Післятренувальні комплекси

Купити післятренувальні комплекси у Львові та Україні

Важке та ефективне тренування - це лише одна складова до досягнення спортивного результату. Важливим моментом є відновлення після тренувань. Адже, виснажений організм потребує отримати всі поживні вітаміни, мінерали, які втратив під час фізичного навантаження.

Для швидкого відновлення пошкоджених клітин та посилення результату, вживають спеціальне спортивне харчування - післятренувальні комплекси.

Купити такі добавки можна в магазинах спортивного харчування та аптеці Nutrix.


Що таке післятренувальний комплекс

Комплекс після тренувань в залі призначається для спортсменів, які активно займаються спортом, потребують швидкого відновлення і закріплення тренувального процесу.

Але для підсилення результату і наповнення організму вітамінами і мінералами потрібні комплекси після тренування.

Складаються спортивні добавки з різних речовин, які виконують функції підтримання тіла і організму.


Склад післятренувальних засобів:

 • вуглеводи додають енергії - глюкоза необхідна для м’язів після навантаження, щоб відбулося активне скорочення;
 • глютамін - підживлює тіло і відбудовує зруйновані м’язові тканини;
 • креатин - підвищує витривалість та збільшує м’язову масу;
 • амінокислоти ВСАА - допомагають реабілітації клітин після руйнування і рівномірному нарощуванню м’язової тканини;
 • протеїн - запобігає ожирінню, підвищенню рівня цукру в крові, відновлює пошкоджені тканини;
 • вітаміни і мінерали - сприяють відновленню організму, зміцненню імунної системи.

Після тренувальні комплекси завдяки інгредієнтам, які входять в склад добавок, швидко регенерують тканини після травм, відновлюють всі процеси в організмі і підтримують рівень гормонів.

Препарат післятреник купити можна в аптеках і спортивних магазинах у формі таблеток, рідина та капсул. Перед тим, як приймати, потрібно уважно вивчити склад добавок і проконсультуватись з тренером.

Більшість інгредієнтів, які входять в склад спортивних добавок, містяться в продуктах і вживаючи їх, можна поповнити організм запасом вітамінів. Якщо вживати в достатній кількості молочних продуктів, горіхів і домашньої птиці, то в організм будуть надходити необхідні амінокислоти та глютамін. Вуглеводи приходять в організм зі звичайним цукром, медом, солодкими напоями. Креатином можна поповнити організм, вживаючи м’ясо, рибу та інші продукти тваринного походження.

Але, кількість цих всіх компонентів в продуктах, надзвичайно обмежена. І при термообробці м’яса та птиці корисних речовин залишається ще менше. Тому, для швидкого відновлення організму спортсменів, які активно займаються, варто приймати післятренувальні комплекси.

Приймати спортивні добавки для відновлення після тренувань, потрібно обережно та з урахуванням особливостей організму. Якщо є проблеми зі здоров’ям, то варто порадитись з лікарем чи тренером, як дозувати препарати. Для ефективної дії добавок, краще вживати комплекси за графіком та не припиняти без потреби.

Комплекс після тренувань для схуднення можна приймати тим спортсменам, які не мають проблем з ШКТ та нирками. Не рекомендується вживати добавки вагітним жінкам.


Для чого потрібен післятреник

Відновлення - це важливий етап у всій системі спорту і спортивних результатів. Адже, крім поповнення організму корисними речовинами, після тренувань відбуваються процеси в тілі.

Відомо, що м’язи ростуть не під час, а після тренувань - тоді тіло відновлюється. Коли важкоатлети і штангісти тренуються, то під час важких занять м’язові тканини знищуються. Наростання і збільшення мускулів відбувається, коли тіло відпочиває і знаходиться в стані спокою.

Для швидкого відновлення всіх систем та покращення результатів тренувань приймають післятренувальні комплекси.


Післятреник відповідає за:

 • відновлення та регенерацію втомлених м’язів після тренувань;
 • наповнення організму швидкими вуглеводами (глікогеном);
 • попередження процесу енергетичного обміну, метаболічного розпаду речовин;
 • захист м’язових тканин від руйнувань;
 • регулювання рівня цукру в крові та артеріального тиску;
 • рівень гормонів.

Звичайно користь від післятренувальних комплексів беззаперечна. І такі добавки досить ефективні, якщо їх правильно вживати та використовувати з інструкцією.


Але, як і всі препарати, спортивні добавки мають інколи і побічні ефекти. Так які ж протипоказання можна виділити і кому потрібно бути уважним перед вживанням комплексів:

 • людям, які мають серцево-судинні захворювання;
 • діабетикам, які приймають інсулін;
 • спортсменам, які мають проблеми з нервовою системою та страждають від безсоння;
 • алергікам, які мають непереносимість до конкретних компонентів, які входять в комплекс;
 • вагітним жінкам;
 • всім, хто має проблеми з шлунково-кишковим трактом;
 • любителям спортивних вправ, які займаються один-два рази в місяць.

Післятренувальні комплекси купити можна в аптеці Nutrix. Але, перед прийняттям рішення про вживання спортивних комплексів, варто порадитись з лікарем щодо протипоказань. Хоч і препарати не містять шкідливих речовин, але певні компоненти можуть нашкодити здоров’ю людини.

Зазвичай, післятренувальні комплекси вживають спортсмени, які займаються важкою атлетикою, бігом, бодибілдингом та іншими видами спорту, які потребують від людини великої віддачі.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені