Швидкі вуглеводи

Новинка
Гейнер, OLIMP Carbo NOX (ананас) 1000 g
Під замовлення
404 грн
Гейнер Gold Standard Gaine Optimum Nutrition 1620 г
Під замовлення
1 200 грн

Купити гейнер зі швидкими вуглеводами у Львові та Україні

Основним джерелом енергії для людського організму є вуглеводи. Разом із жирами, вуглеводи дають організму близько 60 відсотків енергії, яка потрапляє в організм. Можна дійти висновку, що для того, щоб схуднути необхідно обмежити кількість споживання вуглеводів. Проте такий метод завдасть більше шкоди організму. Адже при нестачі вуглеводів в організмі, людина починає відчувати загальну слабкість, швидко втомлюється. Проте коли в організм поступає надто багато вуглеводів і вони не використовуються повністю, то накопичуються у вигляді жирового прошарку. Як надлишок, так і нестача вуглеводів, погано впливають на організм людини.

За складом вуглеводи поділяють на швидкі вуглеводи (прості) та повільні (складні). Швидкі вуглеводи не дарма мають таку назву, а все тому, що в організмі вони швидко вступають в реакцію. Тому зміни, які людина може відчувати, є суб’єктивними. Варто ознайомитись швидкі вуглеводи в яких продуктах містяться:

  • хліб, макарони

  • цукор, згущене молоко, солодощі

  • солодкі фрукти

  • алкогольні напої

  • деякі овочі (картопля, морква, буряк)

  • деякі крупи (гречка, рис, вівсянка)

  • молочні продукти

  • бобові

За допомогою простих вуглеводів підвищується відчуття енергії в організмі, бадьорості, розумової здатності, а також підвищується настрій. Саме так на організм впливає глюкоза та сахариди, які містяться у складі.


Швидкі вуглеводи після тренування

Якщо швидкі вуглеводи вживати правильно (до обіду), то вони будуть корисні спортсменам. Якщо є необхідність збільшити масу тіла, то рекомендують саме швидкі вуглеводи після тренування вживати. Інсулін, який виробляє підшлункова залоза, підштовхує швидкі вуглеводи до тканин м’язів. В результаті цього процесу маса людини збільшується. Кому ж навпаки потрібно зменшити масу тіла, то рекомендують обмежити вживання вуглеводів. Оскільки їх надлишок призводить до накопичення та утворення жирового прошарку. Під час дієти найкращим буде вживання складних вуглеводів, які засвоюються і перетравлюються повільно. Проте з швидких вуглеводів можна обрати рис.

Швидкі вуглеводи перед тренуванням

Швидкі вуглеводи можуть бути корисними для людей, які займаються спортом, хоча в інших випадках вони переважно чинять шкоду організму людини. Якщо за пів години до початку тренування спожити невелику кількість швидких вуглеводів, підвищиться рівень працездатності та бажання займатись фізичними навантаженнями більш ефективно. Згідно з таким принципом працює гейнер на швидких вуглеводах.


Гейнер на швидких вуглеводах

Гейнер - спортивне харчування з певним співвідношенням вуглеводів та протеїну, а також до його складу входить мальтодекстрин. Гейнери використовують як самостійне спортивне харчування або ж як добавку. Все залежить від цілі та виду тренувань спортсмена. Швидкі вуглеводи гейнер містить у своєму складі прості вуглеводи, але з вищим глікемічним індексом, які впливають на збільшений виробіток інсуліну. В кінцевому результаті отримують збільшення маси тіла. Даний тип гейнеру працює як стимулятор росту м’язових волокон. В період вуглеводного вікна рекомендують споживати прості вуглеводи. Споживання гейнеру на простих вуглеводах спортсменами перед тренуванням унеможливлює процес спалювання жирового прошарку. Тому їх не рекомендують тим хто працює над тим, щоб скинути лишні кілограми.

Гейнер можна відтворити у домашніх умовах. Для цього буде потрібен протеїн у достатній кількості. Для гейнеру на швидких вуглеводах можна додати цукор та білки, які легко розщеплюються. Для гейнеру на повільних вуглеводах можна додати замінники цукру та білки, які будуть довше засвоюватись.

Гейнер на швидких вуглеводах купити варто після ознайомлення з протипоказами. Незважаючи на те що компоненти є безпечними, вони можуть нашкодити якщо неправильно підібрати дозування. Не рекомендують вживати гейнери людям, які мають хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, та людям, котрі хворіють на цукровий діабет. Ще одним протипоказом до вживання гейнерів є непереносимість лактози.

Купити гейнер на швидких вуглеводах можна на сайті аптеки Nutrix (Нутрікс).

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені