Середньобілкові

Купити середньобілковий гейнер у Львові та Україні

Все частіше, для досягнення спортивних результатів, культуристи та бодібілдери вживають спортивні добавки. Адже, не завжди лише тяжкі тренування та здорове харчування допомагають дійти до цілі. Організм потрібно наповнювати вітамінами, мінералами та активізувати до швидкого нарощування м’язів та спалювання жиру.

Найпопулярнішими серед усіх натуральних препаратів вважаються гейнери (особливо середньобілкові). Вони використовуються для набору маси та наповнення організму енергією. 

Гейнер білковий купити в Україні можна в будь-яких магазинах спортивного харчування та аптеках. 


Склад гейнера

Гейнер - це спортивна добавка, яка складається з вуглеводів та білків, з додаванням невеликої кількості мінералів, вітамінів та креатину. Насамперед натуральна суміш створена для спортсменів, які хочуть набрати масу та збільшити м’язову частину. 

Основний компонент в складі гейнера - це вуглеводи, які збільшують калорійність щоденного раціону. Зазвичай, вуглеводів в складі суміші від 50% до 75%, а білків від 10 до 30% на 100 грамів продукту. Тому, приймаючи, гейнер варто звертати увагу на склад препарату і відсоток білків. 

Розділяють гейнери на типи: високобілкові (з вмістом білка більш як 25%), середньобілкові (вміст білка 20%) та гейнери з низьким вмістом білка (до 15%). І саме гейнери середньобілкові вважаються оптимальними для засвоєння організмом спортсмена. 

Спортивна суміш допомагає спортсмену отримувати енергію за рахунок простих та складних вуглеводів та відновлюватися після тренувань завдяки амінокислотам. А білок, який входить в склад добавки, сприяє швидкому нарощуванню м’язів.

Звичайно, вуглеводи та білки є у звичайному харчуванні кожної людини та щодня можна отримувати в раціоні молоко, м’ясо, злакові, бобові та інші корисні продукти. Але стільки вітамінів, вуглеводів та білків спортсмен не може отримувати зі звичайної їжі. Тому, щоб швидко наростити масу чи м’язи й не набрати вагу, вживають натуральні добавки.

Сьогодні гейнер середньобілковий купити може кожен спортсмен, який хоче досягнути результату.

Ціна середньобілкового гейнера залежить фірм виробників і вмісту в препараті додаткових вітамінів та мікроелементів.

Приймати натуральну суміш рекомендується за годину до тренування і після тренування (коли організм втратив багато вуглеводів і мінералів). Вживають гейнер у вигляді коктейлю, розмішуючи порошок з водою або молоком. Але, варто пам’ятати, що при відсутності щоденних навантажень, або в разі довготривалого відпочинку, спортивною добавкою не варто зловживати. 


Середньобілковий гейнер

Гейнер, білок в складі якого переважає від 15% до 20% на 100 грамів продукту, вважається найпопулярнішою спортивною добавкою серед атлетів. Але всі добавки (хоч і натуральні) всерівно мають як позитивні, так і негативні властивості. Потрібно враховувати, що ці препарати - не заміна звичайному харчуванню і для кожної людини потрібна своя доза суміші.

Основні позитивні якості середньобілкового гейнера:

  • допомагає худорлявим спортсменам набрати масу, бо в складі добавки міститься велика кількість вуглеводів і мінералів, які використовуються організмом для росту м’язів та набору маси;

  • компенсує відсутність повноцінного харчування - як додаткова їжа при браку часу (щоб не наповнювати шлунок “швидкими перекусами”);

  • швидко нарощує м’язові тканини з допомогою середнього вмісту білка;

  • додає енергії та сили перед тренуваннями (за рахунок вуглеводів);

  • відновлює організм після важких тренувань завдяки вмісту в складі препарату мінералів та вітамінів;

  • сприяє рельєфності тіла при наборі маси - у зв’язку з відсутністю жирів (або дуже малої кількості) в складі гейнера, організм, отримуючи вуглеводи, не “запливає” жиром;

  • наповнює організм необхідними речовинами завдяки збалансованому вмісту білків, вуглеводів, вітамінів та креатину в середньобілковому гейнері.

Приймати гейнери потрібно в залежності від навантаженості організму та структури тіла спортсмена. І не варто забувати про звичайне харчування, яке необхідне кожному бодібілдеру, атлету.

Звичайно натуральні середньобілкові гейнери виготовляють із натуральних компонентів і вони не шкодять організму людини. Але, потрібно зважати на протипоказання до певних речовин, або на непереносимість до деяких вітамінів деяких людей.

Для прикладу, діабетикам потрібно бути уважними до складу добавки, через те, що велика кількість глюкози може нашкодити організму. При неправильному зберіганні продукту, можливі виникнення розладу шлунку та харчові отруєння. А при активному прийманні гейнеру і зниженні фізичної активності, можна отримати не м’язи, а жирові відкладення.

Тому, при виборі натурального спортивного харчування, потрібно уважно читати спосіб використання і дозування. 

Гейнер білковий купити в Україні можна в аптеці Nutrix.
Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені