Низьковуглеводні

Купити низьковуглеводний гейнер у Львові та Україні

Суміш білкового концентрату (не більше 10-15%) та мальтодекстрину або інших швидких вуглеводів є продуктом порошку, який називається гейнер.

Гейнер є харчовою добавкою для накопичення ваги та збільшення в харчовому раціоні калорійності, і сприяють появі жирового прошарку завдяки величезній кількості вуглеводів. Вони стимулюють ріст м'язів за достатньої кількості білків.

Гейнери як вуглеводомісткі харчові добавки можуть допомогти спортсменам та всім охочим у набиранні м'язової маси. Гейнери містять необхідну кількість білка і можуть бути доповненням для вживання білка в щоденному прийомі. Головним завданням гейнерів є постачання м'язів глікогеном, підтримуючи тим самим витривалість і продуктивність організму.


Як використовувати гейнер?

Оскільки гейнер має збалансовану поживну цінність, його можна використовувати для заміни одного прийому їжі в день. Це важлива вигода для активних спортсменів, оскільки гейнери мають ефективну дію на ріст м'язів та сприяють підвищенню сили й продуктивності.

Не рекомендовано вживати цей вуглеводний гейнер людям з надлишковою вагою жиру, а також схильним до повноти людям.

Вживання цього продукту слід робити через 15-20 хвилин після тренувальних занять, і в період великого часового проміжку між прийомом їжі.

Гейнер можна замінити протеїновою сумішшю та будь-якою кашею чи гарніром (рис, гречка, геркулес, пшоно і т.д.).

У низьковуглеводній дієті - обмежити споживання вуглеводів, і використовувати  продукти з вуглеводами, які належать до повільного типу. Використовувати при цьому низьковуглеводний гейнер буде також дуже добре, щоб не набрати лишньої жирової ваги.

При обмеженні вуглеводів, їх кількість споживання зменшується до 30-40 грамів на добу при добовій звичайній нормі до 150 грамів без активного способу життя, і 350-400 грамів для людей з активним способом життя та для спортсменів. 

Оскільки гейнер це суміш білку і вуглеводів, то його легко замінити звичайною їжею. 


Які продукти є низьковуглеводними?

Низьковуглеводні – продукти, що містять повільні вуглеводи (овочі, крупи), мають невисоку калорійність.

Правильне співвідношення вуглеводів, білка, жирів забезпечує правильне функціонування людини. Для схуднення, кількість певного елемента потрібно зменшити, але не виключати повністю. Один із таких засобів є обмеження кількості вуглеводів засобом вживання низьковуглеводних продуктів. Лідером легких  низьковуглеводних продуктів являються овочі та фрукти:

  • цукіні, кабачок – 7 г вуглеводів на 100 г продукту;
  • капуста цвітна - 5 г вуглеводів на 100 г продукту
  • грибочки – 2 г на 100 г;
  • листовий буряк, селера - 1 грам вуглеводів на 100 грамів;
  • перець болгарський, шпинат;
  • абрикос – 11 грамів вуглеводів, а насолода задовольнить будь-якого ласуна.

М'ясні продукти та риба: горбуша, сом, курка, м'ясо індички, свиняче м'ясо, яловиче м'ясо.

  • Яйця і молочна продукція.

Рослинна їжа:

  • гарбузове насіння - 5 г вуглеводів на 30 г насіння;
  • борошно з мигдалю - найменше вуглеводне борошно;
  • крупа амарант; борошно з арахісу, в якому відсутня глютен.


Чим відрізняються повільні та швидкі вуглеводи?

Вуглеводи поділяються на повільні та швидкі вуглеводи. Повільні вуглеводи доповнюють запаси глікогену в м'язах, і являються вуглеводневмісними добавками. Вони поглинаються повільніше, але ефективно забезпечують енергією, сприяючи зростанню м'язів. Повільні вуглеводи - мальтодекстрин або ксиліт.

Гейнер низьковуглеводний - це продукт з невисоким вмістом вуглеводів, але відповідно великим вмістом білків, і це буде корисне повноцінне харчування. Малу кількість вуглеводів та вуглеводів повільного типу потрібно компенсувати великим вмістом білка,щоб організм наситився енергією.

Швидкі вуглеводи, які поглинаються організмом швидко - це добавки, що схвалюються активними спортсменами, і є корисними для гарантованого набору м'язової маси. Швидкі вуглеводи – це декстроза.

Гейнер для набору маси - це гейнер, який допомагає набрати м'язову масу швидше. Це дуже добрий перекус, смачний, поживний та корисний. Різниця з протеїновим коктейлем в тому, що гейнер дає заряд організму вуглеводами, що легко засвоюються, не тільки білком. Заряджаючи тіло енергією, гейнер сприяє виробленню інсуліну, який своєю транспортною функцією дає можливість амінокислотам проникнути набагато швидше в м'язові тканини.

Функція гейнера - це заповнити запаси глікогену за допомогою вуглеводів, а для будівництва м'язів поповнити організм білком.

У спортивному харчуванні, гейнер є одним із найвигідніших продуктів.

Низьковуглеводний гейнер купити в аптеці Nutrix, де продукція сертифікована та якісна.


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені