Комплекси амінокислот

Під замовлення
700 грн
Під замовлення
1 503 грн
Під замовлення
1 200 грн
Під замовлення
1 577 грн
Під замовлення
116 грн
Під замовлення
758 грн
Під замовлення
67 грн
Під замовлення
1 357 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
270 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
880 грн
Під замовлення
2 256 грн
Під замовлення
0 грн
Під замовлення
1 312 грн
Під замовлення
990 грн
Під замовлення
760 грн
Під замовлення
760 грн
Під замовлення
920 грн
Під замовлення
1 060 грн

Купити комплекси амінокислот у Львові та Україні

Амінокислотами називаються органічні сполуки, які є джерелом енергії, саме їх використовує організм для живлення м'язів, так звані будівельні частки білку. Для спортсменів амінокислоти обов'язкові, вони допомагають швидше досягти необхідної мети у вигляді набору м'язового об'єму або зробити своє тіло рельєфним, у зв'язку з чим їх актуальність лише збільшується.


Умовно їх можна розділити на 3 підгрупи:

- замінні (натуральним способом виробляє організм);

- умовно замінні (організм виробляє у малій кількості);

- незамінні (жодним чином організм не може їх виробляти, внаслідок чого єдиним джерелом для їх отримання є їжа або спортивне харчування).

Крім того, такі добавки мають величезний перелік позитивних властивостей для організму.


Що таке комплекс білків?

Комплекси амінокислот - це харчові добавки, які використовуються для "будівництва" м'язів і забезпечують організм потрібними елементами. Комплекс амінокислота досить поширений вид спортивного харчування, особливо в середовищі спортсменів важкої атлетики, бодібілдерів, фітнес моделей.

У зв'язку з тим, що амінокислотний комплекс забезпечує синтез цілого ряду біологічних речовин - це безпосередньо впливає на ефективність функціонування людського організму, що, у свою чергу, проявляється в таких властивостях як:

  • сприяння регенерації м'язів після фізичних навантажень, а також допомога в їх розвитку;
  • вплив на ефективність переробки жирових тканин в енергію;
  • зміцнення і підтримка імунної системи.

Амінокислоти комплекс бажано приймати кожній людині, незалежно від наявності фізичних навантажень або їх відсутності, оскільки добавка сприяє витривалості і наповненні енергією. Крім того, така добавка стане актуальною і для схуднення, і для набору м'язового об'єму.

Сучасні виробники випускають універсальні добавки - комплекс амінокислот для жінок і комплекс амінокислот для чоловіків, які містять достатній рівень таких амінокислот, як: валін, лізин, метіонін, ізолейцин, лейцин, треонін, фенілаланін та ін. Велика частина амінокислот з цього переліку є незамінною, оскільки організм не здатний самостійно їх виробляти.


Які бувають види комплексів амінокислот?

За своєю суттю, амінокислоти містять усі необхідні компоненти, які потрібні для тіла, щоб нарощувати і підтримувати м'язи. Якщо розібратися детальніше, то наявність необхідних амінокислот підтримує рівень азоту в м'язах, а також запобігає їх руйнуванню.

Не варто нехтувати тим фактом, що недостатня кількість амінокислот в організмі, особливо при фізичних навантаженнях/тренуваннях, може мати істотні негативні наслідки у вигляді:

- зниження імунітету;

- порушення роботи ШКТ;

- порушення роботи нирок та ін.

Враховуючи вищевикладені ризики, рекомендується комплекс амінокислот купити в аптеці, який якісно і збалансовано покриє всі потреби організму.

Часто в спортивному харчуванні використовуються комплекси трьох незамінних амінокислот:

Валін

Валіном називається незамінна амінокислота, яка здійснює стимулюючу дію, що вкрай необхідно для метаболізму в м'язах. Крім того, ця амінокислота впливає на відновлення пошкоджених тканин в організмі. Оскільки валін є розгалуженою амінокислотою - м'язи його можуть використати як додаткове джерело енергії.

Лейцин

Лейцин відноситься до 3-х розгалужених амінокислот. В сукупності з іншими амінокислотами відмінно захищає м'язові тканини, також може використовуватися як джерело енергії і сприяє відновленню кісток, шкіри і так далі, у зв'язку з чим лікарі радять приймати під час відновлювального періоду після травмування або операції. Крім того, ця амінокислота знижує рівень цукру в крові.

Ізолейцин

Як і попередні амінокислоти - ізолейцин є незамінною амінокислотою, відноситься до розгалужених амінокислот і не менш важлива для побудови м'язів. Ізолейцин визначають як незамінна аліфатична амінокислота, яка входить до складу усіх природних білків.


Як застосовувати добавки?

Перед тим, як комплекси амінокислот купити слід розібратися як їх вживати. Виробничі добавки спортивного харчування випускаються в легко засвоюваній формі, завдяки чому амінокислоти потрапляють в кров до 20 хвилин.

Незалежно від наявності тренувань, варто вживати такі комплекси не більше 2-3х разів на день. Починати слід уранці, другий прийом має бути перед тренуванням (чи після обіду), і третій, відповідно, перед самим сном. Головне - дотримуйтеся інструкції, яка завжди є на упаковці, адже добове дозування вказується різними виробниками індивідуально.

Комплекс амінокислоти купити можна в мережі аптек Nutrix (Нутрикс) за вигідними цінами і від самих топових виробників, перевірених часом і якістю.

Крім того, різні бренди пропонують широкий асортимент в різноманітних видах фасовки:

  • капсули
  • пігулки
  • порошок
  • ампули
  • пляшки.

Не варто забувати, що в комплекси амінокислот включають і допоміжні речовини, як: глютамін, жирні кислоти, а також інші інгредієнти.

Nutrix пропонує великий вибір амінокислотних комплексів за найдоступнішою ціною. У аптеці представлені високоякісні продукції від відомих виробників, таким чином можливо вибрати комплекс з необхідним складом, смаком і зручному виді фасовки.

Nutrix © 2018 - 2023 Всі права захищені