Енергетики

Купити енергетики у Львові та Україні

Сьогодні про енергетики знають не лише професійні спортсмени, а і люди, які ведуть активний спосіб життя. Раніше, щоб підтримати енергетичний стан організму, вживали продукти, які підвищують тонус, додають бадьорості та витривалості. Але, час не стоїть на місці й для швидкого поповнення запасу енергії допомагають енергетики. Купити енергетики можна в спеціалізованих магазинах спортивного харчування, в аптеках і на сайті Nutrix.

Так що ж таке енергетики та чи дійсно вони такі корисні? І як правильно вживати спортивний енергетик, щоб не нашкодити організму.


Що таке енергетики та їх види

Енергетики - це найкращий помічник для професійних спортсменів та любителів фізичних навантажень. Адже, такий вид спортивного харчування допомагає організму швидко відновлюватись після важких тренувань та надає сил і активності під час занять.

Енергетики (енерготоніки) - це продукти, які частіше всього випускаються у вигляді напоїв або гелів і призначені для стимуляції нервової системи людини. Складаються із вуглеводів, які дають заряд енергії та продуктів натурального походження.


Склад енергетичних продуктів:

  • вуглеводи - глюкоза, фруктоза, які наповнюють енергією організм людини;
  • кофеїн - один з основних компонентів, який стимулює роботу головного мозку та нервової системи (практично у всіх енергетиках присутня дана речовина);
  • еліксир гуарани, чаю, мате, женьшеню - натуральні рослини можуть додаватися в енергетик для підвищення активності та тонусу, зняття стресу та відновлення сил після важких тренувань;
  • вітаміни групи В та амінокислоти, які при щоденному харчуванні не завжди попадають в організм;
  • вугільна кислота, яка стимулює швидкий метаболізм та засвоєння всіх речовин.

Всі інгредієнти, які входять в енергетичний напій є натуральними й присутні у звичайній їжі.

З дня в день кожна людина п’є каву та чай, в склад яких входить кофеїн. Вітаміни групи В містяться в злакових, яйцях, свиному м’ясі, печінці та бобових. Амінокислота таурин, яка часто входить в склад энергетика, є в продуктах, які найбільше містять тваринного білка (м’ясо, молочні продукти, риба). Глюкозу і фруктозу можна отримувати із солодких продуктів, або звичайного цукру.

Тільки, не завжди щоденно людина може отримувати такий склад речовин, щоб бути в тонусі і мати силу для тренувань. Тим більше вітамінів групи В завжди не вистачає в тій кількості, в якій необхідно для активного способу життя.

Для спортсменів, які постійно тренуються і ставлять цілі на досягнення результатів, Nutrix пропонує натуральні енергетики від всесвітньо відомих брендів:

кофеїнові та вітамінно-вуглеводні.

При правильному прийманні енергетиків і слідкуванні за харчуванням та навантаженням, можна бути впевненим в постійній фізичній активності.

В залежності від складу препарату та форми випуску, вживають енергетик перед тренуванням або під час занять, адже його дія може тривати 3-4 години. Деякі спортивні продукти можна приймати протягом доби, але ні в якому разі не приймати кожен день і якщо є протипоказання. Не варто зловживати такими продуктами та приймати їх в дні, коли немає тренувань, або перед сном. Адже, організм в цей час не навантажений і вітамінний комплекс буде відкладатись на тілі в вигляді жирового шару.


Функції та користь енергетиків

Так для чого застосовуються енергетики, яка користь організму від цих спортивних продуктів і чому варто купити енергетики?

Завдяки натуральному складу енергетичних комплексів людина, яка займається спортом, отримує позитивний вплив на організм.

Адже, відомо, що вуглеводи (глюкоза) швидко потрапляють в кров і проходячи процеси доставляють енергію до мозку та м’язових тканин. А речовини, які містять кофеїн надають бадьорості та стимулюють нервову систему на активність.


Функції енергетиків та позитивні якості:

  • стимулюють нервові клітини, мозок та м’язи до концентрації, фізичної активності;
  • сприяють підвищенню витривалості, що дає можливість спортсменам досягати успіху;
  • надають енергії та бадьорості, забирають сонливість;
  • відновлюють після важких тренувань та змагань;
  • сприяють швидкому спалюванню жиру під час частих фізичних навантажень.

Завдяки таким спортивним препаратам, організм отримує необхідні речовини, які не завжди вживаються з їжею. При постійних спортивних навантаженнях, спортсмени часто виснажуються і з’являється апатія до тренувань і до життя. Тому такий натуральний комплекс вітамінів і мінералів, при правильному вживанні, допомагає відновити сили і життєву енергію.

Але, приймання будь-яких препаратів, навіть і на рослинній основі, можуть негативно впливати на організм. Тому, потрібно не тільки правильно приймати анергетики, але і знати особливості власного організму.

Наприклад, основний стимулятор - кофеїн, може сильно впливати на нервову систему, якщо в людини є проблеми. А якщо приймати вечері кофеїн, то енергетик може викликати безсоння.

Не варто часто вживати енергетики людям, які страждають сердечно-судинними захворюваннями, ШКТ та мають хронічні хвороби нирок та печінки.

Люди, які мають алергічні реакції на деякі речовини, які входять в склад спортивного продукту, мають проконсультуватись з лікарем перед вживанням.

Головне, пам’ятати, що навіть натуральні продукти потрібно правильно вживати і при передозуванні можна отримати не користь, а побічний ефект.

Купити енергетик можна на сайті Nutrix, де представлені натуральні спортивні товари від відомих виробників.

Nutrix © 2018 - 2022 Всі права захищені