Повільні вуглеводи

Гейнер Warrior, Mass, 5040 g
Під замовлення
1 850 грн

Купити гейнер з повільними вуглеводами  у Львові та Україні

В основі здорового способу життя лежить правильне харчування. Під правильним харчуванням мають на увазі споживання в достатній кількості всієї їжі природного походження. Білки та жири не зможуть бути розщеплені та засвоєні організмом при недостатній кількості вуглеводів в організмі.

Повільні вуглеводи це важливий осередок енергії, яка необхідна організму. При правильному харчуванні їх частка має становити не менше 40%.


Що таке повільні вуглеводи?

Вуглеводи поділяють на повільні вуглеводи (складні вуглеводи) та швидкі. Це залежить від швидкості перетравлення. Глікемічний індекс - це швидкість насичення глюкозою крові. У повільних вуглеводів вона становить 40, а у швидких 70. Повільні вуглеводи відносять до полісахаридів, адже до їх складу входить фруктоза, глюкоза та інші компоненти. Впливають на нормальну роботу печінки та головного мозку, насичують організм енергією, підвищують самопочуття та сприяють зменшенню вживання калорій.

Складні вуглеводи містяться в їжі, яка багата на клітковину. Вона допомагає нормалізувати процес перетравлення їжі. Якщо споживати їжу багату на повільні вуглеводи, можна на довгий період часу зберегти відчуття насичення, а глюкоза, яка буде поступати в кров поетапно, буде так само поетапно надавати енергію організму. Такий процес призводить до схуднення організму за рахунок спалювання надлишкових жирових відкладень.


Повільні вуглеводи список продуктів:

 • Злаки

 • Крупи, каші, бобові

 • Хліб з твердих сортів пшениці

 • Макарони з твердих сортів пшениці

 • Гриби, зелень (щавель, шпинат, петрушка, салат).

 • Овочі (кабачок, авокадо, цибуля, перець, капуста, помідор).

 • Фрукти (яблуко, груша, персик, абрикос, грейпфрут, апельсин, ківі) та ягоди

Для того, щоб відчувати заряд енергії протягом дня, слід снідати гречаною, вівсяною або перловою кашею. Адже саме в них є найбільше повільних вуглеводів.


Складні вуглеводи в основі гейнера

Гейнер на складних вуглеводах містить протеїн, що дозволяє пришвидшити синтез білка в людському організмі втричі. Повльний гейнер: 

 • забезпечує кращий результат

 • збільшує м’язову масу та рельєфність

 • насичує організм енергією та витривалістю

Повільні вуглеводи гейнер довше засвоюється. Саме такі гейнери використовуються спортсменами для набору м’язевої маси. Повільні вуглеводи перелік: горох, квасоля, буряк, картопля та каші. В гейнері відсоток вуглеводів може сягати 80. Все решта це вітаміни та мінерали. Наявність яких, спрямована на максимальний захист м’язів. Тому така суміш є обов’язковою для використання спортсменами та бодібілдерами.

Повільний гейнер купити Україна варто спортсменам, які займаються активними видами спорту, худорлявим людям, які бажають збільшити м’язову масу, а також гейнер буде корисним для бодібілдерів, яким варто харчуватись близько 6 разів на день. Основні корисні властивості гейнера:

 • за короткий проміжок часу організм відновлюється, повертається енергія та сили

 • протягом 50 хвилин збільшується до максимуму концентрація амінокислот в крові людини, тим самим збільшуючи обсяг поживних речовин для м’язових волокон

 • після вживання гейнеру відновлюється тонус м’язів, збільшується енергія в клітинах, а це своєю чергою пришвидшує засвоєння амінокислот

 • м’язова маса збільшується в рази під час тривалого прийому гейнера.


Повільні вуглеводи застосовують для схуднення?

Внаслідок тривалого харчування повільними вуглеводами, організм очиститься від токсинів, зменшиться рівень холестерину в крові людини, а також без виснажливих дієт можна домогтися схуднення.

Процес схуднення відбувається за рахунок використання всієї отриманої енергії для нормального функціонування організму. Швидкі вуглеводи одразу вивільняють велику кількість енергії, з якою організм не може справитись, тому й відкладає її у вигляді жирових нашарувань.

Повільні (складні) вуглеводи це єдиний надійний спосіб наситити організм надовго без ризику жирових накопичень. Даний тип вуглеводів додасть відчуття бадьорості та прекрасного самопочуття на весь день.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені