Глутамін
Купити глутамін у Львові та Україні
Глутамін (також Глютамін) - одна з декількох амінокислот нашого організму, складових білка. Вона украй важлива з кількох причин, особливо якщо ви намагаєтеся вилікуватися від синдрому "дірявого кишечника", аутоіммунних проблем або намагаєтеся наростити м'язову масу. В якості нейромедіатора глутамінова кислота впливає на декілька областей мозку, включаючи таламус, ствол мозку і спинний мозок.
Для чого потрібний L- глутамін?
Є як мінімум 7 причин, по яким ви можете задуматись щодо використання L- глутаміну як добавки для підтримки свого здоров'я.
L глутамин відповідає за стимуляцію вироблення антитіл, що називаються секреторним IgA (імуноглобуліном). Це антитіло виробляється кишечником і допомагає імунній системі, зв'язуючись з токсичними з'єднаннями, запобігаючи ушкодженню стінок кишечника. По суті, це допомагає захистити вас від "дірявого кишечника". Чому це важливо? Клітини кишечника постійно міняються. Життєвий цикл клітин кишечника складає два дні. Для оптимізації роботи кишечника клітинам потрібно досить палива (L- глутаміну) для відтворення, зцілення і самовідновлення.
Як і тонкому кишечнику, лімфоцитам (імунним клітинам) в якості основного джерела палива потрібно L- глутамін. Низький рівень може призвести до виснаження імунних клітин і їх здатності адекватно захищати організм.
Л глютамин потрібний вашому організму для вироблення глутатиона. Це з'єднання використовується печінкою для виведення токсинів з організму. Відсутність глутаміну = погана здатність до детоксикації.
L- глутамін - це основна амінокислота в м'язовій тканині. Одна з причин, по якій люди з хронічним запаленням втрачають м'язову масу, пов'язана з тим, що організм руйнує м'язи, щоб отримати глютамін для живлення імунних клітин.
Відстрочена хворобливість м'язів після тренування частково пов'язана з втратою м'язами глютаміна. Було показано, що прийом добавок покращує відновлення і мінімізує хворобливість після тренувань.
Доведено, що L- глутамін зводить до мінімуму побічні ефекти хіміотерапії і променевої терапії. Глутамін благотворно впливає на імунну систему і сприяє знищенню ракових клітин.
Інше дослідження встановило, що високий рівень інсуліну в організмі є головною причиною пристрасті до цукру. Це означає, що, якщо ви хочете позбавитися від цієї тяги, вам треба працювати над рівнем інсуліну. Глютамін примушує вас почувати себе ситим, тим самим підштовхуючи вибирати здорову їжу замість солодкої, сприяючи скиданню зайвої ваги, яку ви набрали, тому що у вашому організмі буде низький рівень фірмікутів. Глютамін допомагає подавити активність і зростання фірмікутів.
Глютамин купити Україна буде одним з важливих кроків до боротьби з високим рівнем інсуліну.
Продукти, що містять глутамін
Є декілька основних харчових джерел L- глутаміну:
- Кістковий бульйон і колагеновий білок органічного кісткового бульйону
- Неденатурований сироватковий протеїн
- Сирі молочні продукти (коров'ячі і козині)
- Яловичина трав'яної відгодівлі і м'ясо птиці
- Капуста червона, брокколі
- Шпинат, петрушка
- Спіруліна
- Спаржа
- Квасоля, боби
- Горіхи будь-яких сортів
- Морепродукти
Добова норма глютаміна
Денна доза L- глютаміна складає близько 5-10-ти г, при інтенсивних навантаженнях під час спорту - до 20 г, залежить від маси тіла, інтенсивності навантаження і яка потреба вашого тіла у білці.
Також ідеально вживати в день не менше 2 порцій продуктів багатих глутаміном для підтримки норми амінокислоти в організмі.
Дефіцит глютаміна
За певних умов в організмі людини спостерігається недолік глютамінової кислоти. Це може бути як пов'язано з інтенсивними фізичними тренуваннями і недостатнім вмістом білку в щоденному харчовому раціоні, так і з сильним стресом або хворобами імунітету. Гострий дефіцит глютаміна найчастіше спостерігається у людей, які пройшли хіміотерапію, отримали травму або перехворіли якою-небудь серйозною інфекцією.
В умовах недостатності амінокислоти можлива втрата м'язової маси, сильне послаблення імунітету і погіршення роботи головного мозку.
Як вибрати L- глутамін?
Глютамін в пігулках і капсулах - найдоступніший, зручніший і економний варіант з різними варіаціями дозувань. Пігулки мають довше розщеплювання, тоді як капсули засвоюються набагато швидше за рахунок своєї желатинової оболонки.
Рідкий глутамін і порошкоподібний всмоктуються швидше за інші варіанти, зручно додавати в спортивне живлення, проте мінусом може стати те, що такий напій необхідно випивати відразу, щоб не втратити цілющі властивості.
Як приймати глютамін?
Найкраще дозування для лікування "дірявого кишечника" - розпочати з 3-5 грамів в день, а якщо ви почуваєте себе добре (без підвищеного занепокоєння і дратівливості), ви можете збільшити дозу до 10 грамів, але не більше.
Рекомендовано приймати добавку за 30-40 хвилин до їди і на голодний шлунок. Це сприятиме максимально швидкому засвоєнню корисних речовин і відновленню тканин м'язів.
Для спортсменів: щоб витягнути максимальну ефективність цієї добавки, слід приймати L- глютамін від двох до трьох раз на добу біля півгодини до їди і після тренування, в цей час відбувається зниження розпаду білку м'язів і прискорення процесів синтезування, а також перед сном. Вночі глютамін в тілі прискорює гормон зростання.
Перед прийомом глутаміну обов'язково треба прочитати інструкцію по дозуваннях, вказану на упаковці.
Протипоказання до прийому L- глютаміна
Перш ніж купити глютамін слід звернутися за консультацією до лікаря.
Не допускається прийом глутаміну :
- при гарячковому синдромі
- анемії
- виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки
- лейкопенії
- ниркової і печінкової недостатності
- підвищеній збудливості
- пригнобленні кістковомозкового кровотворення
- при захворюваннях печінки
Крім того, при підвищеній чутливості до компонентів також не рекомендується прийом глютаміна.