Кофеїн

Новинка
Smash Energy UP 500 ml Nutrend cola
На складі
65 грн
Новинка
Smash Energy UP 500 ml Nutrend green
На складі
65 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс R-WEILER Shot OLIMP 1x60 ml (апельсин)
Під замовлення
66 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс R-Weiler Focus stick OLIMP 20x12 g (журавлина/клюква)
Під замовлення
1 059 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс R-Weiler Focus Shot OLIMP 1x60 ml (фрукти-мята)
Під замовлення
81 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс R-Weiler Focus Drink Zero OLIMP 330 ml
Під замовлення
57 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс REDWEILER OLIMP 480 g Апельсин
Під замовлення
1 468 грн
Новинка
Передтренік OLIMP DNA Pre-Workout 400 g Кола
Під замовлення
490 грн
Новинка
Передтренік OLIMP Knockout 2.0 305 g Груша
Під замовлення
1 110 грн
Новинка
Передтренувальний комплекс, OLIMP Fire Start Energy Gel+Caffeine (тропік) 20 stick
Під замовлення
1 191 грн
Новинка
Кофеїн, OLIMP Caffeine Kick 60 caps
Під замовлення
247 грн
Новинка
Предтреник порційний, OLIMP Blackweiler Shred Shot (лимон-яблоко) 1x60 ml
Під замовлення
77 грн
Новинка
Амінокислоти OLIMP Amino EAAnabol Xplod Drink Zero 330 ml Лимон
Під замовлення
67 грн
Новинка
Передтренувальний напій REDCON1 TOTAL WAR ready to drink 12x355 ml Зелене яблуко
Під замовлення
0 грн
Caffeine+Taurine BiotechUSA 60 caps
Під замовлення
0 грн

Купити кофеїн у Львові та Україні

Щодня люди випивають десятки чашок кави, щоб прокинутися і отримати заряд енергії на цілий день. Кава рятує багатьох від втоми та сонливості, забирає головні болі й додає бадьорості та сили при занятті спортом. Кофеїн, який міститься в напої, впливає на роботу нервової системи та мозку. Але, чи дійсно можна вживати цю речовину всім і в великій кількості.

Як впливає кофеїн на організм людини й чи є протипоказання? Чи можна приймати таблетки з кофеїном при активному занятті спортом?


Що таке кофеїн

Кофеїн - це речовина, яка вважається найбільш відомим стимулятором у світі. Адже, сотні людей щодня вживають її в гарячих та енергетичних напоях, таблетках, і порошках. Прийнявши кофеїн, людина може відчувати активність на протязі 6 годин.

Кофеїн - органічна азотовмісна речовина алкалоїд, яка міститься в рослинах. Використовують її в медицині, спорті та щоденному харчуванні.

Після вживання, кофеїн швидко попадає в кров, потім в печінку і в інші органи. Але, основна його дія спрямовується на мозкову діяльність людини. Стимулятор блокує дію нейромедіатора, який відповідає за розслаблення організму. Протягом дня, людина втомлюється і відчуває сонливість. Підсилюючи мозок кофеїном в таблетках чи енергетичними напоями, можна додавати енергії та сили на цілий день.

Кофеїн підвищує адреналін в крові, додає зосередженості та приводить організм в стан збудження. Але інколи при надлишковій кількості речовини в крові, можуть виникати і побічні ефекти. Тому, вживаючи кофеїн, варто слідкувати за організмом і впливом на нього стимулятора.

Кофеїн - це природний стимулятор і міститься більше ніж в 50 різних рослинах (зернах кави, листі чаю, насінні кокоса, деяких горіхах, плодах какао). Основні продукти, в яких є кофеїн - це кава, чай, енергетичні напої, напій з какао, шоколад, медичні препарати та спортивні добавки.

У всьому світі, кофеїн вживають кожного дня у різному вигляді. Спортсмени приймають кофеїн в таблетках, енергетичних напоях, добавках для схуднення. Адже, тренуючись кожного дня, організм має бути наповненим енергією. Крім того, стимулятор не тільки додає бадьорості та сили, але і прискорює метаболізм.

При помірному вживанні продуктів з вмістом кофеїну, а також спортивних добавок, речовина принесе користь організму. Науковці підрахували, що безпечна норма кофеїну - 400 мг на добу. Тобто, якщо людина буде пити по 2-4 чашки щодня кави, то ніякого ризику від цього не буде. Але, варто пам’ятати, якщо щодня вживається кава і додатково приймаються препарати з кофеїном, то це може бути дуже шкідливо для всього організму, а особливо для серцево-судинної системи.

Спортсмени, як активно займаються фізичними навантаження, кофеїн в таблетках можуть приймати за 30 хвилин до занять. Рекомендують речовину приймати, як додатковий стимулятор для спалювання жиру, витривалості, додавання енергії та сили під час тренувань. Щоб дія кофеїну була ефективною, його варто вживати постійно, але в помірних дозах. Кофеїн купити можна в магазинах спортивного харчування або в аптеці Nutrix.


Функції кофеїну

Кофеїн - стимулятор, який надає відчуття бадьорості на цілий день, підтримує нервову систему та надає фізичної активності.

Так які ж функції кофеїну:

 • Покращує роботу мозку та впливає на нервову систему - блокує діяльність молекули аденозину, яка відповідає за втому. Додає енергії та витривалості на цілий день, що особливо важливо для спортсменів.
 • Покращує пам’ять і зберігає мозкові клітини в активному стані.
 • Пришвидшує метаболізм та допомагає організму боротися з зайвим жиром (активізує обмін речовин). Міститься в спортивних добавках для схуднення.
 • Підвищує ефективність спортивних тренувань. Використовує жир, як додаткове паливо і допомагає скороченню м’язів.
 • Захищає від ризику виникнення серцево-судинних хвороб та цукрового діабету. Вживання речовини для кожної людини індивідуальна, тому не на всіх кофеїн впливає позитивно.
 • Впливає на психологічний стан людини. Допомагає виділенню серотоніну в організмі та покращує настрій.
 • Підтримує здоров’я кишківника. При вживанні кави чи добавок в помірній кількості, в кишківник надходять корисні бактерії.
 • Запобігає виникненню хвороб нирок, печінки та виникненню злоякісних пухлин.

Але, вживаючи кофеїн, варто пам’ятати, що він корисний в міру і при надлишковому прийманні, можуть виникати побічні реакції.


Надмірне вживання напоїв з вмістом кофеїну та спортивних добавок, може призвести до:

 • депресії, відчуття тривоги та підвищення стресу;
 • порушень серцево-судинної системи - підвищене серцебиття, безсоння (якщо приймати стероїд на ніч, або за декілька годин до сну);
 • головних болей і підвищення кров’яного тиску;
 • розладу кишківника при прийманні кофеїну з іншими ліками;
 • проблем з виношуванням плоду вагітними;
 • швидкого сечовипускання та інших проблем.

Помірна кількість кофеїну приносить користь і впливає на організм позитивно, але в кожної людини є особливості організму. Тому, вживаючи таблетки з кофеїном, напої, варто прислухатися до реакції на речовину.

Спортсмени, які активно займаються, хочуть бути постійно в тонусі та відчувати приплив сили, можуть купити кофеїн, ціна якого є доступною в аптеці Nutrix.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені