По вуглеводах

Новинка
Гейнер, OLIMP Carbonizer XR (ананас) 1000 g
Під замовлення
486 грн
Новинка
Гейнер, OLIMP Carbo NOX (ананас) 1000 g
Під замовлення
404 грн
Новинка
Гейнер для набору маси Max Mass 3XL, Olimp, 6000 г, Ваніль
Під замовлення
2 554 грн
Новинка
Гейнер Gainerator Dominator, Olimp, 1000 г, Ваніль
Під замовлення
959 грн
Гейнер Jumbo Hardcore, Scitec Nutrition, 1530 г, Банан - Йогурт
Під замовлення
0 грн
Гейнер, Hyper Mass Gainer BioTechUSA 2,27 kg Strawberry (Полуниця)
Під замовлення
0 грн
Карбо (вуглеводи) Carbox BiotechUSA	1,0 kg Orange (Апельсин)
Під замовлення
0 грн
Гейнер Gain Bolic 6000 Olimp Labs 6,8 кг
Під замовлення
2 360 грн
Гейнер Gold Standard Gaine Optimum Nutrition 1620 г
Під замовлення
1 200 грн
Гейнер, BioTechUSA, Hyper Mass Gainer, (полуниця), 1000 г
Під замовлення
410 грн

Купити гейнери по вуглеводах у Львові та Україні

Сьогодні, для набору маси та для збільшення енергії, спортсмени вживають спортивні добавки. Особливо популярними вважаються гейнери і протеїни.

Але, не слід ці препарати плутати і приймати разом. Адже, гейнер - це суміш, яка містить в собі вуглеводи, білки та корисні мінерали і вітаміни. А протеїни складаються лише з білків.

Гейнер - це натуральний продукт, який служить організму, як додаткове харчування, так і стимулятор росту для м’язів.


Вуглеводний гейнер

Продукти спортивного харчування вживають професійні спортсмени, бодібілдери, атлети для досягнення спортивних результатів. 

Гейнер - це джерело вуглеводного харчування, додаткового постачання мінералів і вітамінів та збільшення маси тіла. Але, не всі натуральні добавки з однаковим вмістом вуглеводів та білків. Адже, для кожного атлета потрібні різні типи добавок, в залежності від цілі та статури спортсмена.

Гейнери поділяють на низькобілкові, середньобілкові, високобілкові та вуглеводні. 

Основними компонентами всіх натуральних гейнерів є вуглеводи, які в 4-5 разів перевищують кількість білків в 100 грамів продукту.

В деяких вуглеводних гейнерах в складі взагалі немає білків, а лише невелика кількість мінералів. Такі добавки є дуже калорійними і призначені для спортсменів, які мають худорляве тіло і можуть не боятися набрати вагу.


Вуглеводні гейнери поділяють на суміші, які містять в своєму складі:

 • прості вуглеводи - моно та дисахариди, які швидко засвоюються. Ідеальна добавка для спортсменів, у яких пришвидшений обмін речовин і худорлява статура (підвищений рівень глюкози додасть потенціал для використання енергії під час занять);

 • складні вуглеводи - полісахариди, які потребують більше часу для засвоєння організмом. Рівень цукру, при вживанні добавок, піднімається повільніше, тому гейнери з таким вмістом підійдуть для спортсменів, які схильні до набору зайвої ваги;

 • комбіновані - моно та полісахариди. Підходять для всіх спортсменів і є оптимальними добавками при активних заняттях.

Користуються популярністю гейнери з простими вуглеводами та комбінованими. І такий вуглеводний гейнер купити можна в аптеці Nutrix та магазинах спортивного харчування.

Однозначно, що гейнери не можуть замінити повноцінне харчування і отримувати корисні речовини потрібно з продуктів. Для прикладу, корисні складні вуглеводи містяться в фруктах, горіхах, насінні, гречці, булгурі та продуктах, багатих на клітковину. Але не слід зловживати їжею з простими вуглеводами, які містять багато цукру (солодощі, хліб, випічка).

Тому, для того, щоб збалансувати харчування та досягти певних результатів, атлети приймають натуральні гейнери.

Вживати вуглеводний гейнер потрібно за годину до тренування та після тренування (для відновлення організму). Змішувати суміш потрібно з водою, або молоком. Оптимальна доза для спортсмена на добу становить від 100 до 200 грамів. Але, потрібно, пам’ятати, що така добавка є висококалорійною, тому слід розраховувати кількість прийомів від ваги тіла.


Функції гейнера для набору маси

Гейнер для набору маси - це добавка, яку можуть дозволити собі не всі атлети, так як вона містить в собі багато вуглеводів. Тому, якщо атлет має проблему з набором ваги, то такий гейнер якраз допоможе зкорегувати масу тіла. Адже, при швидкому обміні речовин потрібне постійне наповнення організму вуглеводами і калоріями.

Основними перевагами вуглеводного гейнеру є:

 • постачання глікогену до м’язів для підвищення витривалості організму;

 • забезпечення організму енергією під час тривалих тренувань;

 • швидке відновлення м’язових тканин після важких занять;

 • поповнення організму необхідними амінокислотами та вітамінами;

 • стабільне нарощування м’язової тканини, а не відкладення жиру;

 • стабілізація процесів метаболізму;

 • збільшення маси тіла.

Натуральний гейнер з високим вмістом вуглеводів доповнить щоденний раціон спортсмена корисними мінералами та амінокислотами.

Але, не для всіх людей, які займаються спортом такий гейнер може підійти. І як він може принести користь, так і може викликати негативні відчуття.

Якщо в спортсмена проблеми з травленням, то вуглеводний гейнер може викликати розлади травної системи. Атлетам, які мають алергію на певні компоненти, потрібно уважно обирати тип гейнера. І звичайно, спортсменам зі схильністю до набору ваги, не рекомендується приймати гейнери для набору маси (можна набрати зайвих жирових відкладень).

Гейнери - натуральні добавки, які допомагають організму отримувати додаткову енергію та нарощувати м’язову частину. Але, вживати гейнери потрібно лише при інтенсивних тренуваннях та перед спортивними змаганнями. І не варто зловживати препаратом під час відпочинку чи довготривалих перервах від тренувань.
Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені