Передтренувальні комплекси

Купити передтренувальні комплекси у Львові та Україні

Після важкого робочого дня, не завжди хочеться бігти в зал і займатися 2 години на тренажерах чи виконувати силові вправи. Адже, бувають дні, коли просто потрібно відпочити вдома і почитати книгу. Але, часто таких днів не може бути, якщо людина постійно займається спортивними навантаженнями.

Тому, для того, щоб підвищити свою фізичну активність і додати сили під час тренувань потрібні передтренувальні комплекси. Завдяки таким препаратам втома проходить і організм відчуває приплив енергії.

Так в чому ж секрет таких спортивних комплексів і чи не шкідливі вони для людського організму?


Що таке предтренік і які бувають види

Для кожного спортсмена, який регулярно займається фізичними навантаженнями, важливе значення має результат. Адже, якщо людина не займається спортом професійно, все одно є цілі, які вона собі ставить.

Для підсилення витривалості, поліпшення силових показників та збільшення часу фізичних навантажень, спортсмени приймають харчові добавки - передтренувальні комплекси (предтрен). Це суміші, які призначені зміцнювати м’язові тканини та допомагають обмінному процесу в організмі.

До складу таких спортивних сумішей, входить не один, а декілька інгредієнтів. Зазвичай, це може бути від 5-ти до 15-ти компонентів, кожен з яких виконує свою функцію, додає організму сили і забирає втому.


Які ж бувають види предтренів і з чого складаються суміші?

Виділяють такі спортивні суміші на 2 види:

 • енергетики - призначені для стимулювання нервової системи. В основному в складі присутній кофеїн та інші натуральні речовини, які покращують кровообіг, розширюють судини.
 • пампові предтрени - в складі присутні речовини, які утворюють оксид азоту. NO допомагає знижувати кров’яний тиск шляхом розширення судин.В такому випадку більше працюють всі групи м’язів.

Але, що ж входить в склад передтренувальних комплексів, коли в результаті вживання, тіло на декілька годин відчуває прилив сил і активності.


До складу всіх спортивних сумішей, які приймаються перед тренуваннями, входять:

 • кофеїн - додає енергії, пришвидшує обмін речовин;
 • креатин - для збільшення сили, росту м’язів;
 • амінокислоти - для нарощування м’язів, наповнення та вчасне попередження про знесилення;
 • бета-аланін - для витривалості та швидкого відновлення після важких тренувань;
 • екстракти рослинного походження;
 • вітаміни та мінерали - необхідні організму при інтенсивних тренуваннях.

Багато компонентів, які входять в спортивні передтренувальні комплекси містяться в натуральних продуктах, які люди споживають кожен день.

Наприклад, якщо їсти багато риби (оселедця лосося), свинини, яловичини, то можна збагатитись креатином. Амінокислоти містяться в молочних продуктах, горіхах, домашній птиці та м’ясі. Кофеїн люди споживають кожного дня, адже кава - основний напій всього людства.

Вживаючи в правильній кількості всіх продуктів і вітамінів, можна отримувати заряд енергії та сили кожного дня. Але, правильно харчуватись і отримувати всі необхідні вітаміни й мінерали не завжди вдається. Тому, для отримання кращих результатів під час тренувань приймають передтренувальні комплекси.

Приймати спортивні добавки потрібно правильно і зважати на рекомендації тренера та лікаря. Зазвичай вживають комплекс за 20 хв до початку тренування, або вранці на голодний шлунок (розбавивши водою порошок). Не бажано приймати на ніч, оскільки заряд енергії на декілька годин не дасть заснути. І головне, не приймайте разом різні добавки, в склад яких входить кофеїн, через те, що може бути передозування.

Передтренувальний комплекс купити можна в магазинах, які спеціалізуються на спортивному харчуванні та аптеці Nutrix.


Для чого потрібен передтренувальний комплекс

Активно займаючись спортом чи регулярними фізичними навантаженнями, організм інколи втомлюється і дає збій. Спортивне харчування допомагає відновити сили, надає енергії і збільшує працездатність під час тренувань. Крім нарощування м’язової тканини та додавання сили організму під час тренувань, предтренік допомагає скинути зайву вагу та зосереджує увагу на спортивних вправах.

До основних переваг передтренувальних комплексів входять:

 • швидкий ріст м’язової тканини;
 • досягнення спортивних цілей завдяки витривалості, відсутності втоми та больових відчуттів;
 • спалювання калорій - посилена робота м’язів допомагає виходити жирним кислотам з організму.

В складі спортивних сумішей містяться речовини, які допомагають організму швидко досягати результатів і завжди відчувати себе активним і сповненим сил і енергії.

Але, приймання кожного препарату, навіть і з натуральними складниками, може супроводжуватись побічними ефектами. Адже, при надмірних тренуваннях і частих вживаннях комплексу в деяких людей можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.


Які ж негативні сторони від приймання передтренувальних комплексів:

 • порушення сну, підвищення тиску, пришвидшене серцебиття - надмірна кількість кофеїну в препаратах, які вживаються;
 • розлади в шлунково-кишковому тракті, печія, нудота.


Причиною появи побічних ефектів можуть бути:

 • неправильне приймання спортивного порошку - перевищена доза;
 • надмірне вживання - кожного дня, або в дні, коли не має фізичного навантаження;
 • конкретні хвороби людини, при яких є протипоказання до вживання таких препаратів.

Вибирати передтренувальні комплекси потрібно зважено та згідно рекомендацій тренера чи лікаря. Адже, в деяких випадках, не рекомендується взагалі приймати такі спортивні добавки (людям, які мають проблеми з нервовою системою чи серцем, вагітним жінкам, алергікам).

Купити предтреніки можна в аптеці Nutrix від всесвітньо відомих виробників.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені