Таурин

Хіт продажу
Таурин, Olimp Labs, Taurine, 1500 мг, 30 капсул
На складі
440 грн
Під замовлення
525 грн
Під замовлення
66 грн
Під замовлення
57 грн
Під замовлення
490 грн
Під замовлення
1 110 грн
Під замовлення
1 191 грн
Під замовлення
314 грн
Під замовлення
65 грн
Під замовлення
65 грн
Під замовлення
1 200 грн
Під замовлення
1 577 грн
Під замовлення
758 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
210 грн
Під замовлення
576 грн
Під замовлення
223 грн
Під замовлення
294 грн
Під замовлення
287 грн
Під замовлення
176 грн
Під замовлення
346 грн
Під замовлення
543 грн
Під замовлення
346 грн
Під замовлення
237 грн

Купити таурин у Львові та Україні

Таурин - це поживна амінокислота, що надзвичайно корисна для нашого організму і є однією з будівельних ланок білку. Наш організм здатний виробляти таурин самостійно в невеликій кількості, ферментація відбувається при взаємодії з іншими амінокислотами. Велика його частина міститься в серцевому м'язі, сітківці очей, мозку (як у головному, так і в спинному) і тромбоцитах, наших кров'яних клітинах, покращуючи їх регенеративні здібності і зміцнюючи імунну систему.


Для чого потрібний таурин?

Вченими була доведена користь таурину, який має позитивний вплив на динаміку частоти серцевих скорочень у людей хворих хронічною серцевою недостатністю, також таурин можна назвати безцінним помічником при підвищеному артеріальному тиску, він допомагає обміну речовин, активно сприяє відновленню організму після інфекцій, хвороб і травмах черепа закритого типу, а також впливає на розвиток зростання в підростаючий організм.

Таурин - ключовий компонент в материнському грудному молоці, який робить безпосередній вплив на розвиток головного мозку малюка, його центральної нервової системи, переварювання, засвоєння необхідних елементів (кальцій, магній, натрій).

Крім цього, у таурині нескінченна кількість позитивних якостей. В силу своєї дії на психофізичний стан вкрай популярний у спортсменів, через те що його амінокислоти сприяють нарощуванню м'язової маси і зменшують окислювальний стрес в тканині м'язів, здійснюють анаболічний вплив, зміцнюють м'язові тканини і підвищують витривалість, тому його часто додають в різні суміші і коктейлі для спортивного живлення.

Також, таурин є і в енергетичних напоях, проте, крім цього, в них часто додають масу інших речовин, лікувальні властивості таурину, що зводять «нанівець», тому лікарі рекомендують таурин купити в таблетках або капсулах, тим самим забезпечивши себе від неякісної продукції з домішками.


У яких продуктах є таурин?

Дієтологи і медики рекомендують намагатися збалансувати своє харчування якнайкраще, щоб організм завжди мав можливість отримувати корисні мікроелементи з продуктів і таурин не має бути виключенням.

Найбільшу концентрацію таурину мають:

• молочна продукція (сир, молоко жирністю не менше 3,5%, йогурт)

• червоне і біле м'ясо (кролик, індичка, печінка яловича і куряча, серце курчат і печінка)

• морепродукти (мідії, креветки, червона риба, скумбрія, свіжі устриці, кальмари, тунець, тріска, морські водорості)

А також в яйцях і інших продуктах тваринного походження.


Склад таурину в продуктах рослинного походження практично повністю виключено, або міститься в найменшій кількості.

Добове отримання таурину у різних категорій людей виглядає приблизно так:

• У людей, що вживають червоне і біле м'ясо - 123 мг

• У вегетаріанців - 17 мг

• У веганів - 1мг

Втім, амінокислот, що отримуються в середньому за добу навіть з продуктів, приведених в списку вище - все одно недостатньо для підняття вітамінної норми організму.

Не буде зайвим згадати і той факт, що головним чинником корисної властивості харчового продукту буде саме спосіб його обробки, тому як таурин практично повністю розпадається при кипяченні і найкраще зберігає корисні якості при запіканні, гасінні або в сирому вигляді.


Дефіцит таурину та наслідки

Якщо в організмі відбувається нестача таурину, можливі:

• Погіршення зору

• Нестабільна робота серця

• Ламкість і потемніння волосся

• Порушення метаболізму глюкози

• Підвищення артеріального тиску

• Проблеми з пам'яттю і концентрацією

• Серйозні збої у функціонуванні шлунково-кишкового тракту

Нервова система також стає крихкою: з'являється дратівливість, знесилення, труднощі зі сном, апатія.

До критичного рівня дефіциту таурину схильні люди, ведучі веганський, вегетаріанський і інші дієтичні образи життя, які включають виняткове споживання рослинної їжі відмовившись від продуктів тваринного походження. В цьому випадку обов'язково слід купити таурин таблетки, щоб заповнити нестачу необхідних амінокислот в організмі.

Також лікарі і вчені до цього дня поглиблюються у вивчення взаємозв'язку між дефіцитом таурину в раціоні матері і годуванні новонароджених дітей із затримкою в розвитку.


Таурин як приймати

Лікарі вважають оптимальною денною дозою таурину на людину приблизно від ~500 до ~3000 мг. Також на нашому сайті можна купити таурин ціна Україна і дізнатися детальну інформацію про приймання і дозування на упаковці препарату, звичайно це 1-2 пігулки/капсули в день за півгодини до їди курсами від 2-3 місяців з інтервалами від двох тижнів до місяця.

Для найкращого засвоєння таурину лікарі рекомендують поєднувати його з вітаміном В6. При недоліку B6 в їжі, синтезування таурину в організмі сповільнюється, загальмовувавши його засвоєння.


Таурин протипоказання і побічні дії

Побічних дій таурин не має, але варто враховувати вірогідність алергічної реакції, категорично не рекомендується змішувати препарат з алкоголем або кофеїном, оскільки це може вплинути на серцевий ритм і усю серцево-судинну систему в цілому.

Якщо є побоювання з приводу індивідуальної непереносимості, а також в період вагітності і лактації, треба обов'язково проконсультуватися з лікарем і не нехтувати його порадами.

Невеликого передозування таурину не варто побоюватися, тому як надлишки амінокислот виводяться з організму з сечею впродовж 24 годин.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені