Батончики

Новинка
Батончик енергетичний - Nutrend energy bar (кокос) 60g
На складі
50 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, mocha cappuccino
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, tiramisu
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Sporter Zero One, raspberry cheesecake
На складі
42 грн
Новинка
Протеїновий батончик, Olimp Gladiator, полуниця, 60 г
На складі
85 грн
Новинка
Батончик енергетичний - Nutrend energy bar (горіх) 60g
На складі
50 грн
Новинка
Nutrend - Voltage energy bar, forest fruits 65g
На складі
50 грн
Новинка
Nutrend - Voltage energy bar, hazelnut 65g
На складі
50 грн
Новинка
Протеїновий батончик Hazelnut
На складі
58 грн
Новинка
Nutrend Excelent Protein bar almond pistachio 18*85g
На складі
85 грн

Купити батончики у Львові та Україні

Завдяки такому продукту як протеїнові батончики, насичення та постачання організму речовинами відбувається швидко, до того ж зручним способом. Їх називають енергетичні батончики, фітнес-батончики, спортивні батончики. Цей продукт використовують ті, хто активно займається спортом і, хто просто веде активний спосіб життя. Таким людям часто потрібне швидке поповнення організму протеїном, енергією та поживними речовинами.

Протеїнові батончики - простий і зручний спосіб додавати до раціону білок і речовини, які покращать стан організму, процес тренувань.


Яка енергетична цінність та склад продукту батончик?

Протеїновий батончик у своєму складі має переважно горіхи, сухофрукти, зернові, насіння, клітковина – в межах 5-10 г, жири – в межах 5-10 г, вуглеводи – в межах 5-10 г, додаткові мікроелементи, вітамін B.

Але є певний асортимент, що відрізняється смаком та іншими елементами складових, що залежить від виробника та бренду.

Деякі спортивні батончики у своєму складі можуть мати різного роду підсолоджувачі та цукор, що не найкраще позначиться на здоров'ї. А сироп кукурудзяний провокує ожиріння, що негативно впливає на роботу печінки.

Протеїновий батончик має енергетичну цінність у межах калорій 150-400 із включенням 10-20 г білка і може містити від 30 г протеїну.

Підсолоджувачі, якими можуть бути стевія та фініки, та які не шкідливі для організму та здоров'я, а також цукор тростинний та мед. Фруктоза або кукурудзяний сироп має властивість певною мірою сприяти ожирінню.

Енергетичний батончик насичує та забезпечує енергією організм.

Горіхи – джерело жиру в батончиках виду мюслі. Іноді використовується пальмова олія, соєва олія та арахісова олія, а також олія ріпакова.

Протеїн, який буде більш корисним, якщо не перевищувати його норму споживання 0,8 г на кілограм маси тіла, оскільки перевищення його кількості в організмі не дає необхідної користі.


У чому може знаходитися білок (протеїн)?

Різні джерела білка, а саме: рисовий протеїн, соєвий протеїн, гороховий, сироватковий протеїн, і може включати одночасно яєчний білок, а також горіхи і насіння, які є джерелом білка. Концентрована форма білка - це ізолят, в якому мінімізований відсоток вуглеводів, і який часто використовують у продукті батончик, концентрація якого досягає 80% в продукті. Процес його отримання - це видалення всіх відмінних від білка компонентів з молочної сироватки.

Ще деякі продукти, що містять білок, і які поповнять організм підживленням білка – це молочні продукти, яйця, сир і йогурт натуральний без підсолоджувачів та наповнювачів, а також квасоля та м'ясо.

Спеціальна дієта для спортсменів забезпечить організм білком, але цього може бути недостатньо для раціону спортсменів. Додатково в їх раціоні передбачається перекус на основі певних продуктів з певною кількістю протеїну, яких міститься в них, що дозволяє забезпечити організм енергією.

Які переваги мають батончики спортивного харчування?

Протеїнові батончики – найбільш доступний варіант швидкого харчування спортсменів з результатом насичення та забезпечення організму енергією.


Переваги протеїнових батончиків

Отже, використання батончиків має наступний ряд переваг:

- Забезпечення речовинами, які є поживними та насичують організм;

- Сприяють позбавленню зайвих відкладень жиру, зниженню жирової ваги;

- Замінюють основний прийом їжі;

- Впливають на збільшення м'язової маси;

- Можуть допомогти набрати масу тіла.

Зручна форма, різні смакові якості батончиків, що містять високу кількість протеїну, дає можливість їх споживання в будь-який час для насичення організму потрібним білком. Термін зберігання такого продукту є досить тривалим, і ця перевага завжди дозволяє мати їх біля себе під рукою, використовуючи в будь-якому місці перебування. Збалансований склад цього продукту дозволяє наситити організм як білком, і мікроелементами для поповнення організму енергією. Це альтернатива заміні сніданку або обіду для людей, завантажених роботою, або для тих, хто подорожує.

М'язи оотримують енергію, а також прискорене відновлення після тренувань. Це хороший варіант перекушування в тренувальному процесі до і після нього для тих, хто займається спортом.

Батончики протеїнові - джерело клітковини, яка покращує діяльність травної системи, а також притуплює почуття голоду на якийсь час до основного вживання їжі.

Батончики спортивне харчування додатково насичують організм такими елементами: калій, магній, кальцій, вітаміни В та Е, фосфор, залізо. Мінерали та вітаміни, що містяться у складі батончика, живлять необхідними елементами весь організм.

Зменшення жирової ваги. Протеїн має властивість надавати відчуття ситості, почуття голоду знижується, і зменшується переїдання. Таким чином, протеїн виробляє ефективне позбавлення від зайвого жиру і кілограм. Тому поєднанні збалансованої дієти, фітнес вправи, і головне, протеїновий батончик, забезпечать у своєму поєднанні ефективність спалювання жиру, особливо підшкірного.

Це хороша альтернатива повноцінного сніданку з великою кількістю білка та вуглеводів.

Протеїновий продукт супроводжує збільшення обсягу маси м'язів. А регулярне відвідування тренажерного залу з метою збільшення обсягів м'язів потребує збільшення кількості білка у раціоні. У цьому сприятиме і протеїн, що у високому вмісті знаходиться у батончику.

Спортсмену, приймаючи білок щодня в межах 1,2-1,7 г на кілограм ваги тіла, дозволяє тренування зробити більш ефективними та прискорити збільшення обсягу м'язової маси. Також, найкращий ефект досягається шляхом поєднання споживання протеїну та збалансованої дієти.

Для набирання маси тіла в допомогу будуть протеїнові батончики шляхом збільшення калорій у раціоні. Важливо, щоб калорії, які споживаються, переважали у кількості над калоріями, які спалюються. Немає необхідності збільшувати порції, оскільки цей продукт має високу енергетичну цінність, і забезпечує підвищене споживання калорій до 400 одиниць.

Слід вибирати продукт, склад якого не наповнений підсолоджувачами або цукром, за рахунок яких підвищують калорії. Тому купити протеїнові батончики в аптеці Nutrix, де продукція від світових виробників та сертифікована.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені