DHEA

Під замовлення
0 грн
Під замовлення
205 грн
Під замовлення
1 551 грн
Під замовлення
1 250 грн
Під замовлення
475 грн
Під замовлення
454 грн
Під замовлення
885 грн
Під замовлення
728 грн
Під замовлення
617 грн
Під замовлення
270 грн
Під замовлення
796 грн
Під замовлення
353 грн

Купити DHEA у Львові та Україні

Сучасний ритм життя, стреси, постійне перебування в гаджетах, а також бажання залишатися молодими та красивими, змушують людей шукати додаткові способи для зміцнення організму та отримання енергії. Тому, більшість підтримують своє здоров’я з допомогою препаратів (добавок), які поповнюють організм мінералами, вітамінами, вуглеводами, які не завжди можуть надходити в організм в необхідній кількості.

DHEA - препарат, який вважають “еліксиром молодості”. Він впливає на підтримання імунітету, зниження жирових відкладень та нарощення м’язових тканин. Особливо часто жінки, які займаються фітнесом, використовують DHEA для схуднення, спортсмени-бодібілдери вживають препарат для збільшення м’язів.

Так чи дійсно DHEA такий важливий для організму і для чого потрібен гормон?


Що таке DHEA

Гормональний баланс кожної людини важливий для підтримки життєдіяльності. Тому, всі гормони виробляються природнім шляхом. Але, з роками, важко контролювати рівень гормонів, тому варто вживати натуральні добавки.

Дегідроепіандростерон (DHEA) - цей гормон часто пов’язують з атлетами, бодібілдерами, адже він впливає на нарощення міцних м’язів та на підтримання молодості організму. Хоча в деяких міжнародних змаганнях препарат DHEA заборонений. Але всі функції гормону на цьому не закінчуються.


Так що ж таке DHEA і звідки він з’являється в організмі?

DHA утворюється природним чином в організмі чоловіків і жінок та є одним з найважливіших гормонів для людини. Вважається стероїдним гормоном і виробляється у наднирниках, а в чоловіків ще в яєчках. Після проходження всіх метаболічних процесів, DHEA перетворюється на чоловічі та жіночі статеві гормони - тестостерон і естроген.

Але, кількість гормону з віком, як в чоловіків, так і в жінок постійно знижується. І найбільше стероїдної речовини в організмі зберігається до 30 років. Після 50 років, гормону DHEA залишається десь половину. Всі ці зміни впливають на організм людини і з’являється багато негативних симптомів.

Для наповнення організму стероїдами, потрібно також вживати правильні продукти, де міститься DHEA. Корисними будуть складні вуглеводи - овочі, фрукти, риба, авокадо, оливкова олія. А велику кількість тваринних жирів, навпаки не рекомендується вживати після 40-років.

Як вибрати і як приймати DHEA, варто порадитись з лікарем. Виробляють препарати у вигляді таблеток, капсул, крапель. Добова норма може бути від 25 мг до 200 мг. При важких депресивних станах, лікар може призначати дозу до 500 мг. Але, при неправильному прийманні добавки, може бути надлишок гормону і це теж негативно вплине на функціонування організму. Який краще DHEA купити, можна подивитися на сайті аптеки Nutrix.


Функції і корисні властивості DHEA

Рівень гормонів впливає на загальну функцію всього організму. Так як вказано було вище, стероїдний гормон регулює роботу імунної системи та виробляє чоловічі і жіночі статеві гормони. У зв'язку з тим, що DHEA є “батьком” двох інших гормонів, він впливає позитивно на весь організм і створює омолоджуючу дію. Гормон підсилює всі регенеруючі процеси і допомагає нарощувати м’язову масу. Тому препарат часто вживають спортсмени і важкоатлети. Люди, які займаються активними видами спорту, можуть DHEA купити в магазинах спортивного харчування та аптеці Nutrix.

Але, при недостатній кількості виробленого гормону, можуть змінюватися процеси у всьому організмі. І якщо не поповнювати його препаратами DHEA, то будуть відбуватися неприємні збої:

 • погане функціонування щитовидної залози;
 • жіноче страждання від порушення гормонального циклу, що інколи загрожує безпліддям. В старших жінок, в зв’язку зі зміною гормонального балансу, можуть з’являтися проблеми з серцем та нервовою системою;
 • чоловіче ожиріння, що впливає і на статеве життя;
 • постійне перебування в стані стресу;
 • серйозні хвороби - рак, інфаркт, остеопороз.

При зниженні рівня DHEA, відбувається вплив на весь організм. Особливо важливий гормон DHEA для жінок, які важко переносять менопаузу. Щоб підтримати психоемоційний стан організму, потрібно приймати препарати з вмістом стероїдної речовини.


Позитивні функції DHEA

 • допомагає спалювати внутрішній підшкірний жир та не допускає відкладення зайвого жиру на внутрішніх органах;
 • перетворює жир в енергію і тому організм більше наповнюється активністю;
 • допомагає справлятися зі стресовими станами;
 • посилює статевий потяг;
 • підтримує імунітет в будь-яку пору року;
 • контролює гормональний фон в старшому віці;
 • підтримує серцево-судинну систему;
 • здійснює омолоджуючу функцію;
 • допомагає в нарощенні м’язової тканини та підтриманні кісток;
 • захищає від різного роду запалень, серйозних хвороб.

Дія гормону DHEA важлива для організму і тому, коли його не вистачає, можуть виникати не лише депресія і стрес, а і серйозні хвороби. Але, виникають випадки, коли не варто приймати препарат. Протипоказання стосуються людей, які мають онкологічні захворювання та жінки з раком грудей.


Перед прийманням DHEA, потрібно порадитися з лікарем при проблемах зі здоров’ям:

 • захворювання щитовидної залози;
 • погана робота наднирників;
 • вагітним жінкам, та які годують грудьми;
 • в період лікування ліками (антибіотиками);
 • цукровий діабет.

Важливо пам’ятати, що при виявленні побічних ефектів від препарату, потрібно звернутись до лікаря. А при прийнятті рішення спортсменами, постійно приймати гормон, варто теж проконсультуватися з лікарем стосовно добової норми та протипоказань.

Перед тим, як купити добавку, потрібно прочитати уважно про DHEA відгуки та прочитати інструкцію.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені