Високобілкові

Новинка
Батончик енергетичний - Nutrend energy bar (кокос) 60g
На складі
50 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, mocha cappuccino
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, tiramisu
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, raspberry cheesecake
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Olimp Gladiator, полуниця, 60 г
На складі
85 грн
Новинка
Батончик енергетичний - Nutrend energy bar (горіх) 60g
На складі
50 грн
Новинка
Nutrend - Voltage energy bar, forest fruits 65g
На складі
50 грн
Новинка
Nutrend - Voltage energy bar, hazelnut 65g
На складі
50 грн
Новинка
Nutrend Excelent Protein bar almond pistachio 18*85g
На складі
85 грн
Батончик Vegan bar 50g peanut butter
На складі
70 грн
Батончик Vegan bar 50g cocolate
На складі
70 грн
Nutrend Excelent Protein Bar Chocolate nut 18*85g
На складі
65 грн

Купити протеїнові батончики у Львові та Україні

Усі, хто займається спортом, веде здоровий спосіб життя хоча б раз чули про таке явище, як протеїнові батончики. На просторах інтернету вони дуже популярні. Їх рекламують фітнес-блогери, тренери спортклубів та сайти, присвячені тематиці здорового способу життя.


Так що ж таке протеїнові батончики?

Все досить просто, це фітнес батончики з високим вмістом білка, крім іншого, часто в них низький вміст вуглеводів і нижчий вміст жирів (якщо вони не належать до виду кето продукції) у порівнянні зі звичайними солодкими батончиками з магазинів.

На сьогодні батончики для спортивного харчування, вони ж енергетичні батончики, вони ж протеїнові батончики, відрізняються величезною різноманітністю та видами. Попит народжує пропозицію.


Види батончиків

Розглянемо протеїнові батончики та їх види:

 • Для підтримки високого рівня енергії чудово підійдуть енергетичні батончики.
 • Протеїновий батончик без цукру - прекрасна альтернатива солодощам для діабетиків або людям, які прагнуть схуднути.
 • Вуглеводно-білкові батончики – здоровий вид перекусу.
 • Протеїнові батончики для спортсменів та людей, які активно тренуються.
 • Відповідно до назви, у складі найбільшим є відсоток або білка, або вуглеводів.
 • В інтернеті, різних журнальних статтях можна знайти прихильників того, що фітнес батончики - це тільки батончики для спортсменів, отже не найкращий варіант, якщо дотримуєтеся здорового способу харчування і не виснажує себе важкими тренуваннями.


Користь батончиків

По-перше, треба розуміти, навіщо використовують протеїнові батончики. Вони чудово допомагають нарощувати м'язову масу, підтримувати поточну форму, стрункішати, зменшувати відсоток підшкірного жиру в тілі. Протеїнові батончики є здоровою заміною звичним висококалорійним солодощам.

По-друге, завдяки вищому відсотку білка у складі, протеїнові батончики насичують на більш тривалий термін, після них не так швидко хочеться їсти.

По-третє, через високорозвинену індустрію спортивного харчування існує безліч альтернатив: для веганів, вегетаріанців, діабетиків, людей з непереносністю лактози. На сьогодні будь-хто може ласувати солодощами з користю для здоров'я.

Фітнес батончики за великим рахунком не є корисними чи шкідливими. Вони нейтральні. Енергетичні батончики - чудовий варіант для перекусу.

Слід пам'ятати, що розумно складений раціон (для будь-яких цілей, чи це збільшення м'язової маси, чи схуднення, чи просто здоровий спосіб життя) вимагає балансу всіх мікро- та макронутрієнтів. Протеїнові батончики чудовий додаток до звичайної їжі, але не її заміна.


Скільки і коли вживати протеїнові батончики?

Щодо кількості протеїнових батончиків, яку можна вживати за добу: за великим рахунком, не існує жодних обмежень. Можна з'їсти 1 протеїновий батончик на день, можна 2, можна 3. Але не рекомендується перевищувати норму, важливо не переїдати. Потрібно орієнтуватися за самопочуттям і, головне, не забувати про звичайну їжу та відстежувати наявність/відсутність алергічної реакції на компоненти фітнес батончиків.

Приймати фітнес батончики потрібно в залежності від мети: тим, хто худне, через пів години/годину після закінчення тренування; тим, хто на підтримці через годину після тренування не більше 3 штук на день, в межах добової норми калорій; тим, хто набирає м'язову масу, можна використовувати протеїнові батончики як доповнення до геймера.


Плюси вживання протеїнових батончиків

 • Протеїнові батончики мають великий термін придатності і не належать до продуктів, що легко псуються;
 • Фітнес батончики – повністю готовий до вживання продукт;
 • Батончики для спортсменів дуже компактні, їх можна покласти навіть у найменшу жіночу сумочку, а забудете про голод на 2-3 години;
 • Протеїнові батончики – прекрасне джерело білка;
 • Злакові батончики - постійне джерело енергії;
 • Невисока калорійність батончиків не дасть побачити "плюс" наступного ранку на вагах.


Переваги

 • Здорова психіка, адже не треба обмежувати себе відсутністю солодощів;
 • Прекрасна фізична форма: наявність стрункого, підтягнутого тіла/об'ємних м'язів/низького рівня жирового прошарку;

 • Чудовий стан шкіри, через відсутність високої кількості цукру в раціоні;
 • Легкодоступний перекус, яке зручно брати з собою в дорогу, спортзал, на навчання, на пікнік і, взагалі, в будь-яке місце.Збалансований склад бжу, якою легко вписується у денну норму калорій.

Купити протеїнові батончики на сьогодні можна в інтернет-магазинах, спортклубах, магазинах спортивного харчування, навіть в аптеці та на заправці.

Хоча протеїнові батончики - це чудові батончики для спортсменів і не тільки, вони мають протипоказання для вживання. Уважно читайте склад на пакуванні, чи серед інгредієнтів алергену немає. Фітнес батончики не найкращий варіант для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, особливо для тих, у кого виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, є прояви гострого коліту.

За будь-якого дискомфорту слід негайно припинити вживання протеїнових батончиків.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені