Таурин
Купити таурин у Львові та Україні
Таурин - це поживна амінокислота, що надзвичайно корисна для нашого організму і є однією з будівельних ланок білку. Наш організм здатний виробляти таурин самостійно в невеликій кількості, ферментація відбувається при взаємодії з іншими амінокислотами. Велика його частина міститься в серцевому м'язі, сітківці очей, мозку (як у головному, так і в спинному) і тромбоцитах, наших кров'яних клітинах, покращуючи їх регенеративні здібності і зміцнюючи імунну систему.
Для чого потрібний таурин?
Вченими була доведена користь таурину, який має позитивний вплив на динаміку частоти серцевих скорочень у людей хворих хронічною серцевою недостатністю, також таурин можна назвати безцінним помічником при підвищеному артеріальному тиску, він допомагає обміну речовин, активно сприяє відновленню організму після інфекцій, хвороб і травмах черепа закритого типу, а також впливає на розвиток зростання в підростаючий організм.
Таурин - ключовий компонент в материнському грудному молоці, який робить безпосередній вплив на розвиток головного мозку малюка, його центральної нервової системи, переварювання, засвоєння необхідних елементів (кальцій, магній, натрій).
Крім цього, у таурині нескінченна кількість позитивних якостей. В силу своєї дії на психофізичний стан вкрай популярний у спортсменів, через те що його амінокислоти сприяють нарощуванню м'язової маси і зменшують окислювальний стрес в тканині м'язів, здійснюють анаболічний вплив, зміцнюють м'язові тканини і підвищують витривалість, тому його часто додають в різні суміші і коктейлі для спортивного живлення.
Також, таурин є і в енергетичних напоях, проте, крім цього, в них часто додають масу інших речовин, лікувальні властивості таурину, що зводять «нанівець», тому лікарі рекомендують таурин купити в таблетках або капсулах, тим самим забезпечивши себе від неякісної продукції з домішками.
У яких продуктах є таурин?
Дієтологи і медики рекомендують намагатися збалансувати своє харчування якнайкраще, щоб організм завжди мав можливість отримувати корисні мікроелементи з продуктів і таурин не має бути виключенням.
Найбільшу концентрацію таурину мають:
• молочна продукція (сир, молоко жирністю не менше 3,5%, йогурт)
• червоне і біле м'ясо (кролик, індичка, печінка яловича і куряча, серце курчат і печінка)
• морепродукти (мідії, креветки, червона риба, скумбрія, свіжі устриці, кальмари, тунець, тріска, морські водорості)
А також в яйцях і інших продуктах тваринного походження.
Склад таурину в продуктах рослинного походження практично повністю виключено, або міститься в найменшій кількості.
Добове отримання таурину у різних категорій людей виглядає приблизно так:
• У людей, що вживають червоне і біле м'ясо - 123 мг
• У вегетаріанців - 17 мг
• У веганів - 1мг
Втім, амінокислот, що отримуються в середньому за добу навіть з продуктів, приведених в списку вище - все одно недостатньо для підняття вітамінної норми організму.
Не буде зайвим згадати і той факт, що головним чинником корисної властивості харчового продукту буде саме спосіб його обробки, тому як таурин практично повністю розпадається при кипяченні і найкраще зберігає корисні якості при запіканні, гасінні або в сирому вигляді.
Дефіцит таурину та наслідки
Якщо в організмі відбувається нестача таурину, можливі:
• Погіршення зору
• Нестабільна робота серця
• Ламкість і потемніння волосся
• Порушення метаболізму глюкози
• Підвищення артеріального тиску
• Проблеми з пам'яттю і концентрацією
• Серйозні збої у функціонуванні шлунково-кишкового тракту
Нервова система також стає крихкою: з'являється дратівливість, знесилення, труднощі зі сном, апатія.
До критичного рівня дефіциту таурину схильні люди, ведучі веганський, вегетаріанський і інші дієтичні образи життя, які включають виняткове споживання рослинної їжі відмовившись від продуктів тваринного походження. В цьому випадку обов'язково слід купити таурин таблетки, щоб заповнити нестачу необхідних амінокислот в організмі.
Також лікарі і вчені до цього дня поглиблюються у вивчення взаємозв'язку між дефіцитом таурину в раціоні матері і годуванні новонароджених дітей із затримкою в розвитку.
Таурин як приймати
Лікарі вважають оптимальною денною дозою таурину на людину приблизно від ~500 до ~3000 мг. Також на нашому сайті можна купити таурин ціна Україна і дізнатися детальну інформацію про приймання і дозування на упаковці препарату, звичайно це 1-2 пігулки/капсули в день за півгодини до їди курсами від 2-3 місяців з інтервалами від двох тижнів до місяця.
Для найкращого засвоєння таурину лікарі рекомендують поєднувати його з вітаміном В6. При недоліку B6 в їжі, синтезування таурину в організмі сповільнюється, загальмовувавши його засвоєння.
Таурин протипоказання і побічні дії
Побічних дій таурин не має, але варто враховувати вірогідність алергічної реакції, категорично не рекомендується змішувати препарат з алкоголем або кофеїном, оскільки це може вплинути на серцевий ритм і усю серцево-судинну систему в цілому.
Якщо є побоювання з приводу індивідуальної непереносимості, а також в період вагітності і лактації, треба обов'язково проконсультуватися з лікарем і не нехтувати його порадами.
Невеликого передозування таурину не варто побоюватися, тому як надлишки амінокислот виводяться з організму з сечею впродовж 24 годин.