими харчовими добавками, можна якісно покращити бажаний результат. Об’єднавши гейнер з вітамінами, швидше відбувається відновлення організму після інтенсивних тренувань. Креатин стимулює ріст м'язів, а вуглеводи з гейнеру допомагають йому засвоїтись. Амінокислоти також впливають на ріст м’язів. Гейнер та протеїн працюють в парі, доповнюючи один одного. За рахунок цього можна уникнути дефіциту білків та вуглеводів, який може з’явитись якщо вживати окремо ці добавки. В жодному разі не можна вживати великі дози гейнеру. М’язи не виростуть, а от живіт цілком реально.


Протипоказання до використання гейнеру

Як і при вживанні будь якого спортивного харчування існує ряд протипоказань до прийому гейнеру. Серед них:

 • алергічна реакція на певні компоненти, з якими перед покупкою можна ознайомитись на звороті упаковки

 • не рекомендується вживати гейнер людям, які хворіють на діабет, оскільки у складі може виявитись цукор

 • не рекомендується вживання жінкам у період вагітності та у період грудного вигодовування. А також дітям до 18 років.

Широкий вибір гейнерів різного типу та різних виробників представлені на сайті аптеки Nutrix (Нутрікс).


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені