Високобілкові

Купити високобілкові гейнери у Львові та Україні

Займаючись спортом чи фізичними навантаженнями, кожен хоче досягти певних результатів. Хтось професійно тренується задля успіхів у змаганнях, а хтось просто хоче здійснити мрію - нарощення м’язів та ідеальна фігура. Для цього потрібно не лише активно тренуватись, а дотримуватись правильного харчування. 

Сьогодні існує багато натуральних добавок для спортсменів, які як допомагають набрати масу, так і наростити м’язи (при цьому, не отримавши додаткових калорій). 

Найпоширенішими препаратами серед спортивного харчування вважаються гейнери високобілкові та низькобілкові. Ці натуральні комплекси допомагають отримати все необхідне організму і досягати поставлених цілей.

Гейнер високобілковий купити можна в спеціалізованих магазинах спортивних добавок, або аптеках.


Гейнер білковий

Гейнери - це натуральні спортивні добавки, які складаються з вуглеводів, білків, вітамінів і різних мінералів. В основному, гейнери виготовляються у вигляді порошку, або коктейлю. Приймають їх спортсмени, які хочуть наростити м’язову тканину або набрати масу тіла. 

Але, не для всіх спортсменів підходять однакові гейнери. Адже, в деяких випадках потрібно не лише збільшити м’язи, але і набрати вагу. Або навпаки, при схильності спортсмена до повноти, краще вживати менше вуглеводів. Тому, гейнери поділяють на 2 види:

  1. Низькобілковий гейнер - містить більше вуглеводів і дуже мало білка (до 15%), та призначений для спортсменів, у яких швидший обмін процесів в організмі. Використовується для набору маси та нарощування м’язів для худих спортсменів.

  2. Високобілковий гейнер - це добавка, в яку входить білків більше, відносно вуглеводів, чи в однаковій кількості (50%білків і 50% вуглеводів, або від 25% білків). Вживають спортсмени, які мають атлетичну структуру тіла від природи і хочуть наростити м’язову масу (отримуючи всі необхідні вітаміни, а не зайві жирові відкладення).

При правильному вживанні гейнерів, натуральні добавки допомагають організму не лише наростити м’язи, але і відновитись після важких тренувань.

Звичайно, білки і вуглеводи можна отримати з продуктів харчування, які спортсмени вживають щодня. Для прикладу, білок є в м’ясі, яйцях, квасолі, горохових, шпинаті. Вуглеводи присутні в глюкозі, фруктозі, фруктах, молочних продуктах. Але, не завжди можна правильно і швидко харчуватись і насичувати організм вітамінами і мінералами.

Тому, якщо немає можливості повноцінно поїсти, то гейнери високобілкові та низькобілкові можуть стати хорошим натуральним замінником.

Купити гейнер для набору маси можна в аптеці Nutrix та магазинах спортивного харчування.


Високобілковий гейнер

Гейнери призначені для наповнення організму необхідними вітамінами та як заміна харчуванню. 

При інтенсивних тренуваннях не завжди можна правильно харчуватись.Тому, для того, щоб не вживати шкідливі продукти, краще вибрати гейнер.

Високобілковий гейнер приймають атлети, які мають схильність до набору ваги і не потребують великої кількості вуглеводів. Цей препарат містить білків більше, ніж зазвичай, а вуглеводи засвоюються організмом повільно, збільшуючи рівень цукру в крові. І при цьому, нарощуючи м’язову тканину без надлишкових жирових відкладень.

Спортсмени, які хочуть швидко набрати м'язову масу, але не набрати вагу, можуть приймати саме такий вид гейнера. Але, не варто плутати гейнер з протеїном, в склад якого входить один білок. Адже, при наборі м’язової маси, обов'язково мають бути у складі препарату вуглеводи, які додають енергії під час тренувань. А під час важких занять спортом і нарощується м’язова маса.


Основними корисними особливостями високобілкового гейнера є:

  • уповільнення обміну речовин;

  • набір м’язової маси в комплексі з активними тренуваннями;

  • додавання енергії за рахунок швидких та складних вуглеводів;

  • нейтралізація больових відчуттів під час важких тренувань;

  • збільшення об’єму м’язів за рахунок кровонаповнення;

  • наповнення організму корисними мінералами та вітамінами.

Купити високобілковий гейнер можна в Україні в аптеці, або магазині спортивного харчування.

Вживати препарат можуть як професійні бодібілдери, так і спортсмени, які просто активно займаються спортом. Але, не варто зловживати натуральними добавками в погоні за ідеальним тілом. Від передозування можуть виникати і побічні ефекти, які не принесуть бажаний результат. 

Не рекомендують приймати високобілковий гейнер людям, які мають проблеми з вагою, а також діабетикам. При надмірному вживанні, можуть виникнути проблеми з органами травлення. 

Вживають препарат 2 рази на добу - до і після тренування. Але, при виникненні питань, добавку можна приймати один раз в день.

Ціна високобілкового гейнера вища, ніж гейнера з більшим вмістом вуглеводів. Тому, обираючи спортивне харчування, звертайте увагу на компоненти, які містяться в добавках.Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені