Низькобілкові

Купити низькобілковий гейнер у Львові та Україні

Головним результатом для кожного спортсмена, а особливо бодібілдера - є нарощення м’язів та активна втрата жирової маси. Але, деяким худим спортсменам потрібно крім м’язів набрати і масу тіла. І для цього потрібні не лише регулярні тренування, але і правильне харчування.

Адже для набору маси та нарощування м’язової тканини потрібні білки та вуглеводи. І не завжди їх можна отримати в потрібній кількості з їжею. 

Тому, часто спортсмени вживають спортивні добавки - гейнери (низькобілкові та високобілкові), які швидше засвоюються організмом і допомагають отримати потрібний результат.


Що таке гейнер

Гейнер - це спортивна добавка, в склад якої входять білки та вуглеводи. Дослівно “гейнер” з англійської  - це збільшення, приріст. Тому і призначений препарат для допомоги спортсменам збільшити м’язову вагу та надати енергії під час тренувань.

Гейнер виготовляють у формі сухого порошку чи коктейлю, який може містити в собі від 50% до 80% вуглеводів та від 50% до 20% білків. 

В такому складі препарат часто приймають спортсмени, які хочуть набрати масу та потребують вживання вуглеводів. 

Вуглеводи придають енергії організму та допомагають отримувати необхідні жири та вітаміни. І при активних заняттях спортом, гейнер білковий з вмістом вуглеводів виконує функцію нарощення м’язів і підтримання організму в тонусі.


Які бувають гейнери та чим відрізняються один від одного?

Харчові спортивні добавки гейнери поділяються на низькобілкові та високобілкові. Звичайно, що відрізняються вмістом білка та вуглеводів в препараті. І в залежності від того, якого результату хоче досягнути спортсмен, приймають різні типи гейнерів.

Але не слід плутати гейнери з протеїнами, які у своєму складі містять лише білок і призначені для спортсменів, які хочуть підтримувати масу тіла, не збільшуючи її.

Як відомо, вуглеводи та білки містяться в звичайній їжі, яку спортсмени повинні вживати кожного дня. Для прикладу, фруктозою і глюкозою не можна зловживати, а складні вуглеводи, такі як гречка, овочі, горіхи, бобові - не зашкодять в щоденному харчуванні. Білкові містяться у квасолі, сої, шпинаті, м’ясі та повинні міститься в раціоні кожного спортсмена.

Але, не завжди навіть збалансованим харчуванням можна отримати потрібні результати. А вживаючи спеціальні натуральні добавки - гейнери, організм отримує лише необхідні речовинитаі швидко їх перетравлює.

Гейнер низькобілковий купити можна в Україні та аптеці Nutrix і підтримувати тіло в формі та насичувати організм необхідними вітамінами.


Гейнери низькобілкові

При занятті активними видами спорту, важливо правильно підібрати натуральні гейнери, які будуть сприяти нарощуванню м’язової тканини. І варто звернути увагу саме на вміст речовин - вуглеводів і білків.

Низькобілкові гейнери - це насамперед добавки, які містять багато вуглеводів і дуже мало білків (до 15% від загального вмісту). В склад такого типу гейнерів входять складні й швидкі вуглеводи. Призначені низькобілкові гейнери для худих спортсменів, які мають проблеми з набором ваги. Але, слід пам’ятати, що при вживанні таких препаратів, потрібно постійно займатись фізичними навантаженнями. Адже, при тривалому відпочинку, може швидко з’явитися зайва вага, і м’язи швидко переростуть в жир.

Приймати спортсменам низькобілкові гейнери потрібно постійно, задля збільшення маси тіла і забезпечення організму необхідними калоріями. Вживають добавку, розмішуючи порошок з водою чи з знежиреним молоком. Випивати потрібно за 2 години до тренування та ще одну порцію після закінчення заняття. В ті дні, коли немає активних тренувань, приймати гейнер низькобілковий рекомендується 2 рази на день.


Функції низькобілкового гейнера і чи є протипоказання у вживанні?

Низькобілковий гейнер:

  • насичує організм швидкими та складними вуглеводами та збільшує масу тіла, але не надає зайвих калорій (при регулярних навантаженнях);

  • додає енергії та сили за рахунок підвищеного складу вуглеводів;

  • збільшує витривалість організму під час активних навантажень;

  • допомагає м’язам відновитись після складних тренувань та зупиняє їх руйнування;

  • сприяє нарощуванню м'язової тканини за рахунок білка.

При правильному вживанні препарату і активних тренуваннях, спортсмен легко набирає потрібну масу, але не отримає жирові відкладення.

Крім досягнення потрібного спортивного результату, вживаючи низькобілкові гейнери, можна отримувати всі необхідні натуральні вітаміни. Адже, в повсякденному житті, не завжди можна правильно харчуватись. А приймаючи гейнери, можна не хвилюватись, що вуглеводи перетворяться в жирові відкладення.

Варто пам’ятати, що спортсмени, які мають протипоказання до вживання певних препаратів, мають уважно обирати натуральні добавки. В основному, потрібно звертати увагу при прийманні гейнерів діабетикам. Адже, збільшена кількість вуглеводів (цукру) може нашкодити організму. І звичайно, при передозуванні препарату (задля швидкого нарощування м’язової тканини), можуть вирости не м’язи, а живіт. 

В інших випадках, низькобілковий гейнер цілком безпечний для здоров’я, так як складається з натуральних компонентів.

Купити низькобілковий гейнер можна в магазинах спортивного харчування і аптеках.


Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені